Glavni razgovor #19

Započeo K4[Я]!K3, Oktobar 19, 2012, 19:28:59 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.


Hahaha ja bio sa frendicom vani :P Sad doma pa kasnije na trening

Citat: watafak .pwn poslato Oktobar 25, 2012, 16:29:01 POSLE PODNE
Izgleda znam stacu sada.. :) ocu napravit UCP :.

Jeb.eÅ¡ to :D naÄ'i curu pa vidi :) NećeÅ¡ igrat SA:MP-a :D

BoboAgic


BoboAgic

Pa za mene to se zna  :D Sala,ajde odluci pa mi javi...

Lik leži u bolnici i trebaju mu se amputirati noge. Doktor ga uspava i odsječe mu noge, ali mu odsječe i ruke. Pacijent se budi iz anestezije i vidi šta se desilo, pa pita doktora: - "Pa dobro noge što ste mi amputirali, ali što i ruke?" Doktor: - "Ti bi to čačkao, to bi se inficiralo i šta smo onda uradili…" xD
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

[quote author=[OG]panameR. link=topic=56098.msg412646#msg412646 date=1351179519]
Lik leži u bolnici i trebaju mu se amputirati noge. Doktor ga uspava i odsječe mu noge, ali mu odsječe i ruke. Pacijent se budi iz anestezije i vidi šta se desilo, pa pita doktora: - "Pa dobro noge što ste mi amputirali, ali što i ruke?" Doktor: - "Ti bi to čačkao, to bi se inficiralo i šta smo onda uradili…" xD
[/quote]
ahhahaha  :D

[quote author=[OG]panameR. link=topic=56098.msg412646#msg412646 date=1351179519]
Lik leži u bolnici i trebaju mu se amputirati noge. Doktor ga uspava i odsječe mu noge, ali mu odsječe i ruke. Pacijent se budi iz anestezije i vidi šta se desilo, pa pita doktora: - "Pa dobro noge što ste mi amputirali, ali što i ruke?" Doktor: - "Ti bi to čačkao, to bi se inficiralo i šta smo onda uradili…" xD
[/quote]

Bolesno :D

Treba netko mapera, zajebao me spawner -.-

Poslednja Izmena: Oktobar 25, 2012, 18:35:30 POSLE PODNE od [DV]Mr. Eldinâ„¢


Onaj watafak.pwn  u pdf "Faction Game" otvorio temu "FG Glavni Chat" xD I neÅ¡to  joÅ¡ napisao :D

BoboAgic