MAP | Kafić u Jefferson-u

Započeo Spartacus, Decembar 04, 2012, 18:20:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Svidja mi se ideja.
- Svidja mi se trud, ali nisi trebao jetdoor, moje misljenje, naravno, bice bolje sledeci put :)
- Ocena od mene 10/10 :)
RESPECT :
Vegas & C++

Citat: [DV]Ognjen_Tomanic poslato Decembar 04, 2012, 20:40:02 POSLE PODNE
CitatNe volim nijedne MTA Objekte sem obične tj originalne.Tako da hvala za ovo ostalo,ii  da ako nisi video pitao sam kako je ljepÅ¡e sa bakljama ili bez,al' nema veze.Hvala..

Pa dobro ti imas svoj izbor,ja sam ti samo rekao da je bolje koristiti 0.3e msm meni su mnogo ljepsi,al svako ima svoje.
I,ako mene pitas ne ubacuj baklje nonRP je po meni (a i u RL nisam vidjeo da neki kafic ima baklje xD)

CitatA za Lu Kenzi-ja, imas 14.5 godina i mislis da nisi djete hahaha pa djecu kao tebe ja poducavam o ilegalnim drogama po skolama hahaha
E,ko je ovde dijete i sta je vec ti ne treba da govoris ako mislis da ne zna da mappa/scripta (sta bilo)
otidji na BE pa pogledaj neke primjerke. :)

meni je svejedno ko ovde koliko ima godina i ko koliko dobro skripta/mappa, za mene ste svi isti, i djelim vas jedino po tome ko mi je drag, ko nije i koga neznam...

on je za mene jos dite, ja imam necaka njegovih godina... tako da nema potrebe da se bruka kurcenjem sa svojim godinama lol

Hvala svima,
@Lu Kenzi - ajde ohani odavde nerviraš me svojim izjavama smaraš...


Citat: Cannabis poslato Decembar 05, 2012, 12:47:24 POSLE PODNE
Cisco mapa ti je super i skroz te razumijem, i ja volim samo MTA objekte
Tu se ogleda iskustvo sa snalaženjem s' objektima i to.Jer u običnom nemaÅ¡ baÅ¡ neki odabir objekata za krov lupam i tako kao Å¡to imaÅ¡ na 0.3c 0.3e,ja to sve znam al ipak koristim obične.  :D

htjedoh napisat "bezveze" a onda vidim ove rp stolice kako si ih poslago nije ono bas ljepo vec ono bas kako ja ostavim u kaficima

tako da 9/10 :D
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

[quote author=[OG]panameR. link=topic=60961.msg438153#msg438153 date=1354730882]
htjedoh napisat "bezveze" a onda vidim ove rp stolice kako si ih poslago nije ono bas ljepo vec ono bas kako ja ostavim u kaficima

tako da 9/10 :D
[/quote]HAHAHAH,Hvala :D