BalkanGaming Se vratio :) >.<

Započeo [Sonyâ„¢.pwn], April 27, 2010, 11:23:53 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.



Pozdraw,

Evo nakon dugo vremena odlucili smo se obnoviti nas BalkanGaming,
Imali smo puno problema, sa skolom, modom, igracima...itd, ali mi smo ipak odlucili ga obnoviti, i zaigrati opet sa vama, starim i cjenjenim igracima BalkanGaminga... Nadam se da cete doci na otvorenje cekamo vas u sto vecem broju...



------------------------------------------------------------
1.Radimo Veliko Otvorenje tako da ce svi igraci poceti igrat od lvl-a 1 bez, kuce, bizza, bez lidera i organizacije, itd.

------------------------------------------------------------
2.
- Ubacili smo dosta novih stvari kao npr. bizzeve, trenutno imamo 67 bizzeva na serveru(najvise sbizzova)
- Imamo dosta evenata kao npr. Street Race 302, Drift Race 104, FlatOut, Skakanje s padobranom itd.
- Ubacili smo nekoliko novih org. i nekoliko tajnih org., ako zelite uci u neku tajnu org. prvo morate uci u neku organizaciju koja vas kvalificira za tu tajnu org.(primjer: morate uci u LCN da bi ste poslije mogli u neku tajniju mafiju za koju nezna nitko osim scriptera i njenih clanova)
- Svaka organizacija ima svoju opremu ako im zatreba, ali uvijek moraju platiti za opremu
- Kao u RL i ovdje mozete opljackati banku i zaraditi novac na brzinu, ali pazite se policije
- Imamo oruzarnu u koju se mozete uclaniti i onda posuditi neku pusku koju ste odabrali kada ste se uclanili, komande su: /pistolj /posudi
- Imamo takodjer i streljanu u koju ako zelite mozete doci uclaniti se i pucati, da se rijesite stresa, komande su: /uclanise /uzmipusku /uzmimetke
- Ako zelite legalan posao odite u Gradsku Vijecnicu, ali ako ocete malo prljavo zaradivati morate se snaci tako da trazite
- Licenseri vam netrebaju dati samo licensu za voznju auta vec i registracijsku tablicu tako da ako vas policija zaustavi da vidi vasu tablicu
- Na karti imate oznacene lokacije nekih zgrada kao npr. Bar, Gradska Vijecnica, Burg, itd.
- Imate bankomate po cijelome gradu tako da nemorate ici u banku
- Kada udete u auto vam pise ime tog auta health tog auta i brzina koliko vozite
- Svaki donator dobije jedan auto koji zeli i gdje zeli, a takodjer ima i nekoliko donator autiju po cijelome gradu
- Jos punoo punoo dobrih skripti cete otkriti samo ako dodete u petak 30.04.2010. na 188.40.57.132:7724


-----------------------
3.
- To bi bilo sve od Balkan Gaming Teama
- Zeljno vas ocekujemo 30.04.2010
- Nije jos tocno vrijeme ali oko  [8-9]


     BalkanGaming Team: Misko0
     Head Admin Info: [email protected]
     IP Adresa: 188.40.57.132:7724
     Forum Adresa: www.balkangaming.info

PS.
     Zahvaljujem se Gameru Na pomoci!!

    Pozdrav,
               Misek!

Poslednja Izmena: April 27, 2010, 12:08:16 POSLE PODNE od MiskOo

iYoko

Ovdje nije ni pola toga napisanog.. A najbolja ekipa uvjek zeljna zabave? Odlicni admini? One sve ludorije skripterske Jackove? xD 

Jedva cekam!




iYoko

ZAboravi osma napomenit tajne organizacije... Nebi smi ovo govorit ali one bombe su bile zakon.. :D

Naravno ekipa na BG je:
Zakon i Admini i Gm-asteri super a Scripta im je najbolja dojdite i posjetite i naravno ostanite igrati :D


Å minker


sretno(Happy)  ;D
Valac je postovao sva pravila a ovo je dokaz za to, jer u svakom potpisu je ovo stavljao. Puno pozdrava valcu. Mozda je ljut na mene ali za mene je najbolji igrac kojeg sam upoznao sto igra sampa.
Pokazao mi je sve. Napravio je sve sto je potrebno za server.
A jedno od potreba je removao sa YT-a jer se naljutio na mene.
Bio je moj najaktivniji igrac. Najbolji admin i gamemaster.
Nije trazio ni lidera ni admina ni gamemastera.
Nije trazio nista on je mogao igrati kao civil.
A vas pola hocete biti admini 1338 1337.
Probajte biti kao on molim vass.
VALAC NADAM SE DA CES SE VRATIT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SVI TE VOLIMO !!!!




Citat: [LG]iYoko poslato April 27, 2010, 11:30:33 PRE PODNE
ZAboravi osma napomenit tajne organizacije... Nebi smi ovo govorit ali one bombe su bile zakon.. :D
Ahaha sad sam se sijetio ti si Maxwell_Corleone :D