[GM] erolplay RPG

Započeo Ajdin_Stone, April 22, 2010, 09:33:10 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovako da vam predstavim novi GM. Mod nema bugova i odlican je samo ga treba prevest.Kuce i Bizovi su odlicno uradjeni.Baze Bandi i Organizacija su realno uradjeni.Evo vam mafije i Organizacije» Police Departament ; FBI ;Paramedic ;News Reporter;School Instructor; LaCosaNostra ; Yakuza  ; Mayor ; Hitman ; Bloodz ; Cripz ; Nortenos  i Surenos.Takodje imate i poslove»Drug Diler,Kradljivac auta,Drolja,National Guard,Diler oruzja itd...Ovo sam uzeo sa samp stranice i nadam se da ce vam pomoci!!!! Link: http://uploading.com/files/9fb4e5c2/MrIllusion.rar/

Neznam samo sto se ovaj puno toliko razlikuje pa ovo ima svaki GF mod  ;) al ok nego si mogao malo urediti tekst a ne sve tako nabacano :D
Poslednja Izmena: April 22, 2010, 09:52:00 PRE PODNE od [LG]Plawi

Ovo mi je prvi put da stavljam neki mod iduci put ce biti bolje ;)
Poslednja Izmena: April 22, 2010, 09:53:52 PRE PODNE od Ajdin_Stone

Citat: [LG]Plawi poslato April 22, 2010, 09:51:11 PRE PODNE
Neznam samo sto se ovaj puno toliko razlikuje pa ovo ima svaki GF mod  ;) al ok nego si mogao malo urediti tekst a ne sve tako nabacano :D

nema blodze i cripse xD

Citat: Ajdin_Stone poslato April 22, 2010, 09:52:45 PRE PODNE
Ovo mi je prvi put da stavljam neki mod iduci put ce biti bolje ;)
aj nek ti bude

e ja sam bas taj mod skinuo pre neki dan i nmg da ga compilujem evo adresa od teme pa pogledajte i odgovorite mi molim vas :'( http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=5688.0
ok sredio sam ne treba pomoc nego samo mi recite u tom gamemodu kako se otvaraju kapije kod pd-a
Poslednja Izmena: April 22, 2010, 19:09:24 POSLE PODNE od shok95

kapije imas tamo u pawnu!!!kad upises npr. police deperment pritisci f3 dok nedodje do komande za gate((kapiju))

Citat: shok95 poslato April 22, 2010, 18:46:55 POSLE PODNE
e ja sam bas taj mod skinuo pre neki dan i nmg da ga compilujem evo adresa od teme pa pogledajte i odgovorite mi molim vas :'( http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=5688.0
ok sredio sam ne treba pomoc nego samo mi recite u tom gamemodu kako se otvaraju kapije kod pd-a
nemas fajl utils

Citat: GeForce Mallcolm poslato April 23, 2010, 08:43:09 PRE PODNE
Citat: shok95 poslato April 22, 2010, 18:46:55 POSLE PODNE
e ja sam bas taj mod skinuo pre neki dan i nmg da ga compilujem evo adresa od teme pa pogledajte i odgovorite mi molim vas :'( http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=5688.0
ok sredio sam ne treba pomoc nego samo mi recite u tom gamemodu kako se otvaraju kapije kod pd-a
nemas fajl utils
ma sredio sam to nego kako se otvaraju kapije PD-a


Pa mrer to zna. Mrer ce pomalo prevest i rece moj mod ja radio. Pitam ga ja na MSN jes ti to radio kaze on jesam... xD koje djete nema pojma o skriptanju i javlja se.
Valac je postovao sva pravila a ovo je dokaz za to, jer u svakom potpisu je ovo stavljao. Puno pozdrava valcu. Mozda je ljut na mene ali za mene je najbolji igrac kojeg sam upoznao sto igra sampa.
Pokazao mi je sve. Napravio je sve sto je potrebno za server.
A jedno od potreba je removao sa YT-a jer se naljutio na mene.
Bio je moj najaktivniji igrac. Najbolji admin i gamemaster.
Nije trazio ni lidera ni admina ni gamemastera.
Nije trazio nista on je mogao igrati kao civil.
A vas pola hocete biti admini 1338 1337.
Probajte biti kao on molim vass.
VALAC NADAM SE DA CES SE VRATIT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SVI TE VOLIMO !!!!

ljudi ja cu vam prevesti game mode za 2 3 dana pa cu uplodovati
[GM]Bih Mafia RPG
[GM]Call of Duty 5
[FS]Eldan Admin kuca
KLIKAJTE OVDJE DA DOBIJEM MEGA UPLOAD ACC
Mali info bar u cosku

Novi GameMod U Izradi GameMod Je RADJEN OD 0 linova(lajnova)kada ga zavrsim objavit cu ga na forum dosad je zavrseno 300 linova nece biti neki veliki mod samo da znate d


Zlatan_Ibrahimovic

kako da se logujem kao admin ??
ja ukucam Nick MrIlusion a neznam pass
Poslednja Izmena: Maj 02, 2010, 16:30:17 POSLE PODNE od Zlatan_Ibrahimovic

M-Gun

Ljepo ,,,ma bolje da si postao ovako nego nikako :D

ljudi skinia sam ovaj game mod pa imam neka cudnovata slova pogledajte>>>>>>    ˜|Å™Ã"ÅŸ/Ě̉ßC4\çŠŐ-Ä'@X Žç<XÅ,ź~•`CŽ§NďOČŹ:Ä›'LÄŽ6+8żâ®s„­Mî˜Ä,,…»G!o          pa jeli mi ko može rjeÅ¡it ovaj problem.hvala...