Edimax Update ~ Obavijest !

Započeo [ED] ZicMortal, Maj 05, 2010, 18:47:01 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo postovani forumasi, igraci SA;MPa, danas je update na Edimax RolePlay serveru.

Evo posto sam malo kratak sa vremenom samo cu stavit tekst koji sam napisao na svome forumu.


Citat: Edimax poslato Maj 05, 2010, 17:41:33 POSLE PODNE
Evo odlucio sam vam napraviti update.
Ovaj update 'ovde' bazira se na popravak bugova, par novih stvari i vecinom sitnice uz vasu pomoc (Prijava bugova, ideje i prijedlozi). Pa evo nekoliko stvari.


  • Napravili smo gotovo svugdje mjesta za 'napit se'... dodao sam dosta efekata oko toa (drzis bocu u ruci, kamera se ljulja, sve sa dijelom RP komandi recimo kad upisete /drink da pise ^ Ime_Prezime dolazi do bara i narucuje pice. I randomizirao sam neke stvari oko toga. Dakle moze se desit da vas pice ljulja (animacija), da uzmete jos gutljaja svoga pica, da vam je mucno itd. Takodjer sam napravio i neke vrste pica, zasad ih ima samo 5 od onih kojih sam ja nasao i svrstao kao "najpopularnija" (gugl). Dakle recimo kad popijete bocu piva bit cete pijani. Ali sad ako popijete bocu vodke ,e pa to sad nije isto. Stoga sam napravio ako popijete vodke bit cete vise pijani (i duze, vise) nego sto biste bili od piva + jos to sve u nekome omjeru (ostala pica.
  • Netko mi se zalio na poskupljenje tj. cijenu prolaza kroz granice, cijena vise nije 1000$ nego je sad 500$. I ovaj put smo popravili bug sa granicama (ulazi u prolazi kroz granicu xD).
  • Popravili smo pljacku banke. Ovaj put necete vise moci onako abusati i stvarat pare. Sad je namjesteno da pljackat banku mozete svaih pola sata. Jednom kad je banka opljackana niko ju vise nemoze pljackat dok ne prodje tih pol sata. Ali i dakako kao sto poslovica kaze "Strpljenje je vrlina". E glede toga stavio sam da dobivate vise novaca kad opljackate banku (oko 20 k).
  • Slozen je i sistem sa gorivom. Sada kada sjednete u vozilo pojavit ce vam se gorivo display na kojem ce pisati koliko posto goriva imate u svome vozilu. I to se takodjer odnosi na aute, avione, brodove itd. Bicikli nemaju gorivo (pa naravno).
  • Kad smo vec kod bicikla vise vam se nece pojavljivati onaj dialog za dozovolu ako sjednete na bicikl.
  • Takodjer posto smo slozili tolike drink barove na burgu nekako mi se cinili da nema bas puno lokacija (Burg, Alhambra, Pig Pen, Restoran i to je prakticki to) napravio sam jedan Edimax Night Club koji se nalazi blizu burga na 'dionici' LowRider rent - burg (cesta).
  • Slozeni su jos neki bugovi i donator oruzja, uskoro cu napravit donator vozila pa cu otvorit donator board kao jedan od mogucnosti bolje igre. Donatori ce i takodjer imat ogromne prednosti (ali to ipak nece utjecat na roleplay nego samo na neke dijelove igre [nece bit non RPa]).
  • Takojder slozili smo i par 3d textova eto samo za probu. To cemo isto tako odlucit dali da napravimo vise ili da napravimo obicne pickupe (ono zuto).
  • Sto se tice carownershipa sada cu resetirati sve aute (nazalost). I zatim cu slozit da se nemoze abusat sa njima (da se vozilo proda za bilo koju cijenu).
  • I jos par 'sitnica' ulazi u svu tu pricu.

Dakle eto to je danas moja volja da vam podarim mali 'updejt' i da poboljsam malo igru na serveru.


Lijep pozdrav od mene i Edimax Teama.
IP: 88.198.69.101:7784
Forum: Edimax-evolution.tk

Hvala.
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

Ne zelim vam srecu jer si neki dan pokusao  nekog odvest sa GGa a ti dobro znas ko je to


Citat: [GG]Marko_Jizzy poslato Maj 05, 2010, 19:05:58 POSLE PODNE
Ne zelim vam srecu jer si neki dan pokusao  nekog odvest sa GGa a ti dobro znas ko je to

Ti jos bolje znas da nisam nikog 'pokusavao' odvest.
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

