[Hitman]map

Započeo Necro, Januar 01, 2013, 16:13:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo ovo je pocetak jedne mape ,pa me zanima vase misljenje,npr. jeli vam se svida ideja,bili trebo ovo nastavit mapat itd...Evo kratko objasnjenje u par crtica:
-Lokacija mape Fort Carson (malo dalje)
-Hitman baza (iso sam po logici to je tajna org za koju nitko nezna,pa mi je mala kamuflaza u stijeni bila nekako logicna stvar)
-ovo je pocetak mape pa nakon vasih komentara cu vidit sta vi mislite o tome(uz ovo misim ubacit podzemnu garazu,imam vec zamisao koji int ubacit itd...)

Evo ---> http://www.zaslike.com/viewer.php?file=uk4c7tkd6upcctho96e.jpg
              http://www.zaslike.com/viewer.php?file=nqk2stbr5ndhovn1pa95.jpg
Poslednja Izmena: Januar 01, 2013, 16:15:02 POSLE PODNE od Wizard"neCRO

za sad je dosta lose, ima 4 objekata i ne uklapaju se bas, ona stijena ide preko zgrade, to bi trebalo popravit, inace dobra zamisao, ali se dobro izvede moglo bi ispast nest super

izmapo sam skale pogledaj malo bolje pomocu 0.3e objekata sto nije mala stvar,stijena ide onako jer je to takva zamisao jer je zgrada uvucena u stijenu...Al sve u svemu thx na komentaru bit ce boje....

Velika hvala ,sutra cete dobit kompletne slike sa interijerom,garazom i popravljenim exterijerima..

Popravi pravopis, mada je dosta Non-RP, ta zgrada probivao u tu stenu, sto je proso NIJE MOGUCE, apsolutno nikako, jos da nije ni ostecena, te si posatvio helipad gore i kada se helic parkira, kako mislis da se sidje dolje ? Veliki Non-RP, te ima 4-5 objekata.

Dosta non-RP? Dobar si!E da,i kazes da kad se helic parkira gore ,kako ce se sic dole?De pls nemoj komentirat nista,jer vidim da samo skupljas postove.
Poslednja Izmena: Januar 02, 2013, 21:30:36 POSLE PODNE od Wizard"neCRO

Zanimljiva vrlo zanimljiva zamisao samo si trebo ograditi i neÅ¡to viÅ¡e objekata dodati ali sve u svemu zbog malo objekata 7/10  :)


 
Slobodan maper.Mapam u HITNOM slučaju :)

Hvala ti na pohvalama ,znam da je malo objekata ali samo sam htio vidit vase misljenje o zgradi u stijeni(hitman HQ-u) ,još jednom hvala!!!