[Pomoc]Samp nece upalit

Započeo Sceneâ„¢, Novembar 17, 2012, 17:50:05 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo taman tio da igram samp.. i stisnem na server.. i zeleni gump da upalim samp.. kad se odjednom ovo upali? a GTA san andreas SP normalno radi? ima li ko kakvo rjesenje?



|


|Samp Igrac od 2006 Godine |



Sorry za double post ali stvarno sta nitko od clanova nezna kako ovo rjesit?


|


|Samp Igrac od 2006 Godine |



Ovo je i meni bilo prije neki dan.

Sve sam probao,reinstalaciju sampa i gta,novi crackovi,novi accounti na windowsu,nista nije pomoglo.

Uradi system restore. Vrati ga na zadnji datum za koji znas da ti je radio. Meni je to pomoglo :)


Server IP: 193.192.58.82:7782
Forum: www.balkan-underline.info


Netreba nista od toga sta pricate,zar nevidite da fali c++,koji je bitan u svakim igrama ,uostalom sigurno prilikom,brisanja nećega,je izbrisan c++,instaliraj ponovo,i radit će,trebaš samo izbrisat sve vezano za GTA,i install ponovo,resetirat obavezno racunalo,i radit ce...:)
Registriran 19.11.2012 17.47 .

Moj Oglas:
Ubacujem gamemod u servere,slazem i pomazem razno raznima oko foruma,slazem forume tj,kategoije,te mnogima odzavam forume!
Ne mapam,ne skriptam samo se bavim SMF-om!

Slazem forum rankove sa uzvratom admina ili s moda!  Ostalo u PM

Citat: Danijel@ poslato Novembar 19, 2012, 18:10:00 POSLE PODNE
Netreba nista od toga sta pricate,zar nevidite da fali c++,koji je bitan u svakim igrama ,uostalom sigurno prilikom,brisanja nećega,je izbrisan c++,instaliraj ponovo,i radit će,trebaš samo izbrisat sve vezano za GTA,i install ponovo,resetirat obavezno racunalo,i radit ce...:)
da, treba skinuti Visual Studio Basic 2010 (32 ili 64 bit) u zavisnosti od racunara, skines ga sa microsoft.com instaliras te restartujes racunar