Pitanje

Započeo turker_kc, April 16, 2010, 20:45:18 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

turker_kc

Znaci ovo se odnosi samo na admine ugl za Correlia

Zbog cega je ostavljen jebeni fan art ako su se maknuli ostali gaming podforumi ??

Mislim, zalili su se da ovo nije neki gaming forum nego "balkan samp"

(vulgarno receno) zbog kojeg jebenog razloga je ostao pisljivi fan art ?

ako zele neka si naprave "balkan art" ili koj qurac vec

jer je ovo "balkan samp" a ne "balkan art"

i takodje mislim da bi samo bilo fer kad ste vec maknuli podforume ostalih igara...

Fan art napreduje :S a ionako je iskljuceno brojanje postova tako da se ne brini ( PS Correli ako nisi iskljucio na kojem fan art podformu iskljuci)

turker_kc

Citat: °|Chris|° poslato April 16, 2010, 21:01:13 POSLE PODNE
Fan art napreduje :S a ionako je iskljuceno brojanje postova tako da se ne brini ( PS Correli ako nisi iskljucio na kojem fan art podformu iskljuci)

isto su se tako onda mogli ostavit podforumi ostalih igara i iskljuciti brojenje postova ::)

Correlli

Fan Art sam isto mislio uklonit ali nisam želio da se previše ljudi naljuti oko toga. Večina je glasovala da se izbace svi non-sa:mp pod-forumi osim Fan Art pod-foruma. Post-brojanje je u tim pod-forumima isključeno, da, zato ne vidim baš neki razlog zašto ljude zanima to. Mogu i napravit svoj Fan Art forum ako žele.

A sad sve više ljudi želi uklonit i Fan Art pod-forume. Okupit ću Administratore i Super Moderatore ove zajednice pa ćemo popričamo u vezi Fan Art pod-foruma, i možda opet otvorit anketu u vezi tih pod-foruma.

Pozdrav,
  Correlli
Poslednja Izmena: April 17, 2010, 12:34:53 POSLE PODNE od Don Correlli

Ja bas i ne bi da se zatvori FanArt jer je to zabava ugl. Ali slozit cu se kao i vecina/Adminstratori..
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

Correlli

To jest zabava da, ali ovaj forum je napravljen da ljudi nauče skriptati, praviti svoje mape, svoj server i sve što je vezano uz SA:MP. Željeli smo da ovaj forum liči čim više na službeni SA:MP forum.

Da, meni i lici....Ugl. je SA:MP forum, i sluzi za pomoc u skriptanju, ali treba malo i zabave ostat... ;D
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

Correlli

Liči u nekim stvarima, ali ne u pod-forumima. Službeni SA:MP forum nema Fan Art pod-foruma, nema pod-foruma za web stranice i nema pod-foruma kao što mi imamo - "Predstavite se!", i još koji pod-forum se može nači. Ali ne vidim baš nekog problema u vezi pod-foruma za web stranice i pod-foruma za predstavljanje.
Poslednja Izmena: April 17, 2010, 14:25:54 POSLE PODNE od Don Correlli

Ali jbg pustite ljude da se malo zabavljaju dok skriptaju i to, pa ne steti nikome, morate ih privuci nekako nema i ovako puno ljudi, ne mozete bas sa sa-mp stranicom usporedivat...


Odsutan dok ne doÄ'em.


Correlli

Citat: Dexter Venuti poslato April 17, 2010, 13:53:10 POSLE PODNE
ne mozete bas sa sa-mp stranicom usporedivat...

Ne možemo i ne mislimo. Ova stranica je samo za Balkanske igrače naravno, ustvari igrače iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Srbije, Crne Gore, Makedonije i Slovenije.

turker_kc

Pa dobro ja nisam rekao da se nuzno mora ukinuti Fan Art podforum niti da se mora za svaku franzisu igrice uvodit jedan podforum lol

ali onda bi mogli stavit jedan podforum tipa "Ostale Igre" i onda bi se u tom forumu napravile teme primjerice jedna sa nazivom "Call of Duty" i druge teme jer bi neki i o tome chattali i nekima je i to zabava usporedjivat scorove i tako

jer mislim da bas nije fer da njima prolazi spika da ovo nije gaming forum nego balkan samp za ukidanje tih podforuma a da se ostavi Fan Art...

Nije to bas toliko jednoliko...

Citat: Don Correlli poslato April 17, 2010, 14:28:53 POSLE PODNE
Citat: Dexter Venuti poslato April 17, 2010, 13:53:10 POSLE PODNE
ne mozete bas sa sa-mp stranicom usporedivat...

Ne možemo i ne mislimo. Ova stranica je samo za Balkanske igrače naravno, ustvari igrače iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Srbije, Crne Gore, Makedonije i Slovenije.

Pa da, a pogledajte pod novim odgovorima uvijek je pola nesto iz Fan Arta, samo bi opala posjecenost a nikom ne smeta, mali dio na kraju Foruma


Odsutan dok ne doÄ'em.


po Fan Artu se najvise spama,uvijek ima kao sto dex kaze,pola toga je iz Fan Arta...
ali glupo ga je brisati...
iskljucen je post count,pa nikom ne smeta...
Poslednja Izmena: April 17, 2010, 16:01:02 POSLE PODNE od [υв]ѕαм ツ

U.S.A

Citat: 熊猫 poslato April 16, 2010, 20:45:18 POSLE PODNE
Znaci ovo se odnosi samo na admine ugl za Correlia

Zbog cega je ostavljen jebeni fan art ako su se maknuli ostali gaming podforumi ??

Mislim, zalili su se da ovo nije neki gaming forum nego "balkan samp"

(vulgarno receno) zbog kojeg jebenog razloga je ostao pisljivi fan art ?

ako zele neka si naprave "balkan art" ili koj qurac vec

jer je ovo "balkan samp" a ne "balkan art"

i takodje mislim da bi samo bilo fer kad ste vec maknuli podforume ostalih igara...

1.Koj kura* boli tebe zasto je maknuto a FA nije maknut JBT Ima Corelly pravo sta ga je mako ovo je za SA-MP Forum a sta sada ako ima i FA JBT I To ujedno moze sluziti za SA-MP (NPR.Izrada bannera)(Isto tako tamo se rade Banneri za SRV i ljudima pomaze oko izrade banera/potpisa i neznam cega vec ne)(A Sad bi ti tu napravio GamingForum JBT RPG,Action...i ostale zandrove)

2.Otvori svoj site/forum pa si napraviu tamo ak bas oces takav forum JBT!!!

ostali gaming podforum nisu bili ni priblizno aktivni koliko je FA...
Poslednja Izmena: April 17, 2010, 16:23:22 POSLE PODNE od [υв]ѕαм ツ