Balkan Slike - Besplatan Upload Slika (www.balkan-slike.info)

Započeo [BR]Maki187, Novembar 13, 2012, 16:35:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

**Ovu temu(reklamiranje) je odobrio Neno!!




Balkan Slike je poceo sa radom 22.9.2012 godine, i svakodnevno se njegova baza slika povecava.
Pridruzite se i vi, i potpuno besplatno i brzo dodajte i vase slike, i podelite ih sa drugima!
Slike mozete da uploadujete direktno sa vaseg racunara, ili sa udaljenog linka, odnosno nekog sajta.


www.balkan-slike.info | www.balkan-slike.info | www.balkan-slike.info | www.balkan-slike.info | www.balkan-slike.info
Poslednja Izmena: Novembar 13, 2012, 16:36:24 POSLE PODNE od [BR]Maki187






Potpuno nepotrebno, postoje na tisuce uploada za slike na balkanu, sta je stvarno previse. Trebao si se sjetiti necega sto nije tako rasireno kao upload slika.
Old School
Since: 2011

Citat: [BG]SpawneR ^.- poslato Novembar 13, 2012, 18:41:30 POSLE PODNE
B Slike ownaju.. 8x brze od zaslike !
koliko je slika dosad uploadovano na zaslike a koliko na ovu? zato brze radi, nema jos toliko slika u bazi
--super maki, ovo koristim odsad za upload slika (meni ne znaci nista na koju cu stranicu) a tebi pomaze radi promocije  ;)

upload na zaslike - 5 sec

upload na bs - 9

ista slika isto sve
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_



Odlicno maki  ;)
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747


SviÄ'a mi se, jer mogu označit slike, a ne kao na zaslike jednu po jednu sliku a ti mi ide na kurac.

Citat: [AL]panameR. poslato Novembar 13, 2012, 19:04:19 POSLE PODNE
upload na zaslike - 5 sec

upload na bs - 9

ista slika isto sve

AHahahha meni na zaslike
uploaduje za 2 sec
a i na bs za 2 sec onda kod tebe Pamner los net..