•X-Gaming•

Započeo BloOm3R!, Maj 11, 2010, 16:43:45 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav,

Prije svega da napomenem da X-Gaming još nije 'ostvaren cilj'; to jest da nije sva skripta gotova. Ovo je samo jedna "izložba" uradenih stvari, tako da znate šta možete ocekivati kada se dovrši gamemod. XG (X-Gaming) server nema zakazano vrijeme zavrsetka, niti smo ikome obecali da cemo uraditi to u nekom odredjenom vremenu, a razlog je samo jedan : Ne žuri nam se. Želimo da sve bude u najboljem redu kada otvorimo server, da igraci budu zadovoljni, da ne bude bugova i slicno. stranice.



XG (X-Gaming)
Vlasnik : Dino_Bloomer
Head admini: Nick_Boscorelli & Dino_Bloomer
Kontakt : Nick â€" [email protected]
              Dino â€" [email protected]

X-Gaming GameMode je, odma na pocetku da napomenem, Veoma dobro ( Po mom miÅ¡ljenju )  editovan GM. Mode je editovan, ali biznisi,kuce,auta,vecina poslova i organizacija/bandi su napravljene a ne samo editovane.Mjesto radnje SF, tako da ce vecina stvari biti smjeÅ¡tena baÅ¡ u tom gradu. Na server Vas ne planiramo privuci davanjem Admina, GameMastera niti lidera, nego trudom, dobrim stvarima i finim odnosom sa igracima. Admina / GameMastera / Lidera necete dobiti ako budete prvi koji ude na server, niti ako budete prvi koji bude pitao za to; Taj specijalni status ce dobiti samo ljudi u koje mi steknemo povjerenje. Pa, da krenemo u malo detaljniji opis servera, tj. GameMode-a.
________________________________________


- Biznisi

Biznisi su jedna stvar kojom se možemo pohvaliti. Trudili smo što više RP razlišljati, smišljajuci i one najmanje biznise, koji postoje u našoj stvarnoj zajednici. Raznolikost biznisa je velika, a ovdje cemo vam navesti neke. Tu još ima puno posla, tako da ce ih biti još puno.

- Sex Shop
- Oruzarnica
- Klubovi
- Hoteli
- Razni Å tandovi
- Restorani
- Iznajmljivanje Auta
- Benzinske Pumpe

I još njih koje imamo u vidu, ali još nismo završili; Ili se jednostavno nisam mogao sjetiti da napišem sada Vama.

-->  Sex Shop

Opis : Mislim da je ovo jedan od bizzeva koji vecina imaju tako da nemam ništa specijalno da pricam. Trenutno postoje 3 sex shopa na našem serveru. Unutar imate mnoštvo predmeta za kupiti kao što su vibratori, kondomi itd. Vlasnik biznisa dobija novac od robe koju je prodao.


-->  Oružarnica

Opis : Prodavnica Oružja. Rasporedene su po gradu, tako da možete kupiti oružje radi samoodbrane ili drugih razloga. Unutar oružarnice se kupuje oružje koje želite, a vlasnik za to dobija pare. Moci ce se kupiti mnoštvo oružja, za šta cete morati platiti realnu cijenu.

-->  Klubovi

Opis : Razni disko klubovi, strip klubovi.... Tu ce se uglavnom moci kupiti pice, za Å¡ta placate takoder realnu cijenu. Vlasnik biznisa u svoju kasu dobija pare.


-->  Hoteli

Opis : Ovdje se nema šta reci, jer je to biznis koji se vida na svakom serveru. Hoteli su tu za iznajmljivanje soba, a korisnik tih soba placa svoj smještaj vlasniku tog biznisa [ Hotela ].


-->  Razni Å tandovi

Opis : Kao Å¡to se cesto vidi u gradu, na reklamama, filmovima i slicno, Å¡tandovi na kojima se prodaju pica, hot-dogovi, palacinke itd. To ce biti neki biznisi za igrace koji tek pocnu, tako da nece ni biti skupi. Vlasnik biznisa dobija pare kada neko pride Å¡tandu i kuca /pice ili /jelo    ( Zavisno od toga Å¡ta taj Å¡tand drži ). Zarada nije velika, ali za igraci koji su tek doÅ¡li, svaki dolar je bitan.


