Oboren nam je forum !!

Započeo Mangup i ovde i preko TASTATURE !, Jun 07, 2009, 16:10:07 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

E ovako ja porucujem tom ko je oborio i CS i SAMP forum da cu mu se dobro najebati mame kad saznam.
Jer znam da je ljubomoran i da je to neki retartd preko tastature!

Toliko.

Hvala!

PS:Radi se o www.balkan-sf.com/cs i radi se o www.balkan-sf.com


Ko mi zlo misli na Kur*u mi visi ..

Kakav si mangup preko tastature,takav mangup budi i u RL..

Neki rekoše da ćemo propasti za sedmicu dana..???

NEUTRAL CS 1.6   85.25.71.147 : 27102    DOLAZITE NA NAJBOLJI CS SERVER!


neki debil se zajebava, a ako ga ja uhvatim nece dobit abuse sluzbu nego cu mu se parkirat ispred kuce i ubit ga od batina...

kada ima takvih frajera neka se onda javi ako smije...





matejdz



Citat: mljarko7 poslato Jun 07, 2009, 17:23:21 POSLE PODNE
ko god da je svaka mu dala  :D :D

banaj ovog morona krsi sva pravila balkan-samp-a


Pa cujes, mene ni malo ne zacuduje to obaranje i znas i sam kako je ekipa sa tvog servera oglasavala okolo i mogao si malo utjecati na njih, banom im zaprijetiti i reci im da to ne podrzavas i sl. i siguran sam da je nekome dopizdilo i da te je onda radi toga oborio.

r4z0r

Citat: M.K. poslato Jun 07, 2009, 17:12:07 POSLE PODNE
neki debil se zajebava, a ako ga ja uhvatim nece dobit abuse sluzbu nego cu mu se parkirat ispred kuce i ubit ga od batina...

kada ima takvih frajera neka se onda javi ako smije...






Dobro se zna ko rusi sve samp balkanske servere :S Koljeno , Booster , Trajko .. mislim boo i trajko veze nemaju al im to koljeno radi za sta neznam mozda im cma*a podvaljiva da im to radi :S ..

ma likovima treba dat nagradu od 10.000 â,¬

koljeno i booster nisu garant... a ni taj trajko...

tako da...

a znam da nije ni Parker jer ga zna Mario ful dobro a Mario mi je RL frend


trajko

Ja znam koje jer smo u hack teamu a ima jedan ali nesmem da kazem jer sam od njega dobio jaku pretnju zbog toga ako kazem izvinite ali se radi o mojoj glavi a ja nisam oborio ni jedan forum ali mogu ,ali necu jer neradim to iz zabave kao neki cak ni iz potrebe cak i ako mi plate nego tako......necu da sirim pricu toliko od mene

zerocoolos

heh, ma tko ti ga je oborio... pogledaj malo svoj error: "Template Parse Error!" za tvoju informaciju pitaj svoje admine koji su editirali template sta su ti napravili!? jednostavno skini settings.php i vrati neku normalnu temu... jer ovo ti nitko nije oborio...

trajko

hah zero taj je provalio sifru ali taj nema pojma sa smf uso u admin i sve sjxxxx(da ne psujem) i sve izmrckao i sjxxxx hah djuro ono sto neznas nemesaj se

zerocoolos

Citat: ███â–"â–'â–'TRAJKOâ–'â–'â–"███ poslato Jun 07, 2009, 21:33:22 POSLE PODNE
hah zero taj je provalio sifru ali taj nema pojma sa smf uso u admin i sve sjxxxx(da ne psujem) i sve izmrckao i sjxxxx hah djuro ono sto neznas nemesaj se

hehe trajko, takvi nobovi kao ti ne mogu niti svoj windows oborit kad ga treba instalirat a tu pričaš o nekakvom hackanju, premlad si jos za te stvari... a i ostali koji samo traze neke hack programe neka odustanu od tog samo ce oni postati metama takozvanog hacka...