[FS] GangZone Maker[BETA]

Započeo M-Gun, Maj 02, 2010, 00:03:09 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Don Correlli poslato Maj 03, 2010, 12:15:36 POSLE PODNE
Citat: [Ed!max]eCl!pSe poslato Maj 03, 2010, 12:06:56 POSLE PODNE
xD imali ko da se mjeri sa tobom hehe
Naravno da ima, ali željeo sam reći da ovaj uopče nije tako dobar kao što je netko u ovom topiku rekao.

@[LG]ExtremePower: A ja sam još daleko od Kye-a i Y_Less-a.
A kolko li si od Seif_-a :D :D Zezam se ti si super skripter ali uvijek ima neko na svijetu ko je bolji ;D
Now on CroHerza Roleplay/DM.

Nikad zaboravit: rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter..

Ludi Grad <3...

Nekad Ludi Grad Head Admin..

RazoR aka Razor_Sky aka RazoRSkY aka DestinY aka MoneY aha The Game aka Laquilla....


Meni neradi, napravim jednu Gang zonu, uradim relog nema je, napravim opet gang zonu, sačuvam odem za drugu mafiju napravim i nema mi prve, a kasnije ni druge :S

M-Gun

Citat: [CH]elmedin.gif poslato Maj 10, 2010, 20:40:36 POSLE PODNE
Meni neradi, napravim jednu Gang zonu, uradim relog nema je, napravim opet gang zonu, sačuvam odem za drugu mafiju napravim i nema mi prve, a kasnije ni druge :S

nades kordinate i sve u skripti i kopiras U SKRIPTU !! ;)

Correlli

Citat: [LG]  Laquilla poslato Maj 10, 2010, 18:35:17 POSLE PODNE
A kolko li si od Seif_-a :D :D Zezam se ti si super skripter ali uvijek ima neko na svijetu ko je bolji ;D

Seif je tip osobe koji se samo voli pravit pametnog i koji vidi samo sebe.

nastoe

Citat: <=[♫]M-Gun[♫]=> poslato Maj 03, 2010, 15:44:51 POSLE PODNE
Citat: Don Correlli poslato Maj 03, 2010, 12:15:36 POSLE PODNE
Citat: [Ed!max]eCl!pSe poslato Maj 03, 2010, 12:06:56 POSLE PODNE
xD imali ko da se mjeri sa tobom hehe
Naravno da ima, ali željeo sam reći da ovaj uopče nije tako dobar kao što je netko u ovom topiku rekao.

@[LG]ExtremePower: A ja sam još daleko od Kye-a i Y_Less-a.

Mogu s povjerenjem reci da si najblji na ovom forumu ,a sto se tice svijeta mogo bi se ti naci medu TOP 10 ;)
Tu se u potpunosti slazem npr. Dajgoro, Dujma, Correlli, Djuro, JoeBullet to je fkt ono ekipa, i fkt mozemo ponositi sa balkan scripting teamom xD

++Ja smatram da je nas Correlli puno bolji nego Seif_ rezlog tomu je sto svi misle da je seif najbolji zato jer ima PUNO relesanih stvari, a ja se kladim da je Don PUUNO bolji jer sam bio na otvorenju NJEGOVOG( SEIFOVOG ) RPG i malo sam pricao sa njim, i kazem vam da ce Correlliev LI-RP zgaziti vecinu RP modova pogotovo pricam na seifov
Poslednja Izmena: Maj 11, 2010, 16:22:16 POSLE PODNE od [LG]ExtremePower

Nema ravnog Donu ;),a seif nasrajba nekaj i objavi a Don kao lija cuva sve i nece da kaze svoje remek djela :P

btw Ovaj FS je dobar,ali opet to je sitnica....

ja cu igrati na donovom jer znam da ce biti cool :D
Mape:

))-((

Filescripte:

Dexy's Speedo/Fuel

Gamemodes:

))-((




SampArena FOREVER <3


nastoe

Citat: Ayatollah poslato Maj 11, 2010, 18:06:36 POSLE PODNE
Nema ravnog Donu ;),a seif nasrajba nekaj i objavi a Don kao lija cuva sve i nece da kaze svoje remek djela :P

btw Ovaj FS je dobar,ali opet to je sitnica....
Daj molim te fkt ti i tvoja remek djela POZNAT si po tome da se kurcis sa tudim radom, npr. onaj blocker sa /report komandom koji sam ja napravio i onda mi ovaj kaze da si mu ti reko da si se namucio...I gledam malo na SmartEx-u  A nemoj se niti USPOREDIVATI s donom nemoj niti sa MreRom a kamoli s Donom

M-Gun

Ovaj se forum moze sa stilom hvaliti da ima najjace skirptere na balkanu pa cak i u europi ;)

U.S.A

Ovo je najbolji(Najednostanji) G.Z.M!!!

iYoko

OFFTOPIC: Tesko da ce iko bit bolji od Kye-a, ipak je on glavni koder (uz Spookia) SA-MP-a i zna sto moze i sto nemoze bolje od svih.

Correlli

Citat: iYoko poslato Maj 14, 2010, 12:08:37 POSLE PODNE
OFFTOPIC: Tesko da ce iko bit bolji od Kye-a, ipak je on glavni koder (uz Spookia) SA-MP-a i zna sto moze i sto nemoze bolje od svih.

To ništa ne znači. Ako je on glavi programer za SA:MP projekat onda ne znači da i najbolje zna oko PAWN jezika, a spookie nije više aktivan.

Ja sam stavio i pise mi To moze napraviti Owner servera.... -.-'
Moze pomoc?

Citat: Antonio1 poslato Jul 16, 2010, 14:13:19 POSLE PODNE
Ja sam stavio i pise mi To moze napraviti Owner servera.... -.-'
Moze pomoc?

Moras /rcon login [sifra]
Mysterious roleplay