MAP | Kafić u Jefferson-u

Započeo Spartacus, Decembar 04, 2012, 18:20:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Vaš nick: Mr.Cisco
Screenshot/video rada:
CLICK
Ovako izgleda sa mojim efektima..
CLICK
Bez efekata, tj maknuo sam ono možda je malo ljepše?
CLICK
CLICK
CLICK
CLICK
Iz daljine  :D
CLICK

Potreno vrijeme za izradu mape: Malo manje od 2h
Ocjenite od 1 do 10  :D





Citat: Lu Kenzi poslato Decembar 04, 2012, 18:40:25 POSLE PODNE
Cekaj, jel imas nesto protiv moje ocene?
Meni se ne svidja, nema razloga za raspravu, dete nisam imam 14.5 godina zato nemoj smarati!

Evo ti razlozi te ocene (inace sam hteo napisati 7/10):
Baklje na zidu?
Ovaj objekat dugacki (plavo-beli) se ne uklapa.
Enterijer je mogao bolje.
>.< rekao sam ti hvala il ne znaš da čitaš?
Vratio si se ovde da bi pokreno svaÄ'u molim te,na pogreÅ¡nom mjestu tražiÅ¡ svaÄ'u..

Nije lose:)

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.


Jaka mapa 10/10 :D




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click


Rex

vala dobro ti rece Lu Kenzi
oon za baklje skroz nonRP -1
oni stubovi ajd nekako ajd
krov neprecizan -1
koristis jetdoor -1(izbjegavaj ga imas toliko dobrih ojekata u 0.3e a ti koristis jetdoor  :'( )
nemas ni poda nekoga finoga a ne taj sto se vec nalazi -1 (ako kontas sta hocu da kazem)
koristi vise 0.3e objekte bice ljepsa mapa 100%
i sve kad saberes to je -4 al et moja znaci 6/10
imas znanja,i ja sam koristio jetdoor kad sam krenuo sa mapanjem i tamo na pocetku,al probaj da ga ne koristis imas 0.3e objekte
msm nemoj da se ljutis al realno ovo sto sam ti napisao :)

[quote author=[B.T.L] Vucko â,,¢ link=topic=60961.msg437658#msg437658 date=1354646455]
10/10 Dobro je :D
[/quote]
Citat: Ognjen_Tomanic poslato Decembar 04, 2012, 19:41:50 POSLE PODNE
vala dobro ti rece Lu Kenzi
oon za baklje skroz nonRP -1
oni stubovi ajd nekako ajd
krov neprecizan -1
koristis jetdoor -1(izbjegavaj ga imas toliko dobrih ojekata u 0.3e a ti koristis jetdoor  :'( )
nemas ni poda nekoga finoga a ne taj sto se vec nalazi -1 (ako kontas sta hocu da kazem)
koristi vise 0.3e objekte bice ljepsa mapa 100%
i sve kad saberes to je -4 al et moja znaci 6/10
imas znanja,i ja sam koristio jetdoor kad sam krenuo sa mapanjem i tamo na pocetku,al probaj da ga ne koristis imas 0.3e objekte
msm nemoj da se ljutis al realno ovo sto sam ti napisao :)
Ne volim nijedne MTA Objekte sem obične tj originalne.Tako da hvala za ovo ostalo,ii  da ako nisi video pitao sam kako je ljepÅ¡e sa bakljama ili bez,al' nema veze.Hvala..

ooo ideja mi se svida i vrlo je ljepo, bas se lipo uklopilo...
dajem ti ocjenu 10/10 zbog ideje, a sta se tice rada uvik se moze bolje no to i nije toliko bitno

A za Lu Kenzi-ja, imas 14.5 godina i mislis da nisi djete hahaha pa djecu kao tebe ja poducavam o ilegalnim drogama po skolama hahaha

Rex

CitatNe volim nijedne MTA Objekte sem obične tj originalne.Tako da hvala za ovo ostalo,ii  da ako nisi video pitao sam kako je ljepÅ¡e sa bakljama ili bez,al' nema veze.Hvala..

Pa dobro ti imas svoj izbor,ja sam ti samo rekao da je bolje koristiti 0.3e msm meni su mnogo ljepsi,al svako ima svoje.
I,ako mene pitas ne ubacuj baklje nonRP je po meni (a i u RL nisam vidjeo da neki kafic ima baklje xD)

CitatA za Lu Kenzi-ja, imas 14.5 godina i mislis da nisi djete hahaha pa djecu kao tebe ja poducavam o ilegalnim drogama po skolama hahaha
E,ko je ovde dijete i sta je vec ti ne treba da govoris ako mislis da ne zna da mappa/scripta (sta bilo)
otidji na BE pa pogledaj neke primjerke. :)

8/10 a 10-tka za trud

SA:MP Member Since: 14.05.2008
If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling