[SpeedTouch] Nekad i sad

Započeo ᵀᴴᴱJames, Decembar 28, 2012, 21:01:27 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Otvorio sam ovu temu da svi vide na sta je spao jedan od najboljih Balkanskih servera ikad,za mene je bio i ostao broj 1 na Balkanu.

Nekad:


Sad:


Sve rijede je da ima pokoji igrac na ovome serveru

Zalosno
Poslednja Izmena: Decembar 28, 2012, 21:03:11 POSLE PODNE od [ST]Siljoâ„¢

Nije spao, nego se ne trudi kao sto se prije trudio...

Citat: Coldplay poslato Decembar 28, 2012, 21:13:35 POSLE PODNE
Nije spao, nego se ne trudi kao sto se prije trudio...

Ne nego vise nema igraca koji bi igrali iz zabave,nego udu pitaju mogu admina/gm/lidera i kazes im ne i oni odu....to su ti danasnji "igraci"...nema vise starih igraca sa kojima se igralo...zao mi je ovog servera na njemu sam poceo igrati samp,ali nemozes si pomoci da pokusas spasiti server,vratiti ga na stare dane,dane kada sam cekao da neko izade i da se napravi mjesta na serveru da mogu uc i igrat

Auuu,stvarno zalosno..  :'( Reklamiraj te malo vise..
prst prst u cupi,prst prst u anus


Ko hoce IP ima u mom potpisu...da nebi bilo da ovdje reklamiram.

Citat: [ST]Siljoâ,,¢ poslato Decembar 28, 2012, 21:16:56 POSLE PODNE
Citat: Coldplay poslato Decembar 28, 2012, 21:13:35 POSLE PODNE
Nije spao, nego se ne trudi kao sto se prije trudio...

Ne nego vise nema igraca koji bi igrali iz zabave,nego udu pitaju mogu admina/gm/lidera i kazes im ne i oni odu....to su ti danasnji "igraci"...nema vise starih igraca sa kojima se igralo...zao mi je ovog servera na njemu sam poceo igrati samp,ali nemozes si pomoci da pokusas spasiti server,vratiti ga na stare dane,dane kada sam cekao da neko izade i da se napravi mjesta na serveru da mogu uc i igrat

Slazem se sa ovim,kod nas na FG 20 igraca na dan dodje i pita mogu dobiti adm/gm/lidera..kazes im ne,on samo ode sa servera.Ali eto nekim cudom imamo solidan broj igraca za sad.Nadam se da cete se i vi dignuti brzo jer su rijetki takvi serveri.

Ma jebes botove,kada bi se skupilo nas 20-30 starih igraca sa ST i svi zajedno bi napredovali i brzo bi napravili jedan odlican server,ali treba organizirati sve

Više se potrudite,da bi se stekli igrači trebaju mjeseci što znači treba strpljivosti i naravno česti Updatovi,trud itd..

Citat: [CoA] Armin44 poslato Decembar 28, 2012, 23:55:31 POSLE PODNE
Više se potrudite,da bi se stekli igrači trebaju mjeseci što znači treba strpljivosti i naravno česti Updatovi,trud itd..

Radi se na modu winter update,takoder vjerovatno ce bit i global...Tako da unaprjedenje moda ocekujmo pocetkom 2013.

Citat: [ST]Siljoâ,,¢ poslato Decembar 28, 2012, 23:57:07 POSLE PODNE
Citat: [server uklonjen!] Armin44 poslato Decembar 28, 2012, 23:55:31 POSLE PODNE
Više se potrudite,da bi se stekli igrači trebaju mjeseci što znači treba strpljivosti i naravno česti Updatovi,trud itd..

Radi se na modu winter update,takoder vjerovatno ce bit i global...Tako da unaprjedenje moda ocekujmo pocetkom 2013.
A onda sve što mogu reći je Sretno.

Citat: [CoA] Armin44 poslato Decembar 28, 2012, 23:58:16 POSLE PODNE
Citat: [ST]Siljoâ,,¢ poslato Decembar 28, 2012, 23:57:07 POSLE PODNE
Citat: [server uklonjen!] Armin44 poslato Decembar 28, 2012, 23:55:31 POSLE PODNE
Više se potrudite,da bi se stekli igrači trebaju mjeseci što znači treba strpljivosti i naravno česti Updatovi,trud itd..

Radi se na modu winter update,takoder vjerovatno ce bit i global...Tako da unaprjedenje moda ocekujmo pocetkom 2013.
A onda sve što mogu reći je Sretno.
Trebat ce nam i srece a i igraca poput tebe koji vjeruju da server moze uspjeti

Citat: [D-V] Shoorty poslato Decembar 29, 2012, 00:35:12 PRE PODNE
Pa nema igraca, kad nisu isti vlasnici.
Promjenio se admin tim...ali sada su bolji clanovi admin tima,uvjeriti se mozete nakon winter update..

Šta da vam kažem nego pravite što bolju skriptu nekako što je bolje za igrače i reklamirajte :)


 
Slobodan maper.Mapam u HITNOM slučaju :)

Ja kad bolje razmislim, ne razumijem sto ti hoces s nama ovim poruciti? Da svi sada odemo na ST jer ima malo igrača? Pa mislim da i on kad se otvorio 1. put nije imao puno igrača...