.::°[Ludi Grad DeathMach|NOVI MODE]°::.

Započeo Ludi Grad, Maj 14, 2010, 19:38:41 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

virtuozo

Citat: pliva♫♪ poslato Maj 14, 2010, 20:43:29 POSLE PODNE
I ovaj opis ste ukrali s CH foruma i prilagodili sebi,stvarno mene je vise sramota govorit sta sve kradete s CH!
:'(
Vulpes pilum mutat, non mores!!!!!!



a u tom grmu leži konj....xD...svaka cast Max super trudite se Extreme....Cuvaj LG (scriptanje) da budete najbolji!

r4z0r

Aj pliva nemoj pametovat tu , ako si ti propao nisu svi propali .
Sretno sa serverom payne , bice nesto .. uvjek je bilo :D

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Maj 14, 2010, 21:41:24 POSLE PODNE
Aj pliva nemoj pametovat tu , ako si ti propao nisu svi propali .
Sretno sa serverom payne , bice nesto .. uvjek je bilo :D
tko je propao?
Neki ljudi imaju i drugih obaveza nego visit na sampu i na CH DM-u nisam bio dva,tri tjedna niti sam radio mod.

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


zerocoolos

sretno sa serverom  ;) osobito capu i niku jer njih jedino znam od ove ekipe(ostali sa lg nemojte zamjerit)  ;D

Fala djuro druže stari. xP Ali ja ti sa sampom nemam niš ja ti samo za ivmp. :)




matemandbrnaze742

Sretno s serverom.
Al mislim da DM Server na Balkanu nema bas uspjega  :-\

zerocoolos

Citat: Nik Delgad poslato Maj 14, 2010, 21:48:23 POSLE PODNE
Fala djuro druže stari. xP Ali ja ti sa sampom nemam niš ja ti samo za ivmp. :)

heh, znam, pratim ja tu i tamo sta se dogadja  ;D

nastoe

Citat: [ST]BMW_m3 poslato Maj 14, 2010, 21:52:18 POSLE PODNE
Sretno s serverom.
Al mislim da DM Server na Balkanu nema bas uspjega  :-\
Ludi Grad ima 4 SA:MP servera, 1 DM & 1 test DM & 1 RP & jedan test RP, ja i joe bullet radimo RP mode tako da cemo imati DM & RP

Ludi Grad

Citat: zerocoolos poslato Maj 14, 2010, 21:47:14 POSLE PODNE
sretno sa serverom  ;) osobito capu i niku jer njih jedino znam od ove ekipe(ostali sa lg nemojte zamjerit)  ;D
Ma necemo zamjerimo, al upoznamo se i mi valjda jednom.....  :P  :-*
Hvala vam svima na cestitkama i da kazem sad da nema vise onog vremena mrze se CH, LG, GF jer svako nek igra gdje misli i gdje mu je najbolja ekipa (ta vremena su bila za vrijeme rk-a prosla i nece se ponoviti dok sam ja tu) ..Tako da decki sa LG-a iako su stari igraci nece imati nikakve povlastice za razliku od drugih ljudi i da oni glume neke face na serveru.... Ovaj put ocekujem najvise finu zabavu na serveru i da ne bude vise psovanja majke ili nacionalnosti jer te ljude vise necemo tolerisati.....  ;) 

Sretno sa serverom.


I sta fali Rk0u? On je bas dobar lik 'bio' (i osto xD)... mozda ja nisam neki LG igrac - al meni je sve super na LGu bilo dok je on bio. Tamo one trave sto si mogo popusit (/smoke weed)... ufff sto to dere  :)
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

nastoe

Citat: [LG] $°-°PaYnE°-°$ poslato Maj 14, 2010, 22:12:18 POSLE PODNE
Citat: zerocoolos poslato Maj 14, 2010, 21:47:14 POSLE PODNE
sretno sa serverom  ;) osobito capu i niku jer njih jedino znam od ove ekipe(ostali sa lg nemojte zamjerit)  ;D
Ma necemo zamjerimo, al upoznamo se i mi valjda jednom.....  :P  :-*
Hvala vam svima na cestitkama i da kazem sad da nema vise onog vremena mrze se CH, LG, GF jer svako nek igra gdje misli i gdje mu je najbolja ekipa (ta vremena su bila za vrijeme rk-a prosla i nece se ponoviti dok sam ja tu) ..Tako da decki sa LG-a iako su stari igraci nece imati nikakve povlastice za razliku od drugih ljudi i da oni glume neke face na serveru.... Ovaj put ocekujem najvise finu zabavu na serveru i da ne bude vise psovanja majke ili nacionalnosti jer te ljude vise necemo tolerisati.....  ;) 

Tocno Max, sada cemo postati PUNO profesionalniji i strozi samo me zanima reputacija servera sutra  :)

pliva aj u skokovima ;) Reklama extra max ;)
Now on CroHerza Roleplay/DM.

Nikad zaboravit: rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter..

Ludi Grad <3...

Nekad Ludi Grad Head Admin..

RazoR aka Razor_Sky aka RazoRSkY aka DestinY aka MoneY aha The Game aka Laquilla....

Ludi Grad

Citat: [LG]  Laquilla poslato Maj 14, 2010, 22:28:53 POSLE PODNE
pliva aj u skokovima ;) Reklama extra max ;)
De "manijace" ne obracaj paznju na takve komentare i zajebi ih..... boli te uvo sta ko misli  ;)  :-*

Ehh da, sad je red da se vratim na službenu listu balkanskih samp servera :D :D :D ;D ;D ;D
Now on CroHerza Roleplay/DM.

Nikad zaboravit: rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter..

Ludi Grad <3...

Nekad Ludi Grad Head Admin..

RazoR aka Razor_Sky aka RazoRSkY aka DestinY aka MoneY aha The Game aka Laquilla....

Ludi Grad

Citat: [LG]  Laquilla poslato Maj 14, 2010, 23:05:25 POSLE PODNE
Ehh da, sad je red da se vratim na službenu listu balkanskih samp servera :D :D :D ;D ;D ;D
to je na administratorima foruma da odluce  :P  8)
Poslednja Izmena: Maj 14, 2010, 23:14:56 POSLE PODNE od [LG] $°-°PaYnE°-°$