Jedna ideja o gamemodovima

Započeo Bugi, Novembar 12, 2012, 19:05:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Sta kazete na to da SAMPERI smisle novi nacin SAMP-anja koji bi se zvao MP ili MonarchyPlay... Mnogi bi mi se SMEJALI pri samoj pomisli na to... Ali eto ... Ja bih to lagano izmapao ... Ali trebao bi mi neko ko bi mi pomogao oko skripte i jos nekih stvari... Ali o tome kasnije... Da cujem sta mislite o tome:
1. Ne bi postojali admini vec bi postojali kraljevi i princevi[kralj=admin, princ-gamemaster]
2. Postojalo bi nekolko ostrva [na jednom ostrvu jedan kralj i max. 3 princa]
3. Postojali bi dvorac tj zamak u kom bi ziveli kralj i njegove sluge i selo u kom bi ziveli seljani
4. Ne bi postojala PD i FBI , vec neka vrsta strazara
5. Organizacija bi bilo manje nego na roleplayu Bile bi Porodice Npr porodica Diaz, Porodica Sanchez....
Imam jos ideja ali kasnije o tome.. STA VI MISLITE O OVOME???
AKO tema nije na pravom mestu molim administratore da je premeste...
RESPECT: Blaeks, Yui_Sang, Gagi, Kapetan Husein, Luksa, Slay, Denis_Lapi, Zoran(Dude)

Programski jezici koje koristim: C, C#, Visual Basic, HTML, CSS, PHP (tek ucim).


To ti je opet roleplay, moze se i RPati dvorac i sve, nije to novi nacin igranja....

Citat: [ZB] Cold poslato Novembar 12, 2012, 19:06:26 POSLE PODNE
To ti je opet roleplay, moze se i RPati dvorac i sve, nije to novi nacin igranja....
Brt nije isto, Morali bismo da smislimo pravila dvora itd. Pa ne bi vise bilo RolePlay Vec kao kraljevina il monarhija samo sam zeleo da podelim ideju s vama...
RESPECT: Blaeks, Yui_Sang, Gagi, Kapetan Husein, Luksa, Slay, Denis_Lapi, Zoran(Dude)

Programski jezici koje koristim: C, C#, Visual Basic, HTML, CSS, PHP (tek ucim).


Pa gle, ja radim Prison Mod, radnja ce biti sva u zatvoru, biti ce strazari itd... Ali opet ti je to RolePlay... Mi cemo RPati zatvor, tj igraci zastitare/zatvorenike, a u tebe kraljeve sluge itd... Nadjes tim, ideje i eto ga ;)

Opet ne shvatas ti to kao ja ;)
RESPECT: Blaeks, Yui_Sang, Gagi, Kapetan Husein, Luksa, Slay, Denis_Lapi, Zoran(Dude)

Programski jezici koje koristim: C, C#, Visual Basic, HTML, CSS, PHP (tek ucim).


Bugi kad ces shvatiti da je roleplay simulacija stvarnog zivota? ti glumis princeve, kraljeve, tako ti je bilo u proslosti znaci simuliras pravi zivot? si sad skonto'  :D