Glavni razgovor #19

Započeo K4[Я]!K3, Oktobar 19, 2012, 19:28:59 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: BoboAgic poslato Oktobar 24, 2012, 21:57:39 POSLE PODNE
Neznam,dali se ovo ovdje smije ali nisam znao di da drugdje napisem  :'(

Tražim 1-2 OZBILJNA promotera,i kasnije mozda postaneju admini  :)

Sad ću ti ja ispričat jednu priču o ovome šta si napisao.

Sa 1-2 promotera nemožeš niti 2 igrača dovuč.Evo pišem ovo pred svima vama.BG nije uspio sa marketingom,nama je marketing 0.Cilj uspijeha je administracija i trebaš prije otvaranja skupit raju.Najjači mi oni apostoli koji tek instaliraju samp i počnu igrat i otvore server.Tko će ti igrat kad te nezna nitko? i onda reklamiraju i spamaju po BS-u.Cilj je imat ozbiljnu administraciju koja je ozbiljna i koja se zna za.jebavat kad treba.To ti je cilj uspijeha i nemoj otvarat ako nisi 100 % siguran da imaš barem 20 aktivnih igrača.

Citat: watafak .pwn poslato Oktobar 24, 2012, 19:23:43 POSLE PODNE
Citat: [DH:RP]Accardo.css poslato Oktobar 23, 2012, 20:09:23 POSLE PODNE
Haskee gledam malo tvoje postove i mislim si... Decko nemas ti pametnijeg posla.. Na svaki zahtjev kad netko nekog scriptera/dizajnera trazi svugdje se javljas... Stavi si u sig "Haske Golac: U sve se mjesa!"
Gospodine ti na svakom forumu zadrikuješ nešto govoriš ... Stavi ti sebi u potpis Ja sve znam ako treba pomoć sjebat ću vam sve i zadirkivati vas..
Eto tebi dečko .. dosadan si s time....
Pozz
Ti si se grdno posvaÄ'ao sa gramatikom..

BoboAgic


Citat: BoboAgic poslato Oktobar 24, 2012, 22:07:41 POSLE PODNE
Mayer oces mi ti pomoc?  :o

Nemam ja vremena puno.Jedva stignem bit na BS-u.Rado bi ti pomogo.

Citat: watafak .pwn poslato Oktobar 24, 2012, 19:23:43 POSLE PODNE
Citat: [DH:RP]Accardo.css poslato Oktobar 23, 2012, 20:09:23 POSLE PODNE
Haskee gledam malo tvoje postove i mislim si... Decko nemas ti pametnijeg posla.. Na svaki zahtjev kad netko nekog scriptera/dizajnera trazi svugdje se javljas... Stavi si u sig "Haske Golac: U sve se mjesa!"
Gospodine ti na svakom forumu zadrikuješ nešto govoriš ... Stavi ti sebi u potpis Ja sve znam ako treba pomoć sjebat ću vam sve i zadirkivati vas..
Eto tebi dečko .. dosadan si s time....
Pozz
Kome sam ja sjebao bilo sta? To bi si ti trebao stavit u potpis... Glumis nekog hackera,a neznas si sifru na FB promijenit...

BoboAgic


Koji vam je kurac, udjem jednom sedmicno na forum, samo psovanje i svadje  vidim po GR 'ebote  :D :D
Chill Out  :P

Ajde da vas pitam jel to u redu, kao što se vidi na slikama da je nagradna igra rxserversa namještena, dali je uredu da moderatori zaključaju temu i promjene linkove koji dokazuju da je igra namještena te navedeni hosting se i dalje ovdje reklamira ?

http://img27.imageshack.us/img27/2913/dobitnik1.jpg
http://imageshack.us/scaled/landing/39/dobitnik3.jpg


Mislim da se svi ovi emailovi s drugog linka ne mogu krivotvoriti, takoÄ'er rxserver je sam priznao:

"Prijavio sam moderatoru vaš post marioj za podvalu."
i nakon toga
"I na slikama ste ulogirani u taj email, što nije nikako moguće."

I ti si došao tražiti pravdu na Balkan SA-MPu? Ako je namještena nemoj više imati ikakvog kontakta s tim hostingom i prebaci se negdje drugdje. Nije ovdje BS dužan da provjerava ko šta lažira i kako,iskreno boli nekoga [cenzura] jer je i previše ovakvih hostinga po balkanu,isto kao i sa-mp servera i nikad niko tome neće stati na kraj tako se opusti i uživaj u životu.
Poslednja Izmena: Oktobar 24, 2012, 23:05:10 POSLE PODNE od Tvrtko






Još jedan se prijavio za pawn skriptanje, a nema blage -.-'


Hoj, drugari, nisam se ovdje već 500godina javio :D