Service Pack 3

Započeo r4z0r, April 21, 2010, 15:51:18 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

r4z0r

Imam problem sa GTA 4 , dobio sam DVD-ove , sve ispravno lijepa instalacija .
Citao sam na mnogo mjesta da zahtjeva SP3 , ali ja reko ajde moci ce i na SP2 , koritim SP2 i kad god zelim da pokrenem GTA4 javlja se isti error koji zahtjeva Service Pack 3 , citao sam mnoge trickove da se stavi compatibility ili kako vec na Windows NT ili Windows 2000 ali nista neradi samo se proces nanovo iskljuci . Imate li rjesenje ili da skidam jebeni sp3 ?


Na balkan gta 4 ne odgovaraju pa da ovdje isto pitanje postavim .

R4z0r-e skini SP3 je 314mb nije puno

Imam i ja jedno pitanje.Moze li GTA IV na windows 7 sa ovim novim expanzijama.Znate ovaj zadnji:"Epizodes from Libety City"koji sadrzi The lost and dammed i ballad of gay tony


r4z0r

Hvala na odgovoru , ne idi mi u mojoj temi u offtopic :P . Otvori si temu pa cemo ti tamo odgovorit.
Skidam upravo al' ja reko imal kakav trik da se to rjesi bez SP3-a ..imam net limitas pa mi je svaki megabajt velik :P

jedino da overwrite-as provjeru u memoriju, ali bolje skidaj SP3 jer vjerovatno je nesto popravljeno sto ne bi radilo sa SP2  ;)

r4z0r

Probao edit registriya , neradi nebrini .
Sve je uredu , igra radi .. sjeban crack kamera leta na sve strane valjda zastita od igrice , takodje kad u auto udjem odma se zapali .
'ajde momci dajte link vaseg cracka i koji patch koristite ?

Uglavnom igra mi fura na 60 FPS-a ako se navaram na nekim med. detaljima :D

iYoko

Skini si kvalitetan crack... Naprijem Razerov?

r4z0r

Cuj skini , neradi mi nijedan jebeni sem jednog razorovog kod kojeg se drma jebena kamera . Ceo dan se mucim s ovim , nabacio sam 100 novih jebenih stvari , pun mi HD .

Radi mi razorov patch i crack , radi samo kad patcham pa onda crakujem i to je to . A kamera se drma ..


Kazite mi sta vi koristite i prvi put vi meni pomozite na ovom forumu :P

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato April 21, 2010, 18:07:45 POSLE PODNE
Probao edit registriya , neradi nebrini .
Sve je uredu , igra radi .. sjeban crack kamera leta na sve strane valjda zastita od igrice , takodje kad u auto udjem odma se zapali .
'ajde momci dajte link vaseg cracka i koji patch koristite ?

Uglavnom igra mi fura na 60 FPS-a ako se navaram na nekim med. detaljima :D
mislio sam na igrinu memoriju [lol] jer se tamo provjerava koji je SP a koji treba bit  ;) (a nisu tolko glupi da bi to stavili u registry)

kameru mozes na istu foru, znaci nades adrese i funkcije kamere; vidis di je problem i ispravis; iako znam da neces to napravit al aj to tako bezveze pisao
Poslednja Izmena: April 21, 2010, 18:34:27 POSLE PODNE od JoeBullet v2.1

r4z0r

Kameru sejka rad' cracka u to sam siguran 100% , taman posla da se zezam s tim pa da moram reinstall , ionako sam 4 puta danas reinstall gta 4 ( 18 GB :S ).

Dajte bre crack neki , sta god skinem nevalja ..

turker_kc

Idi na GTA IV ikonicu kojom pokreces igru i desni klik i optinos i nadji da ga pokrece kao na SP3 ili Win 2000 nisam siguran tak nes treba tak sam i ja slozio, bar na netu naso ...

Ako ti se trese kamera kao da je pijan i automatski daje gas skini razorov crack..

http://thepiratebay.org/torrent/4560575/Grand_Theft_Auto_IV-Razor1911
Poslednja Izmena: April 21, 2010, 20:21:07 POSLE PODNE od Panda

r4z0r

Znam za to pandice , probao sam nebrini .. kazem vam sve sam probao pa nebi djabe temu otvarao :P
bTw. gdje ti vidis crack ovdje , ovdje je samo igra ? ..




EDIT: Sve rjeseno , mnogo problema uglavnom nasao sam 0.3 razorov 1911 patch i crack i sad je sve ok .
Lock
Poslednja Izmena: April 22, 2010, 17:33:32 POSLE PODNE od °[ яЧz0я ]°