[PITANJE] Wifi

Započeo MatthewM, Oktobar 30, 2012, 17:38:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav forumasima. Imam jedno pitanje za vas. Ja preko mobitela se zelim prikljuciti na Wifi mrezu odnosno ovu moju internetsku pa me zanima jeli se to sta dodatno naplacuje ili normalno mogu biti bez dodatne naplate i troskova(povecanja racuna za internet i tako to).

Molim da mi pomognete jer se inace ne razumjem u to, pa et :D

MatthewM | Matthew Montana | Speed Gaming Owner

IP: USKORO!!! | Forum: www.forum-speedgaming.tk | OTVARANJE USKORO!!! | GameMode: [70%]

Pa ti ces trositi promet, ali extra da ces platiti, neces. Znaci isto kao na racunalu, promet trosi i na mobu i na racunalu, nista nema extra

Znaci nikakvo placanje? Ni malo? (Nisam te bas razumio :D)
Poslednja Izmena: Oktobar 30, 2012, 17:57:24 POSLE PODNE od MatthewM

MatthewM | Matthew Montana | Speed Gaming Owner

IP: USKORO!!! | Forum: www.forum-speedgaming.tk | OTVARANJE USKORO!!! | GameMode: [70%]

Pa kao sto je reko, placas koliko placas inace, ti koristis internet isto kao i na kompu.

Jasno, malo me je zbunio :D...Moze lock neko

MatthewM | Matthew Montana | Speed Gaming Owner

IP: USKORO!!! | Forum: www.forum-speedgaming.tk | OTVARANJE USKORO!!! | GameMode: [70%]

Mozda te nisam dobro razumio ali ako ti imas u kuci wirles antenu koja je prikacena za modem i radi normalno, imas na mobitelu wifi i prikljucis se i ide dobro, nema nikakvog placanja niti nekih dodatnih stvari na racunu, znaci racun ce biti isti kao sto i jest bio prije toga, ali ako se prikljucujes na 3g mreze i ovo sad sto reklamiraju mobilni internet to ti dere kredit...