[FS] Stefan's Elite House System v1.1

Započeo M-Gun, Maj 06, 2010, 20:50:53 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

M-Gun

Vrsta: Filter skripta

Napravio: kevin974

Objavio: |- [M-Gun] -|

Izvor: http://forum.sa-mp.com/index.php?topic=123741.0

Opis: Ovo je vrlo lagan i koristan House Sistem koji se moze lako i brzo koristiti na serverima.Jedino sto morate uraditi stati na poziciju na kojoj zelite napraviti kucu i upisati /createhouse [Cijenu Kuce] [Level Kuce]. Takoder brisanje kuce je vrlo lak posao. Jednostavno sto morate upsiati je /destroyhouse [ID kuce] ,a id kuce mozete dobiti tako da ukucate /houseinfo. Sve ove komande sto uradite u igri ostaju vam u skripti ;)
Bugova: Nema

Komande Vlasnika kuce: /(un)sellhouse, /(un)lockhouse, /rentprice, /tenants, /evict, /house (upgrade/downgrade)

Komande Igraca: /houseinfo, /buyhouse, /(un)renthouse, /enter, /exit

Slika:


Download: Download OVDJE !


M-Gun


heh ovako sam ja kod sebe nes slicno napravio al na drugaciji princip..tj napravio sam neku vrstu baze podataka i mogu "ingame" stvarati bizzeve i stanove/apartmane i ingame igraci mogu odlucivati s cime ce se bizzevi baviti(prodavati aute, kuce itd)....ugl ti bizevi koje sam napravio mogu otkupljivati stanove (nekretnine.. naravno vlasnici biza moraju platit taj stana koji ce bi u vlasnistvu biza samo po manjoj cjeni..i al mogu mjenjati interijore i cjene i sve i dobivaju profit iz prodaje stanova.. al stan ce i dalje bit u vlasnistvu biza al neutralan...) itd ...al ovu sam FS sad prvi put vidio i dosta je jednostavna za koristit xD ...
Vikend je policija nas hvata,
vikend je ode cijela plata,
oko nas stvari ukradene,
sve smo dali na planove i sheme..
||||:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=:=:THE IVEX:=:=:=:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=::=:|||| 


PS: Ne saljite mi nikakve pm jer neodgovaram na njih! Ako trebate nes pitajte ove pr0 skriptere pa neka vam kazu!Hvala !

M-Gun

Citat: [ST]ivex poslato Maj 06, 2010, 21:07:10 POSLE PODNE
heh ovako sam ja kod sebe nes slicno napravio al na drugaciji princip..tj napravio sam neku vrstu baze podataka i mogu "ingame" stvarati bizzeve i stanove/apartmane i ingame igraci mogu odlucivati s cime ce se bizzevi baviti(prodavati aute, kuce itd)....ugl ti bizevi koje sam napravio mogu otkupljivati stanove (nekretnine.. naravno vlasnici biza moraju platit taj stana koji ce bi u vlasnistvu biza samo po manjoj cjeni..i al mogu mjenjati interijore i cjene i sve i dobivaju profit iz prodaje stanova.. al stan ce i dalje bit u vlasnistvu biza al neutralan...) itd ...al ovu sam FS sad prvi put vidio i dosta je jednostavna za koristit xD ...

pa kad si to napravio zasto ne objavis volio bih bas to vidit,a je ovo je bas jednostavno netribas se mucit u pawnu i ideve i kordinate traztit :D ;)

Citat: |- [M-Gun] -| poslato Maj 06, 2010, 21:09:44 POSLE PODNE
Citat: [ST]ivex poslato Maj 06, 2010, 21:07:10 POSLE PODNE
heh ovako sam ja kod sebe nes slicno napravio al na drugaciji princip..tj napravio sam neku vrstu baze podataka i mogu "ingame" stvarati bizzeve i stanove/apartmane i ingame igraci mogu odlucivati s cime ce se bizzevi baviti(prodavati aute, kuce itd)....ugl ti bizevi koje sam napravio mogu otkupljivati stanove (nekretnine.. naravno vlasnici biza moraju platit taj stana koji ce bi u vlasnistvu biza samo po manjoj cjeni..i al mogu mjenjati interijore i cjene i sve i dobivaju profit iz prodaje stanova.. al stan ce i dalje bit u vlasnistvu biza al neutralan...) itd ...al ovu sam FS sad prvi put vidio i dosta je jednostavna za koristit xD ...

pa kad si to napravio zasto ne objavis volio bih bas to vidit,a je ovo je bas jednostavno netribas se mucit u pawnu i ideve i kordinate traztit :D ;)
Da objavi ili barem slike stavi...

Super FS !  ;D
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...


Citat: [ST] SL500 poslato Maj 06, 2010, 22:11:30 POSLE PODNE
odlično samo mi nije jasno koji če interior bit?????kako to mjenjat

to i mene zanima ;D
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

evo staviaj san kreira kuču kupn je interior je loÅ¡ ikad se /kill ne spawnam se u kuči kad uÄ'em u kuču kucam /exit izbaci me na nekom livom mistu

M-Gun

Citat: [ST] SL500 poslato Maj 06, 2010, 22:23:51 POSLE PODNE
evo staviaj san kreira kuču kupn je interior je loÅ¡ ikad se /kill ne spawnam se u kuči kad uÄ'em u kuču kucam /exit izbaci me na nekom livom mistu

interijor jeste los a za spawn nisam znal nisam to jos testiro :S ,ali interijor se da ispravit i taj bug ;)


nastoe

Ova FS mi uopce nije nesto jer sam je koristio jos dok je izasla ima nekoliko zaostataka ali da se to srediti, ali se po meni NE isplati jer su dosli novi i puno bolji house systemi po meni su odlicni house systemi za one koji neznaju napraviti taj system....

aHouse sistem je najbolji cak ja mislim. Samo treba tipkovnicu u ruke i editat. I jos k tome jos je bolji kad se on ubaci u GameMode i napravi na principu obicnog House sistema (sa kljucevima kuce, o tome govorim)
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

M-Gun

Citat: [ST] SL500 poslato Maj 07, 2010, 10:04:11 PRE PODNE
ajde akomožeš sredit da se može birat i id inta bilo bi super naravno i da se sredi spawn bolo bi extra

Mozda bi i inapravio da znam bas u FS ali ovo je preuzeto sa forum.sa-mp-a ;)