|FilterScript|Changeview

Započeo [yub] Leo_Karl, Decembar 05, 2012, 20:59:16 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Opis:

Ova FS omogucava da vidite auto iznutra,video sam da ima Tutorial za to,ali kada udjem u auto,secka,nece lepo da radi,pa sam pitao druga da li ima neku FS za to on mi je dao ovu...

Uputstvo:

Sacuvajte ovu FS u vas folter GameMod-a pa onda > filterscripts
Odete u  server.cfg i pod "filterscripts" dodate naziv koji ste upisali prethodno u folderu.
Kada udjete na server,ukucajte "/changeview" i izgledace vam unutra auto...


Slike:

Slika Interijer Auta (Sultan)

Credits:

Nellyâ,,¢(Edin Kučević) - Dao mi je FS
|PB-RP|Garaganâ,,¢(Nenad Milić) - Objavio
David99(David Jocić) - Smarao me na Skype,dok sam trazio...
Nepoznat korisnik - Napravio

Downloand Link:

Klikni me nezno,polako! (PasteBin)
Poslednja Izmena: Decembar 06, 2012, 22:06:00 POSLE PODNE od |PB-RP|Garaganâ„¢



e ovo mi je trebalo hvala
Trazimo Mapera Koji zna sto radi,koji je ozbiljan i da mi posalje neke radove na pm i koliko je spreman vremena dnevno odvojiti na mapanje.||Nagrada 1337 Admin||

SVAKA TI CAST I TEBI I EDINU . :)
Poslednja Izmena: Decembar 05, 2012, 22:56:28 POSLE PODNE od Stoske -_^ [TG:RP]

Ovo je jako zanimljivo... :) Ja sam bio ubacivao u skriptu, ali kada dajem gas kamera ide pozadi! :/ To mi se ne svidja... Ne znam dal je tako i sa ovom FS moracu da je testiram! :D

Ti mislis da je ovo tvojeee ali ipak nijeee :D vidis da sam sadaaaa ja postao repeeeer xD

U FS si stavio "FilterSkript by Garagan" :S.. Al' eto bar si ovde stavio credits

Citat: [DV]LockeRâ,,¢ poslato Decembar 06, 2012, 13:57:08 POSLE PODNE
U FS si stavio "FilterSkript by Garagan" :S.. Al' eto bar si ovde stavio credits

Brate stavio sam ovde da nisam napravio,a za to manje vise,vazno da radi... :) Hvala svima  u ime Autora! :D

[quote author=[B E]Levu_Zero link=topic=61034.msg438732#msg438732 date=1354813798]
Ja sam testao nije radila :/ kucao  /changeview i nista samoo mi vrati onako an sredinu auta ali iz daljine
[/quote]

Mora da radi,pogledaj na Sultana i tako ta kola,na motore nece lepo da radi,izbaci mi sliku da vidim sta ti izbaca?

[quote author=[B E]Levu_Zero link=topic=61034.msg438737#msg438737 date=1354814834]
Ma samo kameru stavi u prav normalan polozaj nestavi mi unutra probacu an sultana xDD
[/quote]

;) xD Oke

Citat: Stoske -_^ [TG:RP] poslato Decembar 05, 2012, 22:56:12 POSLE PODNE
SVAKA TI CAST I TEBI I EDINU . :)
Vise Edinu,nego meni,on je nasao FS i dao mi je,ja sam je samo objavio :)



Jako jako dobro ovo ce puno koristit mnogima.Pohvala.