[GM]CroMafia Roleplay [V 1.0]

Započeo [CM] BrunoHP, Maj 08, 2010, 22:23:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Ja sam sada gledao tvoj video..ali kako kad to sve skinem da napravim sercver...ja sam skinuo ovaj tvoj sada..sto ti je ovdje..cromafia..i kak da sad napravim od njega server????


Ispricavam se za refresh teme, ali ZASTO JE SPAWN U SF-U... inace super GameMod... ;)

Dajte mi recite zasto svima smeta tolko taj SF, ja mislim svoj GM napraviti u sf, pa da znam prije nego pocnem.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

pa neznam, al lakse mi se snaci u LS neg u SF...

Gle, ja sam poceo u SF jer tada nije postojao ni jedan balkanski server u SF i tada sam mislio otvoriti nesto novo jer ljudi ne traze stare stvari nego nesta novo! Mislim bio sam vrlo uspjesan u tome, 2 mjeseca rada servera i odma u 1. mjesecu sam dosego svoj rekord od 21 igraca. Ako si voljan raditi kao ja nesto nesigurno da ostvaris svoju zelju, samo naprijed! Ja sam je uspjeo djelomicno ostvariti, a ako ti hoces u SF drzim ti fige!

Konacno istomisljenik.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

ma u redu je...sviÄ'a mi se skripta i sve, navikavam se na SF... btw svaka cast... ;))

Fala.
Nije da reklamiram ali radim opet server kao sto vidite dole i sada je rijec o drugom svjetskom ratu. Dakle, TDM server - moci ce te odabrati hocete biti na strani: SAD, 3. Reich(Njemacka) ili SSSR(Rusija). Dakle ako ste Amerikanac mozete birati hocete iskakati iz aviona ili se ipak iskrcavati na plazama: Omaha, Utah ili Gold(u LSu - Berlin). Ako ste Rus biti cete prisiljeni sa ostalim Ruskim vojnicima sjest na vlak i jedan ce vojnik vas odvesti do LS-a(Berlin) u srce 3. Reicha. Kada tamo dodete, posto su SS-ovci protiv SAD-a i SSSR-a, plaze ce biti tesko okupirati jer ce iz bunkera Njemci pucati, pretpostavljam sa Minigunom jer je to jedina "strojnica" u SA. Takoder na plazama ce biti mali zakloni i time se mozete na trenutak skriti od Miniguna. Jedina stvar sto ce vas sa RPG/Bazookom gadati veci leveli i time ce biti pokolj kao u pravom ratu. Morati cete okupirati aerodrom, stozer vojske i drzave, kada to obavite idete u Hitlerov skriveni bunker koji ovisi o igracima treba biti najobrambeniji i nemozete uci sa vozilom jer ce biti mnogo prepreka. Cilj u ovoj igri je ubiti Hitlera! Vise na www.croatian-mafia.info .

nastoe

Citat: BrunoHP poslato Jul 31, 2010, 11:56:42 PRE PODNE
Fala.
Nije da reklamiram ali radim opet server kao sto vidite dole i sada je rijec o drugom svjetskom ratu. Dakle, TDM server - moci ce te odabrati hocete biti na strani: SAD, 3. Reich(Njemacka) ili SSSR(Rusija). Dakle ako ste Amerikanac mozete birati hocete iskakati iz aviona ili se ipak iskrcavati na plazama: Omaha, Utah ili Gold(u LSu - Berlin). Ako ste Rus biti cete prisiljeni sa ostalim Ruskim vojnicima sjest na vlak i jedan ce vojnik vas odvesti do LS-a(Berlin) u srce 3. Reicha. Kada tamo dodete, posto su SS-ovci protiv SAD-a i SSSR-a, plaze ce biti tesko okupirati jer ce iz bunkera Njemci pucati, pretpostavljam sa Minigunom jer je to jedina "strojnica" u SA. Takoder na plazama ce biti mali zakloni i time se mozete na trenutak skriti od Miniguna. Jedina stvar sto ce vas sa RPG/Bazookom gadati veci leveli i time ce biti pokolj kao u pravom ratu. Morati cete okupirati aerodrom, stozer vojske i drzave, kada to obavite idete u Hitlerov skriveni bunker koji ovisi o igracima treba biti najobrambeniji i nemozete uci sa vozilom jer ce biti mnogo prepreka. Cilj u ovoj igri je ubiti Hitlera! Vise na www.croatian-mafia.info .

Call Of Duty je to, to vise nije unikatna stvar ja imam 2 moja TDM moda takoder skripta kao sta si ti sada najavio jedna je Call Of Duty a druga counter strike obije sam radio s ciljem da napravim strani server ali eto napravio sam i odustao jer mislim da takvih servera vec ima dosta RP je ipak RP ^^

Mi radimo GM po filmu Downfall i po miniseriji Band of brothers. Band of brothers jest da se iskrcava na plazu i padobranira, a Downfall da rusimo Berlin. Vjeruj mi, nigdje nema server gdje ce plaze izgledati kao Omaha, Utah i Gold. Takoder nema servera na koji cu pokusati oblikovati Hitlerov bunker. Gotovo je nemoguce izbjeci metak od miniguna, ali tako je bilo 1944. Ovdje se barem respawnas i opet kreces. Ako se Hitler ubije ili ce se borit do kraja sa mogucnosti da 3. Reich pobijedi, ovisi o igracu. Takoder SS ima velike mogucnosti pobjete ako na odlicnog igraca sa pametnim taktikama ispadne da je Hitler. Ako ne, molite boga. Napraviti cemo da igrac koji je Hitler ne moze pobjeci iz bunkera jer bi to bilo glupo da utekne pa ga poslije trazis, xD! Poslije cu ja kada Gamemod bude pri kraju popisati pametne taktike gdje mozes ostati ziv.

Citat: BrunoHP poslato Jul 31, 2010, 11:56:42 PRE PODNE
Fala.
Nije da reklamiram ali radim opet server kao sto vidite dole i sada je rijec o drugom svjetskom ratu. Dakle, TDM server - moci ce te odabrati hocete biti na strani: SAD, 3. Reich(Njemacka) ili SSSR(Rusija). Dakle ako ste Amerikanac mozete birati hocete iskakati iz aviona ili se ipak iskrcavati na plazama: Omaha, Utah ili Gold(u LSu - Berlin). Ako ste Rus biti cete prisiljeni sa ostalim Ruskim vojnicima sjest na vlak i jedan ce vojnik vas odvesti do LS-a(Berlin) u srce 3. Reicha. Kada tamo dodete, posto su SS-ovci protiv SAD-a i SSSR-a, plaze ce biti tesko okupirati jer ce iz bunkera Njemci pucati, pretpostavljam sa Minigunom jer je to jedina "strojnica" u SA. Takoder na plazama ce biti mali zakloni i time se mozete na trenutak skriti od Miniguna. Jedina stvar sto ce vas sa RPG/Bazookom gadati veci leveli i time ce biti pokolj kao u pravom ratu. Morati cete okupirati aerodrom, stozer vojske i drzave, kada to obavite idete u Hitlerov skriveni bunker koji ovisi o igracima treba biti najobrambeniji i nemozete uci sa vozilom jer ce biti mnogo prepreka. Cilj u ovoj igri je ubiti Hitlera! Vise na www.croatian-mafia.info .


A hitler si naravno ti. A i jel nije Kruno reko da on nece samp server nego da oce COD server mislim ovo je slicno ko COD ali neznam bas da ce te uspjet imali ste 5 servera i ni jedan se nije otvorio kak treba i vi se isto zovu...I malo vam [cenzura]o ime bilo CroMafia RP Server to naci da su samo neke Hrvatske mafije ako ih ima u Hrvatskoj, to vise zvuci ko DM server i eto sada ce te ga imat i kada zavrsite skriptu ode domena prosla 1 godina.
Poslednja Izmena: Jul 31, 2010, 12:49:21 POSLE PODNE od []Jan
Little Devil will burn you


Citat: []Jan poslato Jul 31, 2010, 12:45:17 POSLE PODNE
Citat: BrunoHP poslato Jul 31, 2010, 11:56:42 PRE PODNE
Fala.
Nije da reklamiram ali radim opet server kao sto vidite dole i sada je rijec o drugom svjetskom ratu. Dakle, TDM server - moci ce te odabrati hocete biti na strani: SAD, 3. Reich(Njemacka) ili SSSR(Rusija). Dakle ako ste Amerikanac mozete birati hocete iskakati iz aviona ili se ipak iskrcavati na plazama: Omaha, Utah ili Gold(u LSu - Berlin). Ako ste Rus biti cete prisiljeni sa ostalim Ruskim vojnicima sjest na vlak i jedan ce vojnik vas odvesti do LS-a(Berlin) u srce 3. Reicha. Kada tamo dodete, posto su SS-ovci protiv SAD-a i SSSR-a, plaze ce biti tesko okupirati jer ce iz bunkera Njemci pucati, pretpostavljam sa Minigunom jer je to jedina "strojnica" u SA. Takoder na plazama ce biti mali zakloni i time se mozete na trenutak skriti od Miniguna. Jedina stvar sto ce vas sa RPG/Bazookom gadati veci leveli i time ce biti pokolj kao u pravom ratu. Morati cete okupirati aerodrom, stozer vojske i drzave, kada to obavite idete u Hitlerov skriveni bunker koji ovisi o igracima treba biti najobrambeniji i nemozete uci sa vozilom jer ce biti mnogo prepreka. Cilj u ovoj igri je ubiti Hitlera! Vise na www.croatian-mafia.info .


A hitler si naravno ti. A i jel nije Kruno reko da on nece samp server nego da oce COD server mislim ovo je slicno ko COD ali neznam bas da ce te uspjet imali ste 5 servera i ni jedan se nije otvorio kak treba i vi se isto zovu...I malo vam [cenzura]o ime bilo CroMafia RP Server to naci da su samo neke Hrvatske mafije ako ih ima u Hrvatskoj, to vise zvuci ko DM server i eto sada ce te ga imat i kada zavrsite skriptu ode domena prosla 1 godina.


Jan, pa ti me zajebavas na mom forumu i sada kada si dobio ban, drkas me vamo! Tebi nikada nije dosta, molim da Jana nekako zabranite da pise po ovoj temi jer mi ga je dosta. Ako ne mozete, barem mu oobrisite post!

Ja sma govorim istinu
Little Devil will burn you