[OTVORENJE 25.04] SecretWorld RolePlay

Započeo Å minker, April 19, 2010, 20:05:13 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

boksaca si stavio ko ilegalan posao???
ok...znaci ti si kriminalac ako se bavis sportom..u ovom slucaju boks..??



Citat: [BM]Vuki poslato April 23, 2010, 10:46:30 PRE PODNE
boksaca si stavio ko ilegalan posao???
ok...znaci ti si kriminalac ako se bavis sportom..u ovom slucaju boks..??

haha LOL  :D  :D
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

Citat: CroSector | Tequila poslato April 23, 2010, 10:49:06 PRE PODNE
Citat: [BM]Vuki poslato April 23, 2010, 10:46:30 PRE PODNE
boksaca si stavio ko ilegalan posao???
ok...znaci ti si kriminalac ako se bavis sportom..u ovom slucaju boks..??

haha LOL  :D  :D
Nije lol ako je to boskac kakav mislim da jeste :D :D :D
Now on CroHerza Roleplay/DM.

Nikad zaboravit: rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter..

Ludi Grad <3...

Nekad Ludi Grad Head Admin..

RazoR aka Razor_Sky aka RazoRSkY aka DestinY aka MoneY aha The Game aka Laquilla....


Citat: Ù©(-̮̮̃•̃)Û¶ Å minker  Ù©(-̮̮̃•̃)Û¶ poslato April 23, 2010, 12:15:54 POSLE PODNE
idijoti pa ilegalne borbe ulicne borbe kaj to je legalno ???? kako ste mutavi :S
Ok ti znas, nisam ni ja znao da je boksac za ulicne borbe al eto. Ugl sretno vam  ;) ;) ;)
Now on CroHerza Roleplay/DM.

Nikad zaboravit: rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter..

Ludi Grad <3...

Nekad Ludi Grad Head Admin..

RazoR aka Razor_Sky aka RazoRSkY aka DestinY aka MoneY aha The Game aka Laquilla....


Citat: [LG]  The_Game poslato April 23, 2010, 12:19:46 POSLE PODNE
Citat: Ù©(-̮̮̃•̃)Û¶ Å minker  Ù©(-̮̮̃•̃)Û¶ poslato April 23, 2010, 12:15:54 POSLE PODNE
idijoti pa ilegalne borbe ulicne borbe kaj to je legalno ???? kako ste mutavi :S
Ok ti znas, nisam ni ja znao da je boksac za ulicne borbe al eto. Ugl sretno vam  ;) ;) ;)

Samo mi malo nerealno..po ulici se moze tuci ko god zeli :D
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

Å minker

JOOOJ jbt je dozvoljeno tuci se na ulici??
ako te pandur vidi na ulici kaj bu napravil vozil te bude u stanicu jbt daj malo ukljucite mozgove!!!!-.-

Citat: Ù©(-̮̮̃•̃)Û¶ Å minker  Ù©(-̮̮̃•̃)Û¶ poslato April 23, 2010, 12:15:54 POSLE PODNE
idijoti pa ilegalne borbe ulicne borbe kaj to je legalno ???? kako ste mutavi :S

aha..znaci ja moran bit boksac da bi se s nekim potuka na ulici  ;D

boksac je LEGALNO zanimanje: serkan yılmaz tomo kick boks macı
imas tamo u gantonu onu dvoranu i napravis si unutra turnir i tocka..

uvati te policija da nekog tuces i pita te "sta ga tuces" - "pa boksac sam"  :D ???



Å minker

Ovako kome nesto smeta nek nist ne pise, ne igras na serveru onda ni ne seri po njemu :S

Citat: Ù©(-̮̮̃•̃)Û¶ Å minker  Ù©(-̮̮̃•̃)Û¶ poslato April 27, 2010, 11:19:56 PRE PODNE
Ovako kome nesto smeta nek nist ne pise, ne igras na serveru onda ni ne seri po njemu :S
Ne sere niko uopste po serveru. Samo kazemo da je boksac (sportista) legalno. Svako ima pravo na svoje misljenje, al ga i svako treba uvazavati. Ako se nekom nesvidja server to je njegovo, nemozes ga ti nagovorit da mu se svidja, isto tako ako se nekom svidja nemozes mu ti reci da nesmije da mu se svidja! Sretno vam sa serverom i zelim vam mnogo uspjeha ;) ;)
Now on CroHerza Roleplay/DM.

Nikad zaboravit: rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter..

Ludi Grad <3...

Nekad Ludi Grad Head Admin..

RazoR aka Razor_Sky aka RazoRSkY aka DestinY aka MoneY aha The Game aka Laquilla....

Å minker

pa ok dosta s tim boksacem ja sam ga napravio po svojem ! Hvala.

sretno s tim...zakon bit boksac..pustite ga uradio je na svoj nacin

Å minker