Glavni razgovor #19

Započeo K4[Я]!K3, Oktobar 19, 2012, 19:28:59 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.



Pozdrav momci  :D
Balkan Underground Ex. Head Administrator
Balkan Underground Ex. Elite Moderator


© Stefan_Misurovic, 2010. - 2014.



Neno mafijasu  :D  :D :D


Balkan Underground Ex. Head Administrator
Balkan Underground Ex. Elite Moderator


© Stefan_Misurovic, 2010. - 2014.


stefan, jel su igraci kod vas velik level?

edit: Gotti 22:01 je rezultati? XD
Poslednja Izmena: Novembar 01, 2012, 22:01:49 POSLE PODNE od Sρєє∂у






Citat: [BG]Mayer poslato Novembar 01, 2012, 22:42:03 POSLE PODNE
legendarna slika :D
neko ce danas nahranit tipkovnicu ako ima slab zeludac  :D
edit: ljudi moj, jeli to moguće, dobio moderatora :D..
gotti prvi put otvori prijave i ja odma dobio, a kod nene 5 puta i nista :D
Poslednja Izmena: Novembar 01, 2012, 22:50:09 POSLE PODNE od Sρєє∂у

ÄŒestitke novim moderatorima.Elite i Mr.Eldin owna BG :P

Inace bilo je tesko za odabrati, mnogo aktivnih clanova Stjepan, Davidoff, Shock, Stexi, Coldplay, Don Connel, Hudiga, Poslednji Don, Danijel, big bunny, Panamer, Vegas, watafak.pwn itditditd da ne nabrajam sve ali nijanse su odlucivale i nadam se da se ne ljute oni koji nisu izabrani, pokusajte na sledecim prijavama. :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Novembar 01, 2012, 22:55:56 POSLE PODNE
Inace bilo je tesko za odabrati, mnogo aktivnih clanova Stjepan, Davidoff, Shock, Stexi, Coldplay, Don Connel, Hudiga, Poslednji Don, Danijel, big bunny, Panamer, Vegas, watafak.pwn itditditd da ne nabrajam sve ali nijanse su odlucivale i nadam se da se ne ljute oni koji nisu izabrani, pokusajte na sledecim prijavama. :)

Sunce ti, ja danas samo radi prijava čeko cijeli dan jer mislio da ćeÅ¡ ranije stavit, kao Neno, kaze: 20:00 rezultati napise ih u 15:00 xD.. a ti jos kasnio  :D