-->  Restorani

Opis : Restorani, Picerije, Fast Food-ovi i slicno... I to ce biti biznisi, gdje ce vlasnici zaradivati kada korisnici kupe nešto za jelo, cime ce sebi povecati HP. Tu spada i par Burg-ova.

-->  Iznajmljivanje Auta

Opis : Rent Car. Vjerovatno ste vec culi za to. Po gradu ce biti viÅ¡e mjesta gdje možete iznajmiti auto, a vlasnici tih Rent Car biznisa dobijaju pare od toga. 



-->  Benzinske Pumpe

Opis : Vlasnici benzinskih dobijaju pare od goriva koje vozači kupuju, da bi mogli voziti svoja vozila.

Otprilike smo završili sa biznisima. Ima tu još dosta u planu, ali pošto je ovo tema o onom šta je vec uradeno....

________________________________________


Na našem serveru postoji trenutno 10 organizacija.Za koje se traze lideri.Svaka organizacija je odradena ima kapije dekoracije svega.

Razne organizacije:
Ghetto
Montana
Cole
GSF
Hitman Agencija
Policija
FBI
Vojska
Gradonacelnik
CNN studio

________________________________________


- Poslovi

Trudili smo se da sve bude realno, kako plate, tako i napor koji morate uložiti da bi dobili pare.
Poslovi na serveru ( Dosad uradeni ) su :

- Kamiondija    /  Vozi kamion po raznim mjestima i kada zavrÅ¡i rutu dobija pare.
- Vozac Busa  / Vozi bus po stanicama.
- Pilot            / Vozi avion po aerodromima.
- Tjelohranitelj / Å titi ljude i za to dobija pare.
- Bokser         / Ima meceve sa drugim bokserima, postaje Å¡ampion i tako zaraduje pare.
- Smetlar     / Vozi smetlarsko auto, kupi smece i tako dobija pare.
- Kurva        / Naplacuje sexualne usluge.
- Advokat      / Vadi ljude iz zatvora, za odreÄ'ene pare.

To su neki poslovi koji su vec dovršeni, ali biti ce ih još.



POSJETITE NAS : 188.72.231.186:7777 Forum: http://x-gaming-samp.tk

ala copy/paste si opis od balkan paradise ali sretno

nastoe

Daj samo reklamirate po tudim forumima i serverima ubi te se -,-

A znam vas, vi ste one njubine kaj reklamiraju
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

A znam vas, vi ste one njubine koje reklamiraju i plus tekst kao da sam citao na nekom drugom opisu  :-\
Panda,Razor FTW

haha. Ja sam se trudio cini mi se sat vremena pisao ovaj opis, a ti ga kopirao i promjenio naziv  xD
Molim da se ovo regulise.

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=6361.0

Evo moja tema, pravi opis - koji je on maznuo.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

alo sta ti glumis krades nase opise?! :S


[BP] HeLoX ba! ^^
Forum: balkan-paradise.info- Još u izradi!

M-Gun

Ljep opis (ako ej uopce vas :S) ,sretno ;)

da bas je njihov  >:( >:( >:( :(  :S...........  http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=6361.0


[BP] HeLoX ba! ^^
Forum: balkan-paradise.info- Još u izradi!


al glupani su od slova do slova kopirali :S mogu se kladiti da na modu nemaju 2% ovog a   :S


[BP] HeLoX ba! ^^
Forum: balkan-paradise.info- Još u izradi!

ahahahhah i jos niej njihov GameMode :S
nego od CroMafia hahahahahah ima neki head Tanjica_Bloomer neam pojma komande :SSSSS jos je head :S hahahhahahha



Citat: Alem_Boss poslato Maj 12, 2010, 13:12:12 POSLE PODNE
Ljepo,ljepo..
hahhaha, da prekrasno -.- citas ti postove?
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com