[FS] gReeDy's House System v0.3 (NEW UPDATE)

Započeo gReeDy.aMx, Oktobar 21, 2012, 00:15:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Xavi Black poslato Januar 20, 2013, 13:17:40 POSLE PODNE

Citat

To pricas u svoje ime :) Licno editujem ovaj HS i sve sto je greedy dodao radi savrseno :)


Kad idem /kuca pola onih komandi unutra neradi, a pola radi...

Moguce da su ti se dialozi izmesali sa dialozima u modu promeni id-ove dialoga...

Braco


Citat
Moguce da su ti se dialozi izmesali sa dialozima u modu promeni id-ove dialoga...

Mozes li mi ti to promjenit, i dat novo? Otvaram server uskoro a treba mi House System, bio bih ti jako zahvalan...

Citat: Xavi Black poslato Januar 20, 2013, 16:16:12 POSLE PODNE

Citat
Moguce da su ti se dialozi izmesali sa dialozima u modu promeni id-ove dialoga...

Mozes li mi ti to promjenit, i dat novo? Otvaram server uskoro a treba mi House System, bio bih ti jako zahvalan...
Promeni sam jbt, npr mesto

#define DIALOG_KUCA  321

ti stavi

#define DIALOG_KUCA  5000

i tako sve prome id dialog sa kojim imas problem
Poslednja Izmena: Januar 20, 2013, 16:35:03 POSLE PODNE od [UP:RP] gReeDy.aMx


Imam problem ne mogu obrisati kucu , pise nsite u pickupu :/ a ja stojim na house sistemu :/

Citat: Igor_Kesi123 poslato Januar 21, 2013, 00:04:34 PRE PODNE
Imam problem ne mogu obrisati kucu , pise nsite u pickupu :/ a ja stojim na house sistemu :/
Sta pricas ti ne moras biti na pickupu, kad brises kucu kucas /izbrisikucu IDKUCE i to je to ne moras biti kod te kuce koje hoces da izbrises samo ukucas id

Braco


Citat
Sta pricas ti ne moras biti na pickupu, kad brises kucu kucas /izbrisikucu IDKUCE i to je to ne moras biti kod te kuce koje hoces da izbrises samo ukucas id

Mi smo svi glupi a ti pametan? neradi ti ba ovo, tj pola toga neradi.

Citat: Xavi Black poslato Januar 21, 2013, 22:24:58 POSLE PODNE

Citat
Sta pricas ti ne moras biti na pickupu, kad brises kucu kucas /izbrisikucu IDKUCE i to je to ne moras biti kod te kuce koje hoces da izbrises samo ukucas id

Mi smo svi [cenzura]i a ti pametan? neradi ti ba ovo, tj pola toga neradi.
Ne govori u mnozini mesto da trazis pomoc ti si dosao da se pravis pametan, verovatno ne znas da ubacis fs ili su ti se dialozi pomesali kao sto sam ti gore rekao pa ti zbog toga ne radi pola komandi ili nemas neki od potrebnih includa

Citat: Xavi Black poslato Januar 21, 2013, 22:24:58 POSLE PODNE

Citat
Sta pricas ti ne moras biti na pickupu, kad brises kucu kucas /izbrisikucu IDKUCE i to je to ne moras biti kod te kuce koje hoces da izbrises samo ukucas id

Mi smo svi [cenzura]i a ti pametan? neradi ti ba ovo, tj pola toga neradi.
De nepametuj. Skripta radi savrseno testao sam i sve mi je uredu. To sto su se tebi id-evi dialoga pomijesali i sto ih ne znas promijeniti sada ti skripta kriva -.-"

Braco

Citat
De nepametuj. Skripta radi savrseno testao sam i sve mi je uredu. To sto su se tebi id-evi dialoga pomijesali i sto ih ne znas promijeniti sada ti skripta kriva -.-"

Promjenio sam i dalje neradi...

Citat: Xavi Black poslato Januar 22, 2013, 12:15:45 POSLE PODNE
Citat
De nepametuj. Skripta radi savrseno testao sam i sve mi je uredu. To sto su se tebi id-evi dialoga pomijesali i sto ih ne znas promijeniti sada ti skripta kriva -.-"

Promjenio sam i dalje neradi...
Sta ti tacno ne radi koje opcije?

Bravo, super , odlicno :D
Trazim mappera, minimalno godina 15

nikoladsa

Ja stavim i kada napisem /kreirajkucu i dode sta trebam popuniti ja popunm i nece opet sam mi oet izbaci sta trebam upisati,, koda sam pogresio kako da to rijesim

Moze pomoc kako gdje dodat znam ja da treba dodati u scriptu gdje trebam doda ti  YCMD Y_INI
Plizz pomoc