[Bank] by FraggeR.

Započeo Vegeta, Oktobar 02, 2012, 16:01:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: FraggeR. poslato Oktobar 02, 2012, 17:32:58 POSLE PODNE
HhHAHAHAHAa ti si radio oces da ti dam originalnu temu koju sam ja radio nego ti krades od mene rad
DEbil


Ae daj molim te originalnu temu posto je on ovu mapu napravio pre mesec dana i dao je meni kodove da mu ubacim i nemoj da seres da je tvoja da ti nebi jebao sve ! A posto je mapa "tvoja" sto si postavio njegove slike i sto ti nisi postavio mapu pre njega ?
Poslednja Izmena: Oktobar 02, 2012, 20:18:45 POSLE PODNE od [NX:RP] αησηумσυѕ

Ovako rad je moj nema zablude mapu sam izbacio pre oko mesec dana, a ti sto kazes da si je pravio daj mi kodove da vidim bas ae :D
Poslednja Izmena: Oktobar 02, 2012, 20:17:40 POSLE PODNE od Ne97Ca
[TFC] The Forbiden City      --Coming

Kao sto moj mljadi brat " [NX:RP] αησηумσÏ...Ñ• " kaze mapa nije tvoja sto se i vidi po samim slikama :) A to sto tvrdis da je mapa tvoja a ne od " Ne97Ca " to si se prevario :) Ti si mapu postavio na BS "« danas u 16:01:33 »  " a Ne97Ca " «  Septembar 08, 2012, 13:22:22 posle podne » " .. Zato idi gledaj u sunce ili nesto tako ;) Pusica  :-*

Dosta dobra mapa  ;D
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747

Kao Prvo bio sam odsutan sam bio sa foruma!!!
drugo ovaj levat mi je ukrao slike koje sam objavio sa proslim imenom!!!
trece da vidimo kako vi mapate evo sad cu objavit jos jednu mapu pa vi recite jel i ona nije moja!!!
Poslednja Izmena: Oktobar 02, 2012, 22:59:25 POSLE PODNE od FraggeR.

Citat: FraggeR. poslato Oktobar 02, 2012, 22:58:07 POSLE PODNE
Kao Prvo bio sam odsutan sam bio sa foruma!!!
drugo ovaj levat mi je ukrao slike koje sam objavio sa proslim imenom!!!
trece da vidimo kako vi mapate evo sad cu objavit jos jednu mapu pa vi recite jel i ona nije moja!!!
Frager...ne toni dublje no sto si vec potonuo



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

Dobra mapa ako ti je ovo prvi rad :)

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

xaxaxa problem je to sto nije njegova mapa to je moja mapa znaci neka da kordinate radim neki gm, a ako otvorim server ta mapa bice na tom serveru dokazacu.
[TFC] The Forbiden City      --Coming

Citat: [BM]Poslednji Don poslato Oktobar 02, 2012, 23:03:40 POSLE PODNE
Citat: FraggeR. poslato Oktobar 02, 2012, 22:58:07 POSLE PODNE
Kao Prvo bio sam odsutan sam bio sa foruma!!!
drugo ovaj levat mi je ukrao slike koje sam objavio sa proslim imenom!!!
trece da vidimo kako vi mapate evo sad cu objavit jos jednu mapu pa vi recite jel i ona nije moja!!!
Frager...ne toni dublje no sto si vec potonuo

Don ti obijasnio , a kako ti je bilo proslo ime na forumu ?

Prekinite ovdje da pisete...neka ovo rijesi neki SMOD...sto se vise budete raspravljali to su vece sanse da cete dobiti zabrane pisanja



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

Super je,Odlicno za prvu mappu ! ;D
VALLIS AUREA ROLEPLAY VLASNIK


Fragger g.lupane  vidis datum kada je postavljana mapa , ti si ukrao od ovog neca, ovdje stavljas mape i kurcis se 0/10
Poslednja Izmena: Oktobar 04, 2012, 10:08:33 PRE PODNE od Artieâ„¢

Citat: Artieâ,,¢ poslato Oktobar 03, 2012, 10:27:43 PRE PODNE
Fragger g.lupane g.lupi vidis datum kada je postavljana mapa , ti si ukrao od ovog neca, ovdje stavljas mape i kurcis se 0/10
Lopovcino
Bez vrijedjanja...najbolje da pustite SMODove da rijese ovo



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

Au odlicno za prvu mapu , lepo izgleda a i precizno je :) , SVaka cast samo tako nastavi : 10/10

odlicno
Igram CoD4 & Dotu2
Moj xFire:cijuciks
Moj Steam:Doctor
Dota 2 movie : http://www.youtube.com/watch?v=9h4MPefc3Fo