Pes 6/Fifa 12 Liga Online ?

Započeo propalica2131231, Oktobar 27, 2012, 21:15:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zanima me ima li zainteresiranih ljudi za osnivanje online liga u pesu ?
Imali bi vlastiti forum (npr balkanfootballonline.com) te raspored i sl ...

ako ima zainteresiranih za pomoc oko organizacije i vodenja nek se jave, naravno i oni koji bi igrali

Nisam te toćno shvatio, kako ti misliš? otvorit nešto kao rezultati.com?

Capetroon.

Ne xd, nego za igranje PES 6 online, ja bi možda.

Citat: SρÑ"Ñ"âˆ,у poslato Oktobar 27, 2012, 21:24:40 POSLE PODNE
Nisam te toćno shvatio, kako ti misliš? otvorit nešto kao rezultati.com?
ne,
vec kao sto je cropes imao svoju online ligu tako bi i ja nesto htio napraviti
samo me zanima bil imalo igraca :)

jedno pitanje sto se tice toga, dali je to nesto poput osnivanja sopstvenog tima, kupovinu igraca od ostalih igraca na netu itd? ako bi bilo to tako kao sto sam rekao igrao bih 100 posto


Ja sam zainteresiran ali nažalost nemam PES 6 pa me zanima dali se piratska verzija može igrati Online?


mozes li mi samo odg na ovo sto sam ja pitao, dali ce to biti tip master lige da kupujes igrace od drugih korisnika ili samo izaberes tim i igras sa postojecim igracima?

Citat: Dejan_Bozovic poslato Oktobar 28, 2012, 11:49:54 PRE PODNE
mozes li mi samo odg na ovo sto sam ja pitao, dali ce to biti tip master lige da kupujes igrace od drugih korisnika ili samo izaberes tim i igras sa postojecim igracima?
ukoliko namjestimo PES 13/12/11 bice master liga i naravno ukoliko ima zainteresiranih

Ako bi to bila liga ono kupnja igraca i to ja sam definitivno za.. :) Vec imam pes 6

Bilo bi bolje onda PES6 da igramo jer hajmo reći većina nas ima piratske verzije ovog novog PES-a bar ja imam..

Citat: [BUL]Don Conellâ,,¢ poslato Oktobar 28, 2012, 11:51:01 PRE PODNE
Citat: Dejan_Bozovic poslato Oktobar 28, 2012, 11:49:54 PRE PODNE
mozes li mi samo odg na ovo sto sam ja pitao, dali ce to biti tip master lige da kupujes igrace od drugih korisnika ili samo izaberes tim i igras sa postojecim igracima?
ukoliko namjestimo PES 13/12/11 bice master liga i naravno ukoliko ima zainteresiranih

ako bi bila master liga ja bih prvi igrao

Online PES 11/12/13 možete igrati samo sa Originalnim CD-om a evo jedino PES6 možete igrati sa Piratskom verzijom zato sam ja za PES6..

Citat: [server uklonjen!] Armin44 poslato Oktobar 28, 2012, 12:49:58 POSLE PODNE
Online PES 11/12/13 možete igrati samo sa Originalnim CD-om a evo jedino PES6 možete igrati sa Piratskom verzijom zato sam ja za PES6..
neki uspijevaju i s priatskom al nekima ne radi zbog razlicitih portova

i ja sam za Pes 6 zbog lakseg namjestanja i pirtaskog servera PES6J

EDIT: evo i upute za namjestanje http://forum.cropes.org/index.php/topic,9137.0.html
Poslednja Izmena: Oktobar 28, 2012, 13:14:40 POSLE PODNE od [BUL]Don Conellâ„¢