dodatni bodovi za upis

Započeo gospodinReza, Maj 13, 2010, 13:05:47 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

eee  ;)
postavio bih ovo pitanje u mojoj prijasnjoj temi u vezi mioca al nemogu jer je zadnji post moj :)

ovako zanima me ocu li dobiti kakav bod za mioc(split)   idem na izbornu iz fizike (od pocetka),dodatna iz matematike,bija san na natjecanju iz fizike (gradsko) i iz matematike (županijsko).

P.S. nisam isa dalje od gradskog iz fizike i iz županijskog iz matše
Poslednja Izmena: Maj 13, 2010, 13:21:48 POSLE PODNE od madafaka
MOLIMA VAS POGLEDAJTE VIDEO I LAJKAJTE + SUBSCRIBE
http://www.youtube.com/watch?v=5Qf8DzbP4pY

HVALA!!!!



Bodove dobijas za 1 mjesto na natjecanjima, ako si 1 na drzavno diraktan upis u bilo koju srednju, ako si djete 100% ratnog invalida isto direktan upis i cito sam negdje ako si alegrican na neke stvari da isto mos dobit bodove.


a ocu imat ikakve prednosti prema ovima koji nemaju ovo gore sta san nabroja
MOLIMA VAS POGLEDAJTE VIDEO I LAJKAJTE + SUBSCRIBE
http://www.youtube.com/watch?v=5Qf8DzbP4pY

HVALA!!!!




turker_kc

Ako si bio prvi na zupanijskom dobijas neke bodove...

Da je bio prvi prosao bi...
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

evo ti dodatni bodovi

zupanijsko natjecanje
1.mjesto 3 boda
2.mjesto 2 boda
3.mjesto 1 bod

drzavno natjecanje
1.mjesto izravan upis u bilo koju skolu
2.mjesto 6 bodova
3.mjesto 5 bodova
ostala mjesta 4 boda

gradsko i skolsko nista
dobijes za uzorno vladanje u sedmom i osmom razredu jedna bod
ako oes jezicnu ili turisticku i ucija si 4 godine 2 strana jezika dobijes 2 boda
imas jos nekih bodova ako si na sportskim natjecanjima ali to nezz

prije su se dobivali bodovi...ali sada se nema izravni upis ako si invalid ili ti je netko u obitelji...ne dovivas bodove za ponasanje u 7. i 8. razredu...a dobijes nekoliko bodova ako si isao na 2 strana jezika..
FREE MAPPER

Citat: Baty poslato Maj 13, 2010, 14:46:37 POSLE PODNE
prije su se dobivali bodovi...ali sada se nema izravni upis ako si invalid ili ti je netko u obitelji...ne dovivas bodove za ponasanje u 7. i 8. razredu...a dobijes nekoliko bodova ako si isao na 2 strana jezika..

ovo sta tvrdis nije nista tocno, dobiva se pol boda ako si bija u 7 uzoran i pola ako si i u osmom a za dva strana jezika samo u jezicnoj gimnaziji i turistickoj a izravni upis dobivas ako budes prvi u drzavi a ako si invalid lil sin hrvatskog branitelja dobivas nekoliko bodova jamcim da je ovo sta san reka potpuno tocno, citala pedagogica pismo iz ministarstva obrazovanja  ;D

Citat: [Nezavisni]Weite.psd poslato Maj 13, 2010, 13:42:20 POSLE PODNE
Bodove dobijas za 1 mjesto na natjecanjima, ako si 1 na drzavno diraktan upis u bilo koju srednju, ako si djete 100% ratnog invalida isto direktan upis i cito sam negdje ako si alegrican na neke stvari da isto mos dobit bodove.
Moj frend je prosle godine bio 2 iz drzavnog iz matise koliko ja znam i ima direktan upis di oce.  ;)

Citat: Marijan poslato Maj 13, 2010, 15:07:18 POSLE PODNE
Citat: [Nezavisni]Weite.psd poslato Maj 13, 2010, 13:42:20 POSLE PODNE
Bodove dobijas za 1 mjesto na natjecanjima, ako si 1 na drzavno diraktan upis u bilo koju srednju, ako si djete 100% ratnog invalida isto direktan upis i cito sam negdje ako si alegrican na neke stvari da isto mos dobit bodove.
Moj frend je prosle godine bio 2 iz drzavnog iz matise koliko ja znam i ima direktan upis di oce.  ;)

Ja sam cuo da samo 1 dobiva direkt a drugi i treci 4 boda


Citat: [Nezavisni]Weite.psd poslato Maj 13, 2010, 15:12:59 POSLE PODNE
Citat: Marijan poslato Maj 13, 2010, 15:07:18 POSLE PODNE
Citat: [Nezavisni]Weite.psd poslato Maj 13, 2010, 13:42:20 POSLE PODNE
Bodove dobijas za 1 mjesto na natjecanjima, ako si 1 na drzavno diraktan upis u bilo koju srednju, ako si djete 100% ratnog invalida isto direktan upis i cito sam negdje ako si alegrican na neke stvari da isto mos dobit bodove.
Moj frend je prosle godine bio 2 iz drzavnog iz matise koliko ja znam i ima direktan upis di oce.  ;)

Ja sam cuo da samo 1 dobiva direkt a drugi i treci 4 boda
Nope, to mi je frend iz razreda. Direktan upis dobivaju prva tri mjesta koliko ja znam... No, 100 posto sam siguran da ima direktan upis jer sam ga danas pitao.