[POMOĆ] Server didn't respond

Započeo THC James, Oktobar 24, 2012, 19:51:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovako, sve normalno radi vidi se dole na slikama, kada uÄ'em u SAMP server pokazuje i PING i IGRAÄŒE, ali kad ulazim na server dolazi mi "server didn't respond" kako to da rijeÅ¡im, ne mogu skontat do čega je.

- Imam SAMP 0.3E verziju.
- GTA radi normalno, sve je kako treba.

Kada upalim neki server na kućnom, radi. Ali svi drugi Online ne rade !

http://i.imgur.com/ANJcf.png
http://i.imgur.com/9tmNS.png

Pomoć, molim vas !
Poslednja Izmena: Oktobar 24, 2012, 22:21:52 POSLE PODNE od THC James


Citat: Elite poslato Oktobar 24, 2012, 22:07:34 POSLE PODNE
Probaj iskljucit antivirusni, mozda ti on smeta
Nebi rekao da je do Antivirusa. Jer on nema on veze sa nekim serverom, odakle na serveru virusi ili neki blokovi, IP nije banovan. Ne znam do čega može biti, ali mislim da Antivirus nije sigurno. Imaš još neki prijedlog ?

Gledaj, pokusaj da restartujes kompjuter, ako ne radi, probaj onda da reinstaliras samp, i skini ga sa samp download sajta :)
Ne znam koliko ce ti pomoci, jel nisam upoznat sa problemom :)
RESPECT :
Vegas & C++

Kada dodajes server IP (kucni) ides ipconfig preko cmd i tako ga nadjes i uneses ponovo ( ako ti je dinamicki ip na kompu svaki dan ti je drugi ip za kucni server), i stalno ti mora biti ukljucen samp-server.exe

Citat: [HS]Artieâ,,¢ poslato Oktobar 24, 2012, 23:00:10 POSLE PODNE
Kada dodajes server IP (kucni) ides ipconfig preko cmd i tako ga nadjes i uneses ponovo ( ako ti je dinamicki ip na kompu svaki dan ti je drugi ip za kucni server), i stalno ti mora biti ukljucen samp-server.exe
Kućni server radi, on me ne interesuje. Nego ne rade mi ostali Online server, tj kada ulazim dolazi mi "server didn't respond".

Iskljuci windows firewall ni meni nije mogao LB server dok ga nisam iskljucio, ili ponovo skini SAMP
provjeri jeli sve ok u internet konekciji

Citat: Artieâ,,¢ poslato Oktobar 26, 2012, 17:42:15 POSLE PODNE
Iskljuci windows firewall ni meni nije mogao LB server dok ga nisam iskljucio, ili ponovo skini SAMP
provjeri jeli sve ok u internet konekciji
Isključio sam Firewall, SAMP sam skino sa njihove stranice, a net radi ... I opet ne može.
Poslednja Izmena: Oktobar 27, 2012, 11:04:04 PRE PODNE od THC James

Koji GTA koristis, imas neke modove ili citove na GTA?, SAMP probaj skinuti sa drugog mirrora iako je isti, koji antivirus imas, mozda on blokira SAMP konekcije pogledaj postavke

Citat: Artieâ,,¢ poslato Oktobar 27, 2012, 13:57:07 POSLE PODNE
Koji GTA koristis, imas neke modove ili citove na GTA?, SAMP probaj skinuti sa drugog mirrora iako je isti, koji antivirus imas, mozda on blokira SAMP konekcije pogledaj postavke
GTA ko GTA jbte ... Nemam modove a ni čitove. SA-MP sam skidao, i to sva 3 i opet ništa, antivirus je Microsoft Security Essentials nisam gledo postavke, možda ima tu nešto. Ako znaš javi.
Poslednja Izmena: Oktobar 28, 2012, 20:19:26 POSLE PODNE od THC James

Citat: THC James poslato Oktobar 28, 2012, 20:19:10 POSLE PODNE
Citat: Artieâ,,¢ poslato Oktobar 27, 2012, 13:57:07 POSLE PODNE
Koji GTA koristis, imas neke modove ili citove na GTA?, SAMP probaj skinuti sa drugog mirrora iako je isti, koji antivirus imas, mozda on blokira SAMP konekcije pogledaj postavke
GTA ko GTA jbte ... Nemam modove a ni čitove. SA-MP sam skidao, i to sva 3 i opet ništa, antivirus je Microsoft Security Essentials nisam gledo postavke, možda ima tu nešto. Ako znaš javi.
Znaci nesto ti blokira internet konekciju ako ti kucni radi, ako si iskljucio firewall, a i dalje ti ne dopusta spajanje, onda ti je internet konekcija slaba, jesi probao resetiranje modema?

Najvjerovatnije je do antivirusa, moras pregledati options i vidi u internet jel blokira odredjene konekcije... a to i firewall radi ali ako je iskljucen onda je do antivirusa
Meni licno LB server nije radio dok firewall nisam iskljucio

Uredu momci hvala.

Vidjet ću i Antivirus, a i s ovim za internet što koristim od njega, pa ćemo sredit, sve u svemu hvala. :)