C-RP | 50 % osnova

Započeo ATL, Decembar 25, 2012, 11:24:35 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

ATL

Dragi korisnici,
Nisam dugo napisao obavijest uvezi C-RPa. Pije praznika sam puno igrao na CoI te s time sam se u Pawnu uljenio, a da za MTA negovorim. Kad su praznici dosli, vratio sam se u Pawn(za MTA jos neznam). Vidio sam gdje sam stao, sokiro sam se. Odlucio sam da cu ove praznike malo igraci SA-MP a vise se baviti Pawnom.

Kad sam prvi put usao u Pawn(kad su praznici poceli), GameMod je imao Register/Login System koji je bio totalno Zabagan. Imao je par poslova, nije imao biznise, kuca, imao je car par komanda koje su trebale za poslove, takodjer je imao nesto mapa iz verzije 1.0. GameMode je bio zavrsen otprilike 10%

U ovih 5-6 dana sam se bacio na posao, i do danas sam napravio 50% osnova za igranje(po mojoj procjeni). Kad kazem ''osnove'' mislim da systeme koji su neizbjezni za Game, takodjer Server necu otvoriti kad budem imao Full GameMod, otvorit cu ga kad budem napravio 100% osnova. A tokom rada Servera, GameMod ce dobivati novo ruho.

Pa evo malo cu vas provesti kroz 50% osnova.






Log System - Dok sam igrao na drugim Serverima, na Forumu su 70% clanova nesto pokusali smuljati(otisla mu lova u vjetar, itd...), to mi je jako islo zivce(inace nevolim laganje). Odlucio sam da cu svoj GameMod opremit dobrim Logovima. Trenutno postoje 13 Logova u GameModu. Prati se svaki korak igraca.

Komande - Trenutno na Serveru postoji Admin/GameMaster komande i komande za igrace. Uskoro ce doci Biz/House i Leader komande.

Nekretnine - Trenutno ima oko 500 kuca i 75 biznisa. CoS ce doci kad igraci nabiju neki 3-4 Level. Kuca ima po cijelom Los Angelesu. Za biznise sam cak iskoristio sve sto se moglo iskoristit, cak ima System poreza, sve sto se kupi 1/4 ide u biznis za porez.

Poslovi - Mislim da sam poslove nabrojo u prosloj temi. Trenutno ima Cistac ulica, postar, smetlar, DJ, kamiondzija. Na Serveru smijes imati dva posla(legalan i ilegalan). Uskoro dolaze jos 4 ilegalna posla.




Eto to je 2/3 verzije 1.5.0. Znaci fale mi Organizacije, komande za kucu/biznis, animacije i jos par poslova.

Nove mape ce doci pred prvi Beta test.

Forum dolazi uskoro, a za portal neznam, pitat cu Wickia da mi nesto sitno napravi.

ATL

Citat: NOxY poslato Decembar 25, 2012, 12:52:13 POSLE PODNE
Da, 50 % gotvo. Mi smo ti napravili 49.5 % a ti si se potrudio onih 0.5% za pisanje texta -.-

Pomogli ste mi jedino oko registracija i logina, onaj Loader nije radio

I ako ces se svadjati razguli onda

Lepo.

Ali iskreno A.T.L bs-zb :S su barem 9% odradili.

ATL

Citat: Caupton's poslato Decembar 25, 2012, 13:14:09 POSLE PODNE
Lepo.

Ali iskreno A.T.L bs-zb :S su barem 9% odradili.

Pa brate pretjero si :D

Pomogli ste mi, to je istina, vecinu stvari sam ja napravio, ali sam ih krivo povezao, vecinom sam tu trazio pomoc, jer nisam mogao sam naci gresku

Boris Spice


Citat: A.T.L. poslato Decembar 25, 2012, 13:19:08 POSLE PODNE
Citat: Caupton's poslato Decembar 25, 2012, 13:14:09 POSLE PODNE
Lepo.

Ali iskreno A.T.L bs-zb :S su barem 9% odradili.

Pa brate pretjero si :D

Pomogli ste mi, to je istina, vecinu stvari sam ja napravio, ali sam ih krivo povezao, vecinom sam tu trazio pomoc, jer nisam mogao sam naci gresku


Ti tako mislis da sam preterao ali iskreno sam reko.
Jeste sve si ti napravio,ali nisi do kraja dovrsio  :D

Sretno ti,treba ce ti.

ATL

Hvala svima

@ Pa to je ono sto ti ja kazem, napravim djelove, ali krivo povezem, i na kraju se ja sa zbugam