Dov?a Bud?a: ej
zicmortal2709: a?=
Dov?a Bud?a: sta si me trebo ?
zicmortal2709: nist?
zicmortal2709: ko si ti?
Dov?a Bud?a: vlado raptox
zicmortal2709: a da...
zicmortal2709: ma nist
zicmortal2709: si vidio edi*ax?
Dov?a Bud?a: ne
zicmortal2709: **.***.**.***:****
zicmortal2709: odi pa vidi
zicmortal2709: i usporedi sa geniusom
Dov?a Bud?a: haha

Ja znam dobro sta govorim a ti nemoras i dalje lagat :S

Sretno :D
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

nastoe

Daj pustite sada i GG i reklamiranje i sve, covjek dode najavit update i onda mu dode neki tamo i sere ako nemate nis pametno za reci onda rade sutite, bas sam pogledao komentar od prije 6/7 mj. od Correllia gdje je komentirao ovakve stvari a glasi "Balkan ce uvjek ostati balkan" = PRIMITIVCI

Pa zivcira me to sta reklamiraju a lijepo je i pravilo da se ne reklamira i uzima igrace medjusobno

nastoe

Citat: [GG]Marko_Jizzy poslato Maj 05, 2010, 19:44:15 POSLE PODNE
Pa zivcira me to sta reklamiraju a lijepo je i pravilo da se ne reklamira i uzima igrace medjusobno
To nije reklamiranje i daj presani vise to spominjati sada si trebao zasutiti ali vidim da ne kuzis citati, istina nije trebao pitati ali po meni nije NISTA strasno napravio jer ga je pitao na samo, to je kao da ja dodem hmmm eto Djuri i da mu napisem  IP od svog servera i kazem usporedi sa CH...Nije nista napravio i daj malo razmisli zasto nije nista "protuzakonito" napravio....

Citat: [LG]ExtremePower poslato Maj 05, 2010, 19:46:37 POSLE PODNE
Citat: [GG]Marko_Jizzy poslato Maj 05, 2010, 19:44:15 POSLE PODNE
Pa zivcira me to sta reklamiraju a lijepo je i pravilo da se ne reklamira i uzima igrace medjusobno
To nije reklamiranje i daj presani vise to spominjati sada si trebao zasutiti ali vidim da ne kuzis citati, istina nije trebao pitati ali po meni nije NISTA strasno napravio jer ga je pitao na samo, to je kao da ja dodem hmmm eto Djuri i da mu napisem  IP od svog servera i kazem usporedi sa CH...Nije nista napravio i daj malo razmisli zasto nije nista "protuzakonito" napravio....

Marko reklamiranje je samo na serveru i forumu...
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

Citat: Licker poslato April 10, 2010, 11:23:29 PRE PODNE
Tek otvoren Edimax server ,posjeduje odlicnu skriput, ako zelite pomoci ozivljavanju servera jer su potrebni igraci koristite {IP 88.198.69.101:7784}

Ako zaista zelite da pomognete rgistrujte se i na forum EDIMAX FORUM

Unaprijed hvala :D

Ima jos samo sam sad naveo jos jedan :S
Znaci ako oni mogu mozemo i mi na svim serverima reklamirat kao oni?
Ocu odgovor da/ne...kazi ne i nemoj mi onda nista pricat

Nemojte odmah srat po Ralphu, on je dobar hljeb od covjeka, zao mi je kad sam mu otisao sa servera, nisam imao izbora

Ontopic : GL



NE, al cu pricat: Ne po serverima al na neki chat - FB, XF, MSN...itd. moze se pitat oce li doci ...
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

Evo kako je bilo na serveru:
Ralphie_Deluca treba pomoc brzo do njega!(dosao sam)
Pitao sam sta trebas?
Rekao je da treba vladu
ja sam ga pitao dali ga mozda zeli odvesti na Edimax?
rekao je ne!
Portao sam ga do njega al je Vlado bio AFK
Otisao je, i na forumu sam vidio onaj tekst od Msna  :-X

Vise necu nista komentirat a vi podrzavajte Edimax a uskoro ce doc i do vas pa reklamirat ako vec i nisu  ???
Poslednja Izmena: Maj 05, 2010, 20:00:04 POSLE PODNE od [GG]Marko_Jizzy

Citat: [GG]Marko_Jizzy poslato Maj 05, 2010, 19:59:15 POSLE PODNE
Evo kako je bilo na serveru:
Ralphie_Deluca treba pomoc brzo do njega!(dosao sam)
Pitao sam sta trebas?
Rekao je da treba vladu
ja sam ga pitao dali ga mozda zeli odvesti na Edimax?
rekao je ne!
Portao sam ga do njega al je Vlado bio AFK
Otisao je, i na forumu sam vidio onaj tekst od Msna  :-X

Vise necu nista komentirat a vi podrzavajte Edimax a uskoro ce doc i do vas pa reklamirat ako vec i nisu  ???


Ne podržavam ja njih, al ako reklamiraju to nije lijepo...
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...