Javier [Showroom] - 5 put :)

Započeo Javier, Novembar 18, 2012, 22:30:24 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Znam da sam vam dojadio , neki nisu vidili neke moje radove , neki jesu . Ovo je showroom i prikazujem radove od početka . Nisam siguran kad sam zadnji put ovdje stavljao showroom . Ali zanimaju me vaši komentari , pozz :)




Klikni na sliku za album





Klikni na sliku za album





Klikni na sliku za album





Klikni na sliku za album





Klikni na sliku za album





Klikni na sliku za album





Klikni na sliku za album





Klikni na sliku za album





Klikni na sliku za album





Klikni na sliku za album





Klikni na sliku za album





Klikni na sliku za album





Klikni na sliku za album





Klikni na sliku za album





Klikni na sliku za album





Klikni na sliku za album





Klikni na sliku za album





Klikni na sliku za album





Klikni na sliku za album





Klikni na sliku za album





Klikni na sliku za album





Klikni na sliku za album





Klikni na sliku za album





Klikni na sliku za album





Klikni na sliku za album





Klikni na sliku za album






Klikni na sliku za album





Klikni na sliku za album





Klikni na sliku za album





Klikni na sliku za album





Klikni na sliku za album





Klikni na sliku za album





Klikni na sliku za album





Klikni na sliku za album





Klikni na sliku za album






Klikni na sliku za album





Klikni na sliku za album





Klikni na sliku za album





Prelijepo,posebno mi se svidja stadion :)
Poslednja Izmena: Novembar 19, 2012, 16:12:37 POSLE PODNE od STREETBOY



Posto imam,vise iskustva ,vidim male greskice,jedan dan cu postaviti svoje radove...

Slika 1: Tepih tigar,kod ormara,mogao je ići na sredinu.
Slika 2: Kod rostilja,si mogao i stolove staviti ,i to malo pomaknuti na sredinu,da se po mogucnosti zid ne zapali,ili sl.. Imaj malo realnosti,tko je vidio rostiljat u kutu..

Slika 3:   Bus station,mogao si staviti neku stanicu,ili klupice,ali ajde ,neka ti bude..
Slika 4:  CB Hood,nevidim neke promjenje,sve isto,mozda neka ograda dodana ili sl...
Slika 5:  LSPD ,Prenatrpano,sa ovim slikama,a imas i bolji sank...
Slika 6:  Rafinerija...Dodji,kod mene pa vidi rafineriju,pre puno dizalica si stavio,ne slici mi rafineriji...

Slika 7: Mehanicari...Garaze su ti jedna na drugoj..
Slika 8: SASD,hmmm .


Uostalom da nenabrajam... 7/10 Nezamjeraj mi,ali vidi ostale radove,pa ponjima poslozi bolje.....Kada sam vidio iz vana,u albume nisam niti ulazio...
Poslednja Izmena: Novembar 19, 2012, 18:34:14 POSLE PODNE od Danijel@
Registriran 19.11.2012 17.47 .

Moj Oglas:
Ubacujem gamemod u servere,slazem i pomazem razno raznima oko foruma,slazem forume tj,kategoije,te mnogima odzavam forume!
Ne mapam,ne skriptam samo se bavim SMF-om!

Slazem forum rankove sa uzvratom admina ili s moda!  Ostalo u PM

Dobre mape:)

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.


Citat: Danijel@ poslato Novembar 19, 2012, 18:32:03 POSLE PODNE
Posto imam,vise iskustva ,vidim male greskice,jedan dan cu postaviti svoje radove...

Slika 1: Tepih tigar,kod ormara,mogao je ići na sredinu.
Slika 2: Kod rostilja,si mogao i stolove staviti ,i to malo pomaknuti na sredinu,da se po mogucnosti zid ne zapali,ili sl.. Imaj malo realnosti,tko je vidio rostiljat u kutu..

Slika 3:   Bus station,mogao si staviti neku stanicu,ili klupice,ali ajde ,neka ti bude..
Slika 4:  CB Hood,nevidim neke promjenje,sve isto,mozda neka ograda dodana ili sl...
Slika 5:  LSPD ,Prenatrpano,sa ovim slikama,a imas i bolji sank...
Slika 6:  Rafinerija...Dodji,kod mene pa vidi rafineriju,pre puno dizalica si stavio,ne slici mi rafineriji...

Slika 7: Mehanicari...Garaze su ti jedna na drugoj..
Slika 8: SASD,hmmm .


Uostalom da nenabrajam... 7/10 Nezamjeraj mi,ali vidi ostale radove,pa ponjima poslozi bolje.....Kada sam vidio iz vana,u albume nisam niti ulazio...

Frajeru volio bih vidjeti tvoje mape i tvoje "iskustvo"


1. Nije tepih tigar već je to objekt odjeće na podu .
2. To iako mi je početni rad,  bukvalno prvi , roÅ¡tilj je metalni i neće se zapalit , nema vjetra u kutu i nema Å¡ta da odnese vatru . To nije greÅ¡ka.
3. Imaju i stanice i klupe , neznam zasto se ne vidi na slikama . To su samo dodatni objekti koje ti zamisljas u svojoj glavi , a vamo mi ih govoris kao greske.
4. CBB hood ima sigurno 50 objekta i to je sasvim dovoljno , netreba da bude otpad u hoodu .
5. Ovo nije šank , ovo je pult . Neznaš se ni izrazit . Prenatrpano nije , u stanici netreba da bude prazno . Lagano se prolazi i ima mjesta .
6. Rafinerija ti nije stadion da imas 100 m - 100 m praznog prostora , rafinerija je takva
7. Mehaničarska garaza nije jedna na drugoj nego jedna pored druge . To je sasvim uredu , nevidim problem
8. SASD sam radio da se ubaci na jedan server , Å¡to manje objekata .

Greške koje si naveo su fail , daj svoje radove na pregled da vidim :)

Hvala ostalima

Dobro brate javier, sta se odma ljutis kad ti neko kaze da mu se nesto ne svidja? ne moraju svi reci da je perfektno..
Inace bravo, sve pohvale

ODLICNE MAPE
10/10

RESPECT FOR:  Petricko and нÏ...Dιgαâ,,¢ aka Gigo

Odlicne mape, samo mi se ne sviÄ'a sto vecina stavlja kod vile Å¡ank i te stvari izvana, ovako inace 10/10  ;)

Gdje ti je Official COA best showroom ? xd.
Svi tvoji radovi su perfektni, bez ijedne greÅ¡ke. SviÄ'a mi se tvoj način mapanja. Desetka čista, to ti je ocjena ;).


Hvala svima i da napomenem , Javier se neljuti kada neko daje kritike , naprotiv to volim , ali nemogu da podnesem kada mi neko soli pamet , a vjerujem da nema pojma .