Pommozite pliz

Započeo [CS]Jan, Jun 06, 2009, 19:42:34 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

nisam znao dje da stavim ovo pa sam tu stavio radim videa ali sam pocetnik neznam napraviti dobar video napraimjer da budu kao novine i na novinama da budu slike il to u obliku tv-a to neznam radit ali bi htjeo naucit pa ako nekop zna neki tut ili nesto neka kaze

uzmi windows movies maker i malo pruci, lako se nauci ;)


Correlli

Da, Windows Movie Maker je dobar za početnike.

Evo, pronaÄ'i si tutorial na YouTube-u: http://www.youtube.com/results?search_type=&search_query=windows+movie+maker+tutorial&aq=f

r4z0r

Ak ti treba nesh za bas dobro uradjen video skini sebi Sony Vegas ako ti treba link pisi nacu ti ;) .

[CH]grudvo

Citat: Jan poslato Jun 06, 2009, 19:42:34 POSLE PODNE
nisam znao dje da stavim ovo pa sam tu stavio radim videa ali sam pocetnik neznam napraviti dobar video napraimjer da budu kao novine i na novinama da budu slike il to u obliku tv-a to neznam radit ali bi htjeo naucit pa ako nekop zna neki tut ili nesto neka kaze


[email protected] sve sto ti ne bude jasno u vegasu obrati mi se sada mozes lock ovo

Correlli

Citat: [CH] яЧz0я poslato Jun 06, 2009, 21:12:11 POSLE PODNE
Ak ti treba nesh za bas dobro uradjen video skini sebi Sony Vegas ako ti treba link pisi nacu ti ;) .

Sony Vegas je pretežak za početnike.

Windows movie maker !! i ividt ces nesto video efects itd.

Definitivno Windows Movie Maker ako si pocetnik, to je vrlo lagano za koristiti a daje solidne rezultate...

[CH]grudvo

Citat: Don Correlli poslato Jun 07, 2009, 01:38:36 PRE PODNE
Citat: [CH] яЧz0я poslato Jun 06, 2009, 21:12:11 POSLE PODNE
Ak ti treba nesh za bas dobro uradjen video skini sebi Sony Vegas ako ti treba link pisi nacu ti ;) .

Sony Vegas je pretežak za početnike.

ja kad sam ga poceo koristiti bilo je malo tesko al kad sam se navikao sad radi ko pita xD