Najdraza Misija u SA:SP

Započeo Proffy, Jun 01, 2009, 21:11:54 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Cleaning the Hood najbolja....

kad pocne se ono rokat one Ballase i Drug Dillere....jbt nekako me potakne ta misija da uzmem izadjem van kuce i pocnem udarat sve redom kretene :D  :police: :police: :police:

MEni je glupa CTH ... najbolja EOTL


najbolja mi je hmmm zadnji
Najbolje oruzje - Boxer


ja sAM 4 PUTA PRESO SA SIFRAMA I EVO PETI PUT  prelazim bez njih i  sve sam skoro preso samo mi je ono jebeno dosadno kad prije zadnje misij emoram osvojit pola grada i onda tek mozes ti mi je najgore dosadno dosadno ja nako samo keham po njima a oni ko ludi dolaze i tako mi valja tri sata e necu vala kad mi se buder tor adilo onda odo radit to meni jje dobra ona kad moras plesat sa autom pravo mi dobro ide ples ono ja po 15 k poena osvojim  ::) ::) ;D ;D

Bok

*

najbolja je ona misija kad cistis hood od dilera, pa udjes u crackhouse kad ono kurva ballasu pusi kurac xD

eto video: xD GTA San Andreas: Mission 05: "Cleaning the hood"
premotajte na 4:47 xD
A ja bi se sa Sopranom topila..
http://www.youtube.com/watch?v=HGW0lTJTslg

Pljačka kasina jedna od mojih najdražih misija.




Lamine Diarra

Ja sam prešao SP odavno, a najžešća misija je kad uzmeš bacač plamena i trebaš da popališ onu marihuanu :D. To je na kraju LS misija, kad trebaš da predješ u SF. A osvajanje teritorija je isto dobro, samo što mi je malo dosadno. Ja taman da osvojim zadnju teritoriju kad mi ono zablokira komp, a nisam snimio. Ubio sam se, znači...... :( :-\

turker_kc

Citat: Nik Delgad poslato Januar 23, 2010, 14:27:17 POSLE PODNE
Pljačka kasina jedna od mojih najdražih misija.

A vecina ljudi nezna opste kakav utjecaj na sav GTA ima ta misija...

u toj misiji CJ opljacka Salvatorea Leonea (koji ti takodje daje misije u GTA III i GTA Liberty City Stories)

zbog toga postaje paranoičan pa je to i jedan od razloga zasto ne zeli na duze vrijeme suradjivat sa nekime - daje Claudeu misiju od koje bi trebao umrijeti ali ga Maria upozorava :)

Citat: fico04 poslato Januar 23, 2010, 14:22:01 POSLE PODNE
najbolja je ona misija kad cistis hood od dilera, pa udjes u crackhouse kad ono kurva ballasu pusi kurac xD

eto video: xD GTA San Andreas: Mission 05: "Cleaning the hood"
premotajte na 4:47 xD

ja i kurvu ubijem i sve XD

Meni je najj kad onoga pandura izguram u grove street

Meni najdraze kada treba ubiti Pulanskog kak se vec zove,Onda Rydera u SAn Fieriu i Big Smokea u Los Santosu u onoj zgradi,i kada treba spaliti onu marihuanu kada prelazimo u grad SAn Fieiro
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com


iYoko

Ona misija kad sa Big Smokeom ideš do onih Rusa pa oni krenu pucat na tebe pa vi bjezite motorom a Carl puca iza.