Admini

Započeo mixy17, Maj 10, 2010, 14:59:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

ovako ja kada ubacim svoj server lepo sve uploadam u cp i onda kad dam sebi admina na cp upisem pored ono adminlevel=1338 i kad udjem u igru cvrc kaze da sam pogresio pass molim vas pomozite ako se opet pojavi ono doslo je do greske posaljite mi na PM 


Pa pogrijesio si pass, jednostavno, odi u to gdje si uredivao igracu admina i pogledaj napocetku imas


Key=password


Tu di pise "password" tu ti pise tvoja sifra/password u igri pa malo vidi...
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

da to ja ne diram ali uvek mi izbaci to da mi je pogresan passs a to key nisam dirao pomozite plzz


nastoe

Citat: CroSector | Tequila poslato Maj 10, 2010, 15:04:15 POSLE PODNE
Pa pogrijesio si pass, jednostavno, odi u to gdje si uredivao igracu admina i pogledaj napocetku imas


Key=password


Tu di pise "password" tu ti pise tvoja sifra/password u igri pa malo vidi...
Nije tocno to je HASH i nije cista lozinka i nemoze pogrjesiti jer sam isti problem ja imao, NAJ bolje ti je da se ne mucis oko toga nego da se ulogiras kao RCON admin znaci /rcon login LOZNKA i onda /makeadmin [TVOJ ID] 1338 i to je sve

uradim ja to i pise mi nisi ovlaste ukucam /rcon login pass i onda /makeadmin 0 1338 al kaze nisi ovlasten sta da radim  kmeee


Moras na ftp , ni ja na cp nisam mogao

pa preko ftp-a i radim imam tamo u contorol panel web FTP ja tu udjem i podesim al nece pomagajte braco xD


Citat: [LG]ExtremePower poslato Maj 10, 2010, 15:15:00 POSLE PODNE
Citat: CroSector | Tequila poslato Maj 10, 2010, 15:04:15 POSLE PODNE
Pa pogrijesio si pass, jednostavno, odi u to gdje si uredivao igracu admina i pogledaj napocetku imas


Key=password


Tu di pise "password" tu ti pise tvoja sifra/password u igri pa malo vidi...
Nije tocno to je HASH i nije cista lozinka i nemoze pogrjesiti jer sam isti problem ja imao, NAJ bolje ti je da se ne mucis oko toga nego da se ulogiras kao RCON admin znaci /rcon login LOZNKA i onda /makeadmin [TVOJ ID] 1338 i to je sve
Vec ste mi pomalo dosadni s tim savjetima sa /makeadmin id 1338, TO NE RADI JER U VECINI RP MODOVA NIJE DEFINIRANO pod /MAKEADMIN
Sad neznam dal me ko kuzi uglavnom...najbolje je da definiras ako je connectan na rcon da moze make admin....
if(IsPlayerAdmin(playerid))
Poslednja Izmena: Jun 09, 2010, 12:50:10 POSLE PODNE od ♫◄Chris►♪


TakoÄ'er isti problem... :(

Pa ako moze netko da detaljnije objasni sta se moze napraviti..

Unaprijed zahvaljujem

stavi ovu komandu i logiraj se u rcon i daj si admina...
ovo je obicna komanda iz GFa,samo sam dodao ovo oznaceno....

if(strcmp(cmd, "/makeadmin", true) == 0)
   {
       if(IsPlayerConnected(playerid))
       {
         tmp = strtok(cmdtext, idx);
         if(!strlen(tmp))
         {
            SendClientMessage(playerid, COLOR_GRAD2, "USAGE: /makeadmin [playerid/PartOfName] [level(1-1338)]");
            return 1;
         }
         new para1;
         para1 = ReturnUser(tmp);
         tmp = strtok(cmdtext, idx);
         if (PlayerInfo[playerid][pAdmin] >= 1338||IsPlayerAdmin(playerid))
         {
             if(IsPlayerConnected(para1))
             {

            SendClientMessage(playerid, COLOR_GRAD1, "   Nisi autoriziran da koristis tu komandu!");

            }
            }
      }
      return 1;
   }

Ok.. Budem probao.... Hvala :D

Ma vec sam rijesio... Ali svejedno hvala  ;D