BalkanForce Obavijest!!!!!!

Započeo Ne zovi, Maj 02, 2010, 21:32:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Dragi Korisnici!Obavjestavam vas da sada nas forum mozete naci na stranici
www.rapid-balkan.com Registrirajte se posjetite server 64.120.132.197:7777 i zabavite se

Od kog si to dobio domenu hh


Odsutan dok ne doÄ'em.


kupio sam domenu


Prijave Za Admine su otvorene


http://rapid-balkan.com/index.php?topic=27.0


Hvala BalkanForce Admin Team
Poslednja Izmena: Maj 07, 2010, 11:23:17 PRE PODNE od MreR


Citat: CroSector | Tequila poslato Maj 07, 2010, 11:34:28 PRE PODNE
Citat: [LG]iYoko poslato Maj 07, 2010, 11:32:57 PRE PODNE
Citat: [CroElite]RaZeR poslato Maj 04, 2010, 22:54:08 POSLE PODNE
ajde ti ne seri imam slike kako reklamirate
Vas visoko cijenjeni admin/owner sta je vec: http://slike.hr/slike/samp019_ea7f1.png.html

.,......
Jel moras ti uvijek spamati? Sta ti znaci to ".,......". I ovaj sto reklamira nije to ovaj Nik_Delgad sa ovog foruma a jos nije ni on lud s Mrerom otvarat server, ja mislim da je Nedac to.
Now on CroHerza Roleplay/DM.

Nikad zaboravit: rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter..

Ludi Grad <3...

Nekad Ludi Grad Head Admin..

RazoR aka Razor_Sky aka RazoRSkY aka DestinY aka MoneY aha The Game aka Laquilla....

nik dobio an na CH pa je sada propo otvara server sa mremom :S
Ja neki dan dobio heda :S morali radit global zbog mene A MOD IM JE SA NETA ONAJ NEKI RAZER TAK NEST SE ZOVE MOD

iYoko

Citat: [LG]  Laquilla poslato Maj 07, 2010, 11:46:42 PRE PODNE
Citat: CroSector | Tequila poslato Maj 07, 2010, 11:34:28 PRE PODNE
Citat: [LG]iYoko poslato Maj 07, 2010, 11:32:57 PRE PODNE
Citat: [CroElite]RaZeR poslato Maj 04, 2010, 22:54:08 POSLE PODNE
ajde ti ne seri imam slike kako reklamirate
Vas visoko cijenjeni admin/owner sta je vec: http://slike.hr/slike/samp019_ea7f1.png.html

.,......
Jel moras ti uvijek spamati? Sta ti znaci to ".,......". I ovaj sto reklamira nije to ovaj Nik_Delgad sa ovog foruma a jos nije ni on lud s Mrerom otvarat server, ja mislim da je Nedac to.
Da to niej ovaj Nik Delgad, nego neki drugi Nik je 1338 na Balkan Force.

Nova Obavijest:
Danas  stize novi gamemode
Poslednja Izmena: Maj 09, 2010, 13:35:37 POSLE PODNE od MreR

Ja bi vam sada sve zabio Bancine pa kuci serite onda,nemojte da ismijavate tudje forume i server to je pravilo koje se treba postovati samo vidim da Administrator neraguje,Mrer sreno sa serverom,zasto ste takvi sta sada ako ima free host i ako ima 10 godina to nije vas problem kaze samo server mi se nesvidja ili svidja i kraj price kao mala deca ste!!!!!!!
Michael Lamont | Grove Street | B-Mich[r1]










Citat: Branko poslato Maj 09, 2010, 17:44:42 POSLE PODNE
Ja bi vam sada sve zabio Bancine pa kuci serite onda,nemojte da ismijavate tudje forume i server to je pravilo koje se treba postovati samo vidim da Administrator neraguje,Mrer sreno sa serverom,zasto ste takvi sta sada ako ima free host i ako ima 10 godina to nije vas problem kaze samo server mi se nesvidja ili svidja i kraj price kao mala deca ste!!!!!!!

Juce si dosao i odma delis neku pravdu!!!Veze ti nemas koliko je on servera do sada otvorio i  uzima modove i stalno kao pravi neki global restart a od toga nema nista!!!Nema nista dok se nekupi pravi host,domen za forum i naravno dobar mod koji si sam radio a ne uzeo od drugih!!!Ako vec nema para i nezna da skripta bolje mu je da neotvara nista i da uci da skripta a na tom free hostu nek isproba sve sto je radio  ;)


I nisam dosao juce nego pre 2 meseca skoro pogledaj moj datum registracije,a to sto ja nespamam i nepisem bezvezne postove samo da bih skupio kao neke osobe to je vec nesto drugo!!!! Ok stoji to,sve da je to free host jel vam nije lakse da ga malo pohvalite momak ima 10 godina,ako je pola foruma to znalo sa 10 godina skidam kapu...Dignete mu moral,pa da napreduje i on sam,a sa njim server!!!
Poslednja Izmena: Maj 11, 2010, 20:02:03 POSLE PODNE od Branko
Michael Lamont | Grove Street | B-Mich[r1]










M-Gun