[Pomoc] tut

Započeo Zigic19, Oktobar 20, 2012, 10:55:03 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:Extreme Edit / eXtreme
Detaljan opis problema: Napravio sam da igraci do lvl-a 3 dobijaju na chat tut ali na chatu se ne pojavljuje text vec samo praznina u chatu

Samo ova prva sto je prebacena na ad lepo radi

A kad ja probam da prebacim u ad sve dobijem ovaj warnig

pwn(72158) : warning 203: symbol is never used: "tutorijal"
Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase

Header size:          12856 bytes
Code size:          4031904 bytes
Data size:         11580652 bytes
Stack/heap size:      16384 bytes; estimated max. usage: unknown, due to recursion
Total requirements:15641796 bytes

1 Warning.

public TutorijalPoruke()
{
for(new i = 0; i < MAX_PLAYERS; ++ i)
{
  if(PlayerInfo[i][pLevel] <= 3)
  {

    new string1[255];
    new ftext[255];
    if(ad == 1) { ftext = "[ TUTORIJAL ] Drzava je Jugoslavija i vecinom je odradjena sa svim elementima realnog zivota."; }
    else if(tutorijal  == 2) { ftext = "[ TUTORIJAL ] Ako ne znate neka mesta ne zovite OSC-a ,vec koristite /gps"; }
    else if(tutorijal  == 3) { ftext = "[ TUTORIJAL ] Skin mozete promeniti samo sa levelom 2."; }
    else if(tutorijal  == 4) { ftext = "[ TUTORIJAL ] Dobrodosli na server uklonjen! server uklonjen! server! Tutorijal vam pomaze u igri do levela 3."; }
    else if(tutorijal  == 5) { ftext = "[ TUTORIJAL ] Da biste videli listu poslova, ukucajte /poslovi"; }
    else if(tutorijal  == 6) { ftext = "[ TUTORIJAL ] Da bi vas lik u igrici radio animacije ukucajte /anims"; }
    else if(tutorijal  == 7) { ftext = "[ TUTORIJAL ] Uz svaku platu dobijate respect poene, odredjeni broj respect poena vam daje level up /levelup"; }
    else if(tutorijal  == 8) { ftext = "[ TUTORIJAL ] Da bi pozvali nekog ukucajte /call  /sms."; }
    else if(tutorijal  == 9) { ftext = "[ TUTORIJAL ] Ako imate pitanje /askq, ili ako ste novi /new"; }
    else if(tutorijal  == 10) { ftext = "[ TUTORIJAL ] Dobro naucite pravila /pravila /zakon /saobracaj /sp, da ne bi bili u zatvoru zbog nepostovanja pravila"; }
    else if(tutorijal  == 11) { ftext = "[ TUTORIJAL ] Idite u Opstinu i zaposlite se"; }
    else if(tutorijal  == 12) { ftext = "[ TUTORIJAL ] Helperi su uvek tu da vam pomognu /askq /new"; }
    else if(tutorijal  == 13) { ftext = "[ TUTORIJAL ] Mozete da kupite kucu /househelp"; }
        format(string1, sizeof(string1), "%s", ftext);
        SendClientMessage(i, 0x0FFFFFF0, string1);
        }
}

        return 1;
}


A ostalo sto sam ubacio je

forward TutorijalPoruke();
SetTimer("TutorijalPoruke", 11000,1);
new tutorijal = 0;


[GG] Maper

umjesto new tutorijal = 0; probaj new tutorijal = 14;
Pravim RP,DM,TDM,STUNT, Freeroam modove od 0 za pare, nacini placanja : Paypal ili banka


TO ti je bug .. sa tim neradi to , to sam i ja pokusavao svasta i opet nije radilo

negdje pri vrhu dodaj #pragma unused tutorijal
Pravim RP,DM,TDM,STUNT, Freeroam modove od 0 za pare, nacini placanja : Paypal ili banka