.:: SERVER FOR PILOTS OTVORENJE @SUBOTA 15:00 ::.

Započeo Slay, Decembar 11, 2012, 14:33:47 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BTW ak budeš trebo kog da ti pomogne još testirat ili štogod prije otvorenja samo mi pošalji pm.

Ovo bi moglo biti zanimljivo, i nesto novo osim ovog dosadnog roleplaya, dolazim!

UPDATE: Evo pošto ste toliko željeli imam dvije novosti...

1 NOVOST

Napravljeno je 4 nove rute za pilote i 6 za vozače šlepera, sve rute su izmapane!

2 NOVOST

Napravio sam da igrač može otvoriti avio kompaniju!
Na serveru može biti MAKSIMALNO 5 avio kompanija i svaka kompanija može primiti 5 zaposlenika + vlasnik znači 6 ljudi sve ukupno može biti u jednoj kompaniji....

Da napravite kompaniju komanda je /createairline i onda upišete ime kompanije kako želite da se komapnija zove, da otvorite kompaniju morate imati 130+ bodova i $5,000,000 i time dobivate, POTPUNU kontrolu avio kompanije, znači pristup statistici preko komande /editairline, mogučnost davanja otkaza online i offline zaposlenicima, promjena imena kompanije ili zatvaranje kompanije, poziva za priključenje u kompaniju, kada otvorite kompaniju dobivate i vlastiti AIRPORT u kojem se zaposlenici mogu spawnati ako žele tj. ako namjeste spawn u bazi preko komande /company - Kada radite u kompaniji zarada je znatno veća nego kada niste u kompaniji...

Zaposlenici imaju komandu /company u kojoj oni sami mogu dati otkaz ili vidjeti statistiku kompanije, bodove, vlasnika i sl.

A obični igrači imaju komandu /airlines gdje mogu vidjeti sve dostupne avio kompanije na serveru i njihove vlasnike...

- 3 Sata sam danas izgubio na ovome, nadam se da vam se sviÄ'a :) zzzzz

EDIT: želio bi se ovim putem zahvaliti korisniku ...Neno... koji nam je izmapao nekoliko mapa, hvala!
Poslednja Izmena: Decembar 12, 2012, 23:48:23 POSLE PODNE od ExtremePower
Kristijan Stipić

Stvarno si ovo odradio profesionalno :)

Rado bi došao na otvaranje, ali jbg organizator sam lan turnira pa sam spriječen :(
Poslednja Izmena: Decembar 13, 2012, 00:06:05 PRE PODNE od Don.Sergio
Old School
Since: 2011

...Neno...

Citat: ExtremePower poslato Decembar 12, 2012, 23:47:16 POSLE PODNE
UPDATE: Evo pošto ste toliko željeli imam dvije novosti...

1 NOVOST

Napravljeno je 4 nove rute za pilote i 6 za vozače šlepera, sve rute su izmapane!

2 NOVOST

Napravio sam da igrač može otvoriti avio kompaniju!
Na serveru može biti MAKSIMALNO 5 avio kompanija i svaka kompanija može primiti 5 zaposlenika + vlasnik znači 6 ljudi sve ukupno može biti u jednoj kompaniji....

Da napravite kompaniju komanda je /createairline i onda upišete ime kompanije kako želite da se komapnija zove, da otvorite kompaniju morate imati 130+ bodova i $5,000,000 i time dobivate, POTPUNU kontrolu avio kompanije, znači pristup statistici preko komande /editairline, mogučnost davanja otkaza online i offline zaposlenicima, promjena imena kompanije ili zatvaranje kompanije, poziva za priključenje u kompaniju, kada otvorite kompaniju dobivate i vlastiti AIRPORT u kojem se zaposlenici mogu spawnati ako žele tj. ako namjeste spawn u bazi preko komande /company - Kada radite u kompaniji zarada je znatno veća nego kada niste u kompaniji...

Zaposlenici imaju komandu /company u kojoj oni sami mogu dati otkaz ili vidjeti statistiku kompanije, bodove, vlasnika i sl.

A obični igrači imaju komandu /airlines gdje mogu vidjeti sve dostupne avio kompanije na serveru i njihove vlasnike...

- 3 Sata sam danas izgubio na ovome, nadam se da vam se sviÄ'a :) zzzzz

EDIT: želio bi se ovim putem zahvaliti korisniku ...Neno... koji nam je izmapao nekoliko mapa, hvala!
Tooooo predobro napravljeno,joj jedva cekam otvaranje  8)



Server je službeno otvoren doÄ'ite na otvorenje! 78.46.21.212:7777
Kristijan Stipić


rekord je 14 igrača, nije neÅ¡to ali je za nas super  :)
Kristijan Stipić