SampZone RPG Server Otvorenje Danas

Započeo [DE]Max, Maj 09, 2010, 12:14:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

evo dosao je i taj trenutak kad ce se otvoriti SampZone rp server evo opis

Prijave Za Admine Otvorene


Prijave Za Gamemastere otvorene

                                           PD
          pd ima pravo hvatati kriminalce i stavljati ih u zatvor koliko zele

                                          FBI
                         Ima isto pravo ko pd hvatat stavljat kriminalce u zatvor koliko zele ali su fbi malo bolji za to
                         

                                           Swat je vojska koja je u savezu s FBI i PD pa s njima radi iste poslove
                       

                                           Groove je banda koja ide i bjezi od policije i pucaju

                                        Licenseri licenseri daju dozvole za gun za auto za letenje itd

                                             Bolnica heala igraca kada je na smrti
       
                                             to su one osnovne org pa tako da nebi ostale ni spominjo

                               
                                              Opis servera

                                           Ovo je Rp server sto znaci RolePlay i to je simuliranje stvarnog zivota! na serveru
                                           imaju odredena pravila ! na serveru imaju Donatori, Admini,GameMasteri, i lideri.
                                           na rp serverima je zabranjeno Koristiti MetaGaming to je kada mjesamo ooc chat i
                                           IC chat to je zabranjeno na rp serverima, Takoder je i zabranjen Deathmatch to
                                           je ubijanje nekoga bez razloga ko mu podleti pod ruku   PowerGaming je zabranjen
                                           a to je prisiljavanje igraca da uradi nesto nestvarno sto se nemoze dogoditi u
                                           zivotu. Revenge kill je zabranjen to je ubojstvo iz osvete. DriveBy je pucanje iz
                                           vozila na pjesaka. SpawnKill je kada se neko stvara neko ga stalno ubija.
                                         



                                                      Poslovi na serveru

                                                                Detektiv

-Ima mogucnost otkrit gdje se nalazi koji igrac servera tako da upise komandu /Find , nakon sto je igrac upisao komandu i ID igraca kojega zeli naci na serveru ,igrac ce mu biti oznacen crvenom bojom na mapi



                                                                Odvjetnik
on ima pravo nekoga izbaviti iz zatvora ali ako nije online taj igrac sto je u zatvoru napise da oce odvjetnika a njih trenutno nema onda ovaj igrac ostaje u zatvoru dok ne dode odvjetnik

                                 
                                                                AutoMehanicar

Ima mogucnost zaradivat novac od ljudi koji zele popraviti auto on ce ih naci i popraviti auto a kolko on novaca bude trazio to neznamo

                                                       
                                                             Diler Droge

On moze kupovati drogu i prodavati je kupcima po povoljnoj cjeni ali mora se paziti PD SWATA I FBI da ga ne ulove i da nemora traziti odvjetnika

                                           


Ip servera: danas

Forum:www.sampzone.byethost8.com

r4z0r

Jos jedan obicni edit , sry na komentaru ali server ce 24 h imati 0 igraca .

virtuozo


4 posla? pff...te poslove svaki mod ima..mogo si nesto novo ubaciti.
Sretno.
Ja se slazem s Razorom da ce server imat 24H 00 igraca.
Poslednja Izmena: Maj 09, 2010, 12:26:06 POSLE PODNE od [Genius]Filipo[GG]
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

virtuozo

Citat: [Genius]Filipo[GG] poslato Maj 09, 2010, 12:18:28 POSLE PODNE
4 posla? pff...te poslove svaki mod ima..mogo si nesto novo ubaciti.
Sretno.
Ja se slazem s Chrisom da ce server imat 24H 00 igraca.



nije chris nego r4z0r xD

Hahah lool, ma slicni mi njihv dvoje xD...nisam niti citao...
Sry Razor...eto EDIT sam sada je sve ok :D
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

nastoe

CitatIp servera: danas

Forum:www.sampzone.byethost8.com

1. NISI cak niti IP objavio -.- zato jer se mogu kladiti da je kucni host
2. Free host+ domena
3. Kao sta je razor rekao > OBICAN GF edit
4. Nije nesto opis
5. Necu doci  :P

M-Gun

Jbte ... aj sretno ali nevjerujem da ce ti ovo ici ;)

r4z0r

Citat: [Genius]Filipo[GG] poslato Maj 09, 2010, 12:26:32 POSLE PODNE
Hahah lool, ma slicni mi njihv dvoje xD...nisam niti citao...
Sry Razor...eto EDIT sam sada je sve ok :D

On kopira tackice i zagrade iz mog nicka pa me mjenjate , ma nista :P

nemojte da ga vredjate ajde vas da vidim koji nemate server otvorite ga pa da vidim!!!!NEMOJTE GA VREDJATE JA TAKO MISLIM ZATO STO NISTHA NIJE URADIO ZATO NEMOJTE GA VREDJATE a i taj razor je malo ppppp jel sam cuo da razor ume da dobro psuje on psuje sve sto stigne to ja kazem a i ovde su pricai u razoru kako psuje sve sto stigne u nekoj temi sam vido ali neznam koja je!
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Ludi Grad

Citat: Ryder poslato Maj 13, 2010, 23:39:02 POSLE PODNE
nemojte da ga vredjate ajde vas da vidim koji nemate server otvorite ga pa da vidim!!!!NEMOJTE GA VREDJATE JA TAKO MISLIM ZATO STO NISTHA NIJE URADIO ZATO NEMOJTE GA VREDJATE a i taj razor je malo ppppp jel sam cuo da razor ume da dobro psuje on psuje sve sto stigne to ja kazem a i ovde su pricai u razoru kako psuje sve sto stigne u nekoj temi sam vido ali neznam koja je!
omg wtf..... koji ovo jezik da prevedem na nas jezik da bi nesto mogao skontati, jer ti je smisao recenice za UBITI SE! "taj razor je malo ppppp jel sam cuo da razor ume da dobro psuje on psuje sve sto stigne to ja kazem a i ovde su pricai u razoru kako psuje sve sto stigne u nekoj temi sam vido ali neznam koja je!"

ONTOPIC: Max ne znam stvarno vise svrhu otvaranja tvojih server, niti mrera, niti nekih drugih pojedinaca, prvo morate shvatiti sta je sustina imati server, da li ga mozete odrzavati, placati (vjerujem da ovo nije kupljen host) i jos mnogo toga....Zato malo odrastite i urazumite se, jer ako mislis da je neko faca ko ima svoj server onda se grdno varas, bolje idi na neki drugi server nadji raju zajebavate se, nego ovako kao sto razor rece
24h server online - 0 players

iYoko

Citat: Ryder poslato Maj 13, 2010, 23:39:02 POSLE PODNE
nemojte da ga vredjate ajde vas da vidim koji nemate server otvorite ga pa da vidim!!!!
Druga je stvar potruditi se i pripremati, a ne samo uzet free host i hostat skinuti GM...