Kultura Drvenog aka Shoxa

Započeo zerocoolos, Jun 02, 2009, 19:53:43 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zerocoolos

E lega sad me slusaj, a molim i admine da ovo pročitaju. Drveni ako si krenio floodat lg ne moras i moje servere! Ovo je preslo svaku mjeru dobrog ukusa, i to floodanje je stvar za jadnike. A sad evo idem pisat abuse prijavu, i jos cemo vidjet kome ces ti floodat server! Molim admine da spomenutoga iskljuce s foruma jer on krsi sva pravila koja su ovdje postavljena! Ovo vec radi dva dana...
jedan od tisuce dokaza: http://slike.hr/vidi/shoxnoob0.jpg

Citat: zerocoolos poslato Jun 02, 2009, 19:53:43 POSLE PODNE
E lega sad me slusaj, a molim i admine da ovo pročitaju. Drveni ako si krenio floodat lg ne moras i moje servere! Ovo je preslo svaku mjeru dobrog ukusa, i to floodanje je stvar za jadnike. A sad evo idem pisat abuse prijavu, i jos cemo vidjet kome ces ti floodat server! Molim admine da spomenutoga iskljuce s foruma jer on krsi sva pravila koja su ovdje postavljena! Ovo vec radi dva dana...
jedan od tisuce dokaza: http://slike.hr/vidi/shoxnoob0.jpg

Dobio je BAN

trajko

samo jedno pitanja sta ima veze balkan-samp forum sa tvojim serverom(odnosi se na djura)

zerocoolos

Citat: ███â–"â–'â–'TRAJKOâ–'â–'â–"███ poslato Jun 03, 2009, 14:13:52 POSLE PODNE
samo jedno pitanja sta ima veze balkan-samp forum sa tvojim serverom(odnosi se na djura)

nobino sta pises takve gluposti, jel ti znas pravila balkan-sampa?? ako ti jos nije nesta jasno procitaj ih!!!


*Zabranjeno je rusenje tudeg SA:MP servera!
*Zabranjeno je floodanje tudeg SA:MP servera!
*Zabranjeno je javno prozivanje i vrijedanje vlasnika SA:MP servera!
*Zabranjeni su svi oblici i pokusaji rusenja, krade, unistavanja SA:MP servera!
*Zabranjeno su i svi oblici i pokusaji rusenja, krade i unistavanja foruma i portala koji su vezani za neki SA:MP server!
*Zabranjeno je kopiranje tutoriala, vaznih tekstova, kopiranje i krada tudih skripti ukoliko je vlasnik odlucio zastiti svoje skripte i tutoriale!
*Zabranjeno je reklamiranje svoga servera i ostalih stranica na tudim SA:MP serverima!
*Zabranjeno je reklamiranje svoga servere i ostalih stranica na tudim forumima i portalima koji su vezani za odredene SA:MP servere!





Ovo smo dobili na samparenu eto zasto je to zerocoloos prijavio
Poslednja Izmena: Jun 03, 2009, 14:54:17 POSLE PODNE od [SA]Geooo
Citat: zerocoolosZatim su tu meni osobno dva najdraza
admina,a to su Funky i Kreso,decki hvala vam na
vasem trudu i zalaganju,sa vama mi je bilo puno lakse voditi samparenu.

trajko

vazi ali sta ima veze ovaj forum sa tamo neznam necijem serveru to pitam admina??

Citat: ███â–"â–'â–'TRAJKOâ–'â–'â–"███ poslato Jun 03, 2009, 20:13:06 POSLE PODNE
vazi ali sta ima veze ovaj forum sa tamo neznam necijem serveru to pitam admina??

Sta si ti noob ? ovaj forum stiti sve servere na balkanu  ???omg
Citat: zerocoolosZatim su tu meni osobno dva najdraza
admina,a to su Funky i Kreso,decki hvala vam na
vasem trudu i zalaganju,sa vama mi je bilo puno lakse voditi samparenu.

molim moderatora da locka ovu temu da ne bude jos gluposti ???
Citat: zerocoolosZatim su tu meni osobno dva najdraza
admina,a to su Funky i Kreso,decki hvala vam na
vasem trudu i zalaganju,sa vama mi je bilo puno lakse voditi samparenu.

[CH]grudvo

Citat: zerocoolos poslato Jun 03, 2009, 14:41:45 POSLE PODNE
Citat: ███â–"â–'â–'TRAJKOâ–'â–'â–"███ poslato Jun 03, 2009, 14:13:52 POSLE PODNE
samo jedno pitanja sta ima veze balkan-samp forum sa tvojim serverom(odnosi se na djura)

nobino sta pises takve gluposti, jel ti znas pravila balkan-sampa?? ako ti jos nije nesta jasno procitaj ih!!!

nek je on noobina vi svi pametni :P

Citat: [CH]grudvo poslato Jun 04, 2009, 22:34:44 POSLE PODNE

nek je on noobina vi svi pametni :P

ok ti si onda najpametniji lol
Citat: zerocoolosZatim su tu meni osobno dva najdraza
admina,a to su Funky i Kreso,decki hvala vam na
vasem trudu i zalaganju,sa vama mi je bilo puno lakse voditi samparenu.

matejdz

Svi su vidjeli, culi i obavijesteni bili...

Dobio je BAN...

Ja bacam LOCKot ;)