[MAP] Kafic | By Maгк™

Započeo Gamer123, Oktobar 10, 2012, 20:11:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Gamer123

                                            Evo neki kafić, a može biti neÅ¡to 10-to znaći nisam iÅ¡ao da bude skroz kafić :), može biti i afk zona barem po meni :). Stupove ću maknit vjerovatno jel je to drugacije trebalo ispast :), bez njih mislim da će bit bolje, ali svejedno.  ;D                                                                     
                                                                                                                      Izradio: Maгкâ,,¢ (Ja)
                                                                                                                                 Slike:
                                                                                  
                                                                                                                              Ocjenite 1/10 :)
Poslednja Izmena: Oktobar 10, 2012, 20:15:42 POSLE PODNE od [FG] Maгк™

Ima par gresaka u mapi
7/10. Samo naprjed mapaj  ;)
Follow me na Instagram @sixmatic


Ne precizno, jetdoor :( ova vrata su ti ruzna, i ove stubove si trebao da produzis
7/10

Upravo mi se svidilo samo naslov, ja mislio da je neki dobar rad ali loše ako si početnik onda može jedna 6/10

Ja mislim da si žurio i zato ti malo ne precizno..