Mato_Croatia Pozz

Započeo Mato_Croatia, Maj 13, 2010, 22:15:52 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo da se predstavim...ja sam Mato Lukić imam 15g. živim u selu pokraj Osijeka u Hrvatskoj...okorjeli gamer sam...samp igram oko 2 godine...samo nisam igrao 1 godinu pa tražim nove servere...slobodno dajte ip adrese domaćih servera...inače igram na konfi Intel Core 2 Duo E6420 2.13ghz oc 4.5ghz WD Black 640GB 32mb cache 7200rpm 4gb ddr2 800 oc 1500mhz Gigabyte P965-S3 Rev.3.3 Radeon HD4550 (zamjenska dok je u servisu GeForce GTX480) cpu cooler Freezer Pro 7 Rev.2 hladi odlićno 19" LCD.....internet flat max adsl 6mbps ako vas još neš zanima javite se...inače u slobodno vrjeme kad neigram i tak to popravljam kompove... ;)

Kakvo ti napajanje i hladanje imas ako je OC na 4.5 GHz xd


Odsutan dok ne doÄ'em.


Dobrodosao, zabavi se i uzivaj  :)
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

yo pozz  ;) ;)
Vikend je policija nas hvata,
vikend je ode cijela plata,
oko nas stvari ukradene,
sve smo dali na planove i sheme..
||||:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=:=:THE IVEX:=:=:=:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=::=:|||| 


PS: Ne saljite mi nikakve pm jer neodgovaram na njih! Ako trebate nes pitajte ove pr0 skriptere pa neka vam kazu!Hvala !

iYoko

Lol... Zaboravio si navest broj cipela? XD

Dobrodosao!

Citat: Dex poslato Maj 13, 2010, 22:16:37 POSLE PODNE
Kakvo ti napajanje i hladanje imas ako je OC na 4.5 GHz xd

Napajanje VX850W i idem sa vodenim od corsaira isto ono kompletno rješenje...sve strpano u Čiftekovo BIG Bravo kučište...napajanje i netreba biti jako...bitno je da se on negrije previše a da radi na 4.5ghz uskoro tj. pred kraj tjedna prelazim na I5 hd5850... i tak to


Dobrodosao, zabavi se!

MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...