[DV] Division RolePlay (Kuće)

Započeo Angle, Decembar 25, 2012, 14:17:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Ja idalje ne kapiram zasto se toliko dece pale na taj DV , uvek se raspadne a i nije nista TOLIKO unikatno.. idalje mi ne ide u glavu  ??? Ovo je kao i svaki house sistem samo sto moze 3 kuce i sto se sef kupuje :)

Citat: [GL]SpawneR poslato Decembar 25, 2012, 14:23:32 POSLE PODNE
Ja idalje ne kapiram zasto se toliko dece pale na taj DV , uvek se raspadne a i nije nista TOLIKO unikatno.. idalje mi ne ide u glavu  ??? Ovo je kao i svaki house sistem samo sto moze 3 kuce i sto se sef kupuje :)
Mozda sto je dobar server i kvalitetan? I sto je mod od 0, te na njemu rade dva extra skriptera?

Mod od 0 to  je nesto posebno :) Extra skripteri.. Vegas extra skripter??!! Krade taj sve sa oficijalnog :) A i naziva me deristem zato sto on pobogu ima 17 godina a ja 13 :) E moj sine sa 17 godina se ne visi na SAMP-u i na BS-u vec se skita...

Citat: [GL]SpawneR poslato Decembar 25, 2012, 14:31:35 POSLE PODNE
Mod od 0 to  je nesto posebno :) Extra skripteri.. Vegas extra skripter??!! Krade taj sve sa oficijalnog :) A i naziva me deristem zato sto on pobogu ima 17 godina a ja 13 :) E moj sine sa 17 godina se ne visi na SAMP-u i na BS-u vec se skita...
Ako toliko mislis da si dobar, izazovi ga pa da te covjek spusti na zemlju.. A sta reci za Gagija, i ostale skriptere, jesu i oni no lajferi sto ponekad urade nesto za svoj server?

Cek cek cek.. ja nisam reko da sam bolji ali ja volim da sve drzim za sebe i odjednoms ve pokazem kao sto je ovaj mod od 0 :) A sad da te pitam ja tebe , koliko si se duboko uvukao njemu u dupe i verovatno ces dobiti neki Admin lvl 4 a mozda i vise :) Pola balkana zna sta je Vegas i koja je to pizda od coveka , zajebao je pola balkanskih server-a :)

...Neno...