E'o vam na

Započeo Kajjeto?, Jun 16, 2009, 03:20:12 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

CH nemoze  bit bolji od GF ni da djele pare na njemu

Onako i ovako koncept igranja se razlikuje, tako da CH vise nije konkurent GFu

Nasi konkurenti su neki drugi serveri sada.

GF je liga za sebe, no nikad se ne zna.

''Ko bu gori sad je doli, ko bu doli sad je gori'' kako bi se reklo u nekim krajevima Hrvatske ;)










matejdz

Carlsson jesi ti normalan ili si samo dobio admina na GF??

Kajjeto?

Citat: [CH]matejdz poslato Jun 16, 2009, 16:58:13 POSLE PODNE
Carlsson jesi ti normalan ili si samo dobio admina na GF??

Šta si s ovime htio reći? ::)

r4z0r

Citat: KiKaX poslato Jun 16, 2009, 16:42:08 POSLE PODNE
CH nemoze  bit bolji od GF ni da djele pare na njemu

Jes ti siguran da si se rodio normalan ?

lol sta se sad toliko naprezete sa tim sranje decki su super tj. neki su super i gotovo

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









matejdz


r4z0r

Citat: [GF]Carlsson poslato Jun 16, 2009, 17:03:19 POSLE PODNE
Citat: [CH]matejdz poslato Jun 16, 2009, 16:58:13 POSLE PODNE
Carlsson jesi ti normalan ili si samo dobio admina na GF??

Šta si s ovime htio reći? ::)
Htio je reci da to govoris samo zbog admina na GF  :) ;) :)

a looooooooooooool jos samo pice igraju za admine xD

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









Karlson sta si se doso tu pr***.Ljepo je vidit ove slike al cuj MAKAR IMALI 2 IGARACA NA SERVERU JA OSTAJEM I IGRAM.Pravi igraci nece otici.A Sto se tice gf mislim da bi ti dujma dao sad ban i skino ti admina kad bi vidio kako ce prcis.Poznavajuci njega)Stoga mislim da je ljepo sto imate tolko igraca..No nije bitno kolko igraca mi imamo na serveru bitno je KAKVE IGRACE IMAMO NA SERVERU...Bolje 20-30 dobrih postenih igraca nego 100 ljudi koji bi prodali sve da bi doli do admina ,lider itd.Ovo govorim opcenito..

matejdz

I ovoga, nemoj govorit da je to bio obican dan kad je Melito zvao igrace, kao naslov je bio dolazite na server da oborimo rekord od 100 ljudi, tako nesto... Zadnji post je, rekord oboren LOCK ;)

Daj pustite GF na miru omg

Pa to su ljudi tamo a ne zivotinje

Ispadate apsurdni, jer sto god vi rekli oni su bolji od nas svih skupa

Pustite ih da uzivaju DOK MOGU.

Slava je kratka ali slatka ;)

PS cini cuda carlsson...GF ima hebeni slot od 100 igraca a onde pise 101 hahahahahahhahahah...CARLSSON noobe xD
Poslednja Izmena: Jun 16, 2009, 20:18:06 POSLE PODNE od Alien_Junkie

matejdz

Ovdje LOCK...

Dobro je Nikola rekao:

"Tko se zadnji smije, najslade se smije"

LOCK

Ovo je bezvezna rasprava, kao sto sam vec negdje prije rekao svaki bolji server ima svoj trenutak slave koji prestane iz odredenih razloga, ili zbog pogresaka vode, ili zbog napada drugih ljubomornih, ili zbog toga sto dosadi nekome server ili iz nekog drugog razloga.

U svakom slucaju svaka cast ekipi za GF-a ali opet nemojte govoriti da nije najavljeno kad sam ja pogledao malo vas forum i razgovarao sa igracima i imam dosta dokaza da je to najavljeno. Isto tako vidim da usporedujete i CH. CH je zaista imao puno napada u zadnjih 6-8 mjeseci i dobro je sto jos ikako i postoji nakon svega onoga sto se izdogadalo, ali cinjenica je da ipak oni drze rekord na BALKANU pa kakav god i cini mi se da se i oni oporavljaju, samo sto se CH i GF ne mogu vise mjeriti jer nije vise to isti tip servera. CH vise ne posjeduje RP server i to onda nije ni slicno, CH posjeduje RPG/DM server i drukciju ekipu okuplja iako koliko sam zakljucio na GF nije bas RP ali eto neka im bude.