[TuT] Koristite PVar funkcije (PVar tutorial)

Započeo Correlli, April 22, 2010, 23:09:41 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

ma razumijem ja pvar radio sam s njim vec samo po meni nema nikakve razlike... cak ako radi vise skriptera to je onda ludnica xD i da radim mod od 0 i mislim da cu ostat na enumu jer su skripteri vec navikli na to i lakse mi je (bar zato sto sam uvjek editao GF modove) upisat Playerinfo[playerid] pa onda sta hocu xD

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





Kako hoces,ali procitaj jos jednom i ovo sto je Correlli napisao,a i ono sa wikipedie..

A sta je tebi jednostavnije napisati:
if(PlayerInfo[playerid][AdminNivo] < 2) return SendClientMessage(playerid, Boja, "Tekst");
ili
if(GetPVarInt(playerid, "AdminNivo") < 2) return SendClientMessage(playerid, Boja, "Tekst");
Poslednja Izmena: Januar 09, 2011, 23:47:41 POSLE PODNE od Aleksandar

Citat: Lucifer / Louis_Cyphere poslato Januar 09, 2011, 23:42:13 POSLE PODNE
ma razumijem ja pvar radio sam s njim vec samo po meni nema nikakve razlike... cak ako radi vise skriptera to je onda ludnica xD i da radim mod od 0 i mislim da cu ostat na enumu jer su skripteri vec navikli na to i lakse mi je (bar zato sto sam uvjek editao GF modove) upisat Playerinfo[playerid] pa onda sta hocu xD

Nemoj raditi u enumu... Ev ti ovo je meni Corelli pomogao i stvarno mu se zahvaljujem http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=208442 ti ti je prikazano i spremanje i ucitavanje i stavljanje :)

extreme jesi voljan pomoc? jel imas msn? ak imas dodaj me [email protected] jer imo sam nekih problema sa ucitavanjem tih gluposti i nisam znao rijesiti? il ak neko to dobro zna da mi samo mrvicu pomogne? dodajte me

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





Citat: Lucifer / Louis_Cyphere poslato Januar 09, 2011, 23:42:13 POSLE PODNE
ma razumijem ja pvar radio sam s njim vec samo po meni nema nikakve razlike...

A ovde u svom sledecem postu pises drugo.. ???

nisam napiso da bas sve znam al razumijem neke osnove...

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...