Samsung Wave Y

Započeo N1XTON, Oktobar 25, 2012, 21:26:15 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Sta mislite za koliko bi mogao prodati orginal samsung wave Y izgreban sa strane. dali bih mogao mijenjati barem za neku kopiju samsung galaxy s3?
Et ako neko ima samsung galaxy s3 kopiju ili je spreman platiti da se dog :P

http://www.gsmarena.com/samsung_wave_y_s5380-4127.php

EDIT:necu kupujem kopije nego stta mislite bil se mogao android install na ovaj moj djavol xD i kolko bi me to kostalo
Poslednja Izmena: Oktobar 25, 2012, 22:22:27 POSLE PODNE od N1XTON.AMX
Pravim RP,DM,TDM,STUNT, Freeroam modove od 0 za pare, nacini placanja : Paypal ili banka

Citat: explosion-rp.com Tonko poslato Oktobar 25, 2012, 21:41:32 POSLE PODNE
Bjezi od kopija sto dalje..

Imao sam kopiju iPhone-a... Mogo ti reći da je završio pod autom.

Zavisi kakvu kopiju imas kopije na ebay-u po 30 dolara skroz lose uradjene a imas i neke kopije koje imaju Android stariju verziju softwera i extra rade

Uredu znaci kopiju necu uzeti a sta mislite bil se na ovaj moj djavol mogaio install android i koliko bih me to kostalo?
Pravim RP,DM,TDM,STUNT, Freeroam modove od 0 za pare, nacini placanja : Paypal ili banka

BUMPP!ocel ko pomoci! reci mi ovo
Pravim RP,DM,TDM,STUNT, Freeroam modove od 0 za pare, nacini placanja : Paypal ili banka

Koristi malo tražilicu, izvoli link za instaliranje Androida na Samsung Wave, nisam siguran paše li i na Wave Y.

Instaliraj na svoju odgovornost.

Citat: Muhamed. poslato Oktobar 26, 2012, 16:30:43 POSLE PODNE
Koristi malo tražilicu, izvoli link za instaliranje Androida na Samsung Wave, nisam siguran paše li i na Wave Y.

Instaliraj na svoju odgovornost.
pa daj link :P
Pravim RP,DM,TDM,STUNT, Freeroam modove od 0 za pare, nacini placanja : Paypal ili banka