hools

Započeo galeb, Maj 13, 2010, 20:17:13 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

turker_kc

Correli ok je sta kazes da su pridonesli osamostaljenju RH ali moraš priznat da naši navijači pretjeruju u 95% slučajeva tako da...

M-Gun

Citat: Panda poslato Maj 14, 2010, 16:27:13 POSLE PODNE
Correli ok je sta kazes da su pridonesli osamostaljenju RH ali moraš priznat da naši navijači pretjeruju u 95% slučajeva tako da...

Hajduk-Dinamo jednino je jedan put u povjesti uspjelo da se nisu pokefali !!! mislim hooligani su na svakom cosku ;)

Correlli

Citat: Panda poslato Maj 14, 2010, 16:27:13 POSLE PODNE
Correli ok je sta kazes da su pridonesli osamostaljenju RH ali moraš priznat da naši navijači pretjeruju u 95% slučajeva tako da...

Pa i reko sam da pretjeruju više puta i to nikako nije dobro i nije da branim navijače, nego ponekad i policija pretjera sa silom nad osobama koje nisu baš krive a našle su se u toj grupi huligana.
Poslednja Izmena: Maj 14, 2010, 16:40:50 POSLE PODNE od Don Correlli

Citat: Panda poslato Maj 14, 2010, 16:27:13 POSLE PODNE
Correli ok je sta kazes da su pridonesli osamostaljenju RH ali moraš priznat da naši navijači pretjeruju u 95% slučajeva tako da...
Pretjeruju kada ima 100-200 hooligana na tekmi i jedu govna...pravi navijaci to ne rade, to je sve zbog usranih hooligana, ja idem na sve tekeme Dinama skoro i ima uvijek hooligana koji dodu na Sjerver i onda podjebavaju prave BBBovce, ne zele pjevat i sl.
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

Citat: [Genius]Filipo[GG] poslato Maj 14, 2010, 15:19:39 POSLE PODNE
Citat: Marijan poslato Maj 14, 2010, 15:06:40 POSLE PODNE
Ta utakmica (koja je odgoÄ'ena) se smatra i početkom Domovinskog rata, a ti Galebe, da znaÅ¡ o čemu je bila riječ tamo, nebi ih nazvao BBB debilima.  ;)
Nije ti zbog toga pceo Domovniski rat LOL, nego iz drugih ozbiljnijih razloga.
Nije Galeb reko da su BBBovci debili -.- da je rekao cuo bi on mene haha
Pa ja sam tako skužio, nije naveo na koga točno misli. ;)

Da si viÅ¡e puta pročitao skužio bi da ja ovo ne smatram razlogom Domovinskog rata, već početak Domovinskog rata. Crvena Zvezda ti je počela sve uniÅ¡tavat i onda je izbio sukob s BBB-ima, doÅ¡la je milicija, Crvena Zvezda se povukla i doÅ¡lo je do tučnjave izmeÄ'u tadaÅ¡nje milicije i BBB-a, a 90% Milicije su ti bili Srbi. ;)
To ti se smatra početkom Domovinskog rata, neslužbeno. Poslije toga bilo je samo joÅ¡ viÅ¡e nereda. A i negdje oko 70% BBB-a se dobrovoljno uključila u obranu za naÅ¡u državu, Hrvatsku. + Tamo nisu bili samo BBB-i, bilo je dosta rulje iz Torcide takoÄ'er, samo Å¡to to zna malo ljudi.
Kad je bila u pitanju naša Domovina Hrvatska, nije bilo bitno koja si navijačka skupina, glavno je da si branio naše ljude i našu Domovinu.

Correlli

Citat: Marijan poslato Maj 15, 2010, 14:45:06 POSLE PODNE
Kad je bila u pitanju naša Domovina Hrvatska, nije bilo bitno koja si navijačka skupina, glavno je da si branio naše ljude i našu Domovinu.

Na naravno, tako su i sami rekli. Narod i Domovina je jedno, a sport je drugo - u sportu mogu udarat jedan drugoga. :-X

M-Gun

Prije su se svi Hrtavi zajedno borili(da tako kazem) a sada se hrvati medusobno bijeu kao Hajduk i Dinamo sto je zalosno :S ;)

iYoko

Klonite se Sjevera, i drzite se pošalje od huligana. Ako se nadjete medju njima policija vas neće pitat tko i sto ste, nego će vas namlatit.

Citat: <=[♫]M-Gun[♫]=> poslato Maj 15, 2010, 15:03:17 POSLE PODNE
Prije su se svi Hrtavi zajedno borili(da tako kazem) a sada se hrvati medusobno bijeu kao Hajduk i Dinamo sto je zalosno :S ;)
To su samo usrani hooligani, i zalosno je to sto ih je tako puno...
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

Treba razlikovati navijace i hooligane, medutim problem je sto se hooligani nadu medu navijacima pa se onda trpaju svi u jedan kos i ispadne kao da su svi hooligani, sto naravno nije istina. Hooligani nisu nikakvi navijaci, dosli su samo praviti nered i unistavati, tj uzivaju u neredu, jedva cekaju da se nesto dogodi pa da imaju i najmanji razlog samo da naprave nered, takve osobe nisu ni N od navijaca.

M-Gun

Citat: Soprano poslato Maj 15, 2010, 15:09:01 POSLE PODNE
Treba razlikovati navijace i hooligane, medutim problem je sto se hooligani nadu medu navijacima pa se onda trpaju svi u jedan kos i ispadne kao da su svi hooligani, sto naravno nije istina. Hooligani nisu nikakvi navijaci, dosli su samo praviti nered i unistavati, tj uzivaju u neredu, jedva cekaju da se nesto dogodi pa da imaju i najmanji razlog samo da naprave nered, takve osobe nisu ni N od navijaca.

Navijaci su skupine ljudi koji podrzavfaju svoj klub/drzavu s pjesmom i raduju se njihovom golu/pobjedi a tuguju u porazu !!!

Citat: <=[♫]M-Gun[♫]=> poslato Maj 15, 2010, 15:12:32 POSLE PODNE
Citat: Soprano poslato Maj 15, 2010, 15:09:01 POSLE PODNE
Treba razlikovati navijace i hooligane, medutim problem je sto se hooligani nadu medu navijacima pa se onda trpaju svi u jedan kos i ispadne kao da su svi hooligani, sto naravno nije istina. Hooligani nisu nikakvi navijaci, dosli su samo praviti nered i unistavati, tj uzivaju u neredu, jedva cekaju da se nesto dogodi pa da imaju i najmanji razlog samo da naprave nered, takve osobe nisu ni N od navijaca.

Navijaci su skupine ljudi koji podrzavfaju svoj klub/drzavu s pjesmom i raduju se njihovom golu/pobjedi a tuguju u porazu !!!

Tako nekako, pri tome ne unistavaju tudu imovinu NIKAD...