[MAP] Kladionica,Cvecara,Kafic i Javni WC

Započeo Diablosink, Oktobar 13, 2012, 20:27:18 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Javni WC


Cvecara


Kafic          


Kladionica     
   

Za sve nekih 8.5/10 :)


Stari NL se vraca ponovo u funkciju posjetite nas na forumu.



Dobre mape samo mi se nesvidja WC :)
7/10
Follow me na Instagram @sixmatic

[quote author=[OG] TerminuS link=topic=55412.msg406666#msg406666 date=1350162130]
Dobre mape samo mi se nesvidja WC :)
7/10

[/quote]
Citat: Marley poslato Jun 16, 2012, 17:11:23 POSLE PODNE
Kurcina  :P

Citat: Dude poslato Jun 16, 2012, 17:14:21 POSLE PODNE
čobane šta je ovo?

Respect for David (Sabljak) A.k.A SABO(T)



Lose je ovo izmappano.

o Skrillex <3 | Zedd <3 | Bl3nd <3 | Tiesto <3 o

1. WC - Previse prostora za tako malo objekata. Naprijed si mogo umjesto tih zidova staviti jedan obican zid, i iskombinirati vrata s njime, jer imas puno drugih varijanta sa kojima si mogo napraviti tai zid a ti si uzeo najgoru. Strunjace ove zelene nikako se ne uklapaju mislim trebo si drugu stvar staviti umjesto toga. Ove brojke tj. radio si ih sa objektom iz casina nikako nepasu, ima drvenih, zeljeznih stvari koje jednako tako mogu posluziti dobro za oblikovanje brojeva. I kao sta su wc-i u RLu ovi zidovi su visoki koliko su i vrata i vecinom su i uzdignuti te pricvrsceni za pod samo jednom sipkom na dva razlicita mjesta, isto tako imas i tih sipka dosta koje si mogo iskoristiti i napraviti tai wc vise zanimljivijim a ne toliko monoton. Jel imas ogledala, vidim samo da je jedan umivaonik? Potrudi se oko dekoracije.

2. Cvjecara - Naprijed kod prozora si mogo staviti zastitnu ogradu neprimjetnu ili nesto jer prozor se da srusiti motor ili automobilom. Unutra si mogo staviti tepih ili laminat na pod da nije beton, iza na zadnji zid si mogo stavit prozor, da izgleda otjemnije. I mogo si cak na tai zid iza staviti drugi objekt a ne isti koji je i na stropu ( Ukoliko me ocu nevaraju da nisu isti objekti ).

3. Kafic - Mogo si za pocetak staviti malo profinjenije stepenice a ne te iz dokova, ovai prozor na krovu se nikako ne slaze sa ostalim objektima tj. bas odskace od svih ostalih. Mogo si radje staviti dimnjake one iz kojih ide para pa unutra staviti klima uredaje il nesto slicno. U dekoraciji se nisi nista potrudio, nema svijetla, cvjeca, prakticki samo si nabacao te stolice na koje se IG inace nemoze ni sjesti jer prolazis kroz njih. Mogo si ubaciti neke TV-e ko u pravim kaficima. Di je wc? Stablo prolazi kroz kafic?

4. Za kladionicu cu ti samo reci pogresno mjesto za tai objekt.
Poslednja Izmena: Oktobar 23, 2012, 16:10:19 POSLE PODNE od Sexserghy

Ove mape su vidjene i na Balkan Extazy serveru i na istim mjestima



6



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.