[GM]San Fierro RolePlay

Započeo []Jan, Maj 08, 2010, 16:01:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

San Fierro RolePlay
Mogućnosti

   * Prijava / Registracija.
    * Admin-sustav (4 lvl).
    * Restorani su spremni za koriÅ¡tenje, uključene su i grickalice za kupiti (SetPlayerDiner (playerid, dinerid)).
    * Barovi i klubovi su spremni za koriÅ¡tenje, uključeno je piće za kupnju.
    * Pecanje - Trebate dozvolu za ribolov (cityhall) - imate 50% Å¡anse za uspjeh/uspjeti.
    * Organizacije - Vozila koja nitko drugi ne može voziti.
    * Trgovina - Vi ste u mogućnosti kupiti neke grickalice / stvari u 24 / 7.
    * Inventory - Spremanje stavri iz trgovine, kada odete off one ce ostati.
    * Automatski - statistika spasiti. To će spasiti sve igrače statistika automatski (Timer).
    * AutoÅ¡kola - Sadrži vrlo jednostavan test, vožnja do jednog odrediÅ¡ta i natrag u Å¡kolu u 2 minute bez oÅ¡tećenja vozila.
    * Cityhall - Primjer, možete dobiti vaÅ¡e licence ribolov ovdje (Roza C-ikona)
    * Banka - Ova skripta se samo temelji na San Fierro, pa sam odlučio napraviti samo jednu banku./bankhelp za pomoc u banci.
    * Nekretnine -  Možete kupiti / prodati nekretnine,kada prodajete nekretninu dobit prodat cete ju za 50% manje od cijene za koju ste vi kupili.
    * Lokacija - Vasa lokacija pojavit će se pod tvojoj minimapi, koristeći textdraw.
    * Brzinomjer - Pokazuje brzinu i kolicinu goriva,gorivo mozete kupiti na bilo kojoj ne unistenoj benzinskoj stanici.



Download
Pastebin.
Mediafire.

Preuzeto:forum.samp
Autor:Jakku
Nije bas bog zna sto prvi mi je put.

Little Devil will burn you

Skidao sam ovaj mod skoro nesto mi se ne svidja...a jel to prevedeno na balkanski ili onako suvoparan engleski??? >:(

nastoe


Citat: zvucnici poslato Maj 08, 2010, 18:07:17 POSLE PODNE
Skidao sam ovaj mod skoro nesto mi se ne svidja...a jel to prevedeno na balkanski ili onako suvoparan engleski??? >:(
engleski nisam nista prevodio nemam ni pawno ni gta ni nis... pise preuzeto sa forum.samp
Little Devil will burn you

M-Gun

3500 lines OMG pa tu nema skoro nista xD ,,ja prevodim na HRV. najbolji GF edit od 45 000 linesa ;)

too taman da mi das da hostam xD

Nego jel ima negde prevedeni dobar RP gamemod i ako ima jel moze link pleaseeeee :(

M-Gun

Citat: zvucnici poslato Maj 08, 2010, 21:04:26 POSLE PODNE
too taman da mi das da hostam xD

Nego jel ima negde prevedeni dobar RP gamemod i ako ima jel moze link pleaseeeee :(

ja ti prevodi mnajbolji GF edit na svijetu od 450 000 linesa jbte ubih se nisam doso ni do pola :D

Evo nasao sam prevedeni GF mod radi na 0.3...Dobar je mada ima dosta bugova..Pa isprobajte ako zelite:

http://solidfiles.com/d/c4NP


M-Gun

Citat: zvucnici poslato Maj 09, 2010, 11:31:50 PRE PODNE
Evo nasao sam prevedeni GF mod radi na 0.3...Dobar je mada ima dosta bugova..Pa isprobajte ako zelite:

http://solidfiles.com/d/c4NP

Hvala valjda ce necemu posluziti :D

r4z0r

"Za 0.3"- sto me nervira taj dio recenice , jeste vi za compile ikad' culi ? :D

M-Gun

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Maj 09, 2010, 12:41:07 POSLE PODNE
"Za 0.3"- sto me nervira taj dio recenice , jeste vi za compile ikad' culi ? :D

pa vidis da izgleda da nisu ... mens cini da ovde niko nista blage veze nema xD

Milion puta sam procitao onaj Sopranov tut i dalje neam veze sa skriptanjem... :'(

Citat: zvucnici poslato Maj 10, 2010, 15:55:37 POSLE PODNE
Milion puta sam procitao onaj Sopranov tut i dalje neam veze sa skriptanjem... :'(

Procitaj jos tolko, mozda skontas stogod. :D

SAd sam gledao na YouTube-u jedan i ponesto sam razumeo,sad znam kako da dodam aute,spawn mesto,skinove.......xD Napredujem :P