[FS] gReeDy's House System v0.3 (NEW UPDATE)

Započeo gReeDy.aMx, Oktobar 21, 2012, 00:15:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Greedy bolan nebio sta je ovo ?  ???
Svaka cast majstore ova ti je jedna od najboljih . Greedy majstore!!!!!!!! Hvala ti puno bas mi je ovo trebalo . Jao koji si ti car !


Ovo je odlično ..

Svaka ÄŒast

10/10

Citat: GangnamStyle poslato Oktobar 21, 2012, 02:19:12 PRE PODNE
Ama ne radi mi a sve imam :S do ceg bi mogo biti problem
Jesi sve fino ubacio ? Jesi dudao u server.cfg "greedyhs" bez ovih navodinika ? I da li si kad si stavio skriptu da li si usao u nju i complite uradio ?

dobra FS moze posluziti sam tako nastavi
Pravim RP,DM,TDM,STUNT, Freeroam modove od 0 za pare, nacini placanja : Paypal ili banka



Citat: √αηĨȴȴα poslato Oktobar 21, 2012, 10:35:59 PRE PODNE
Čuj ako ih ima, pa normalno da ih ima kad ti radiš.

Po slikama izgleda okej..

Ti bolje cuti :D


Citat: pllopen poslato Oktobar 21, 2012, 10:33:06 PRE PODNE
Citat: GangnamStyle link=topic=56259.msg410323#msg410323 date=1350server uklonjen!52
Ama ne radi mi a sve imam :S do ceg bi mogo biti problem
Jesi sve fino ubacio ? Jesi dudao u server.cfg "greedyhs" bez ovih navodinika ? I da li si kad si stavio skriptu da li si usao u nju i complite uradio ?

Ma sve je odradjeno...Jednostavno kad udjem IG, pisem /kreirajkucu , a ono komanda ne radi.. Jos se i ulogujem kao Rcon ali nista..

Citat: GangnamStyle poslato Oktobar 21, 2012, 13:19:57 POSLE PODNE
Citat: pllopen poslato Oktobar 21, 2012, 10:33:06 PRE PODNE
Citat: GangnamStyle link=topic=56259.msg410323#msg410323 date=1350server uklonjen!52
Ama ne radi mi a sve imam :S do ceg bi mogo biti problem
Jesi sve fino ubacio ? Jesi dudao u server.cfg "greedyhs" bez ovih navodinika ? I da li si kad si stavio skriptu da li si usao u nju i complite uradio ?

Ma sve je odradjeno...Jednostavno kad udjem IG, pisem /kreirajkucu , a ono komanda ne radi.. Jos se i ulogujem kao Rcon ali nista..
Ocito da nesto nisi dobro odradio. Jer nama svima radi osim tebi.

Ti si loodd :D xD svaka cast bro :D
prst prst u cupi,prst prst u anus



Citat: gReeDy.aMx poslato Oktobar 21, 2012, 14:39:02 POSLE PODNE
Update v0.2 :D

Super svaka cast...

btw. daj neko molim vas da pomogne..100% je do komandi...ne ucitava mi taj sistem komandi mozda a imam sve includse...mozda su zastarjeli ili nesto ali volio bih da mi neko objasni di da nadjem nove includse za y_cmd i ostalo....Ostale FS mi rade...npr sa komandama strcmp ili zcmd...a to nikako... ;)