Molim vas!

Započeo [AG] N1n0, April 20, 2010, 18:28:41 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.



hahahahahahahah.... Cek ti trazis da neko tebi iskripta bandu ?  Ja mislim da je onaj tutorial poprilicno lagan i moze se sve shvatiti ako ides polako. Ako ne znas, vrati se na neke osnove jer niko nece praviti nista za tebe. I da ti poslazemo, ti bi to opet trebao ubaciti u svoj gm.   ;)
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: AleeeN ^^ poslato April 20, 2010, 19:36:13 POSLE PODNE
hahahahahahahah.... Cek ti trazis da neko tebi iskripta bandu ?  Ja mislim da je onaj tutorial poprilicno lagan i moze se sve shvatiti ako ides polako. Ako ne znas, vrati se na neke osnove jer niko nece praviti nista za tebe. I da ti poslazemo, ti bi to opet trebao ubaciti u svoj gm.   ;)

Ma znam ja ostalo da skriptam ol ovo mi jebeno neide!
Probao sam 10 puta da napravim po tom tut-u al neide  :-[ :( :'(

Kako ne ide ? Ako ti nesto konkretno nije jasno ili ako ti izlecu errori pitaj, a ne da trazis da ti neko iskripta mafiju
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: AleeeN ^^ poslato April 21, 2010, 11:56:57 PRE PODNE
Kako ne ide ? Ako ti nesto konkretno nije jasno ili ako ti izlecu errori pitaj, a ne da trazis da ti neko iskripta mafiju

Trazim da mi neko iskripta mafiju zato sto ja to pravim za stunt server i nema nijedna komanda pa nema pola funkcija a u tut je objasnjeno samo kako da se doda nema funkcija!!!

sto ce ti u stunut mafije